Анна МУЗИЧУК: «Я повинна їздити в Росію. У мене просто немає вибору»

За словами українки, в іншому випадку їй доведеться завершити кар'єру

Анна МУЗИЧУК: «Я повинна їздити в Росію. У мене просто немає вибору»
© 24tv.ua. Анна Музичук

Українська шахістка Анна Музичук пояснила, чому не може пропускати змагання в Росії.

– Чому ФІДЕ інколи проводить змагання в країнах, де є проблеми з демократією – Саудівській Аравії, Ірані, Росії?
– В Ірані та Саудівській Аравії провели лише по одному великому турніру. Що стосується Росії, то там проводяться змагання найвищого рівня. Важко змінити цю ситуацію. Президент ФІДЕ – росіянин, а в Росії на державному рівні дуже велика підтримка шахів, туди вливають купу грошей. 

– Українського шашкіста Анікєєва свого часу дискваліфіковували за вишиванку. У вас не було якихось дивних моментів у Росії? 
– В мене ніколи не було проблем в цьому плані. До мене в Росії нормально ставилися. 

– Цитата Павла Ельянова: «В 2014-му поїхав на турнір в Росії, але морально почував себе погано. Психологічно було незручно». Як було вам?
– Я давала велике обширне інтерв’ю на цю тему, де пояснювала свою точку зору та позицію. В мене просто нема вибору. Я мушу їздити в Росію на офіційні змагання. Якщо не беру участі в основних змаганнях, то просто потрібно закінчувати кар’єру. 

Нагадаємо, в минулому році Анна Музичук стала віце-чемпіонкою світу з бліцу.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(49 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    son
      son, 29.08.2020 17:49
    0
    Какая хер разница где играть и сколька денег))т ы сам бы чувак побывал бы в ее шкуре))посмотрел бы я на тебя ,кого и за сколько ты продал бы))
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 24.06.2020 15:34
    -7
    Леха Аксютенко, 24.06.2020 11:11
    Я так понимаю, если у тебя будет выбор: жить с Россией или умереть, ты совершишь самоубийство?
    Ти що, чувачара, тільки нещодавно виповз з пологового будинку? Яка рАсія? Тут одне географічне розташування біля цієї історичної прокази, це вже аналог того, начебто поруч з нормальними людьми знаходиться умовний нелюд чікатіло, онопрієнко, чи кіношний демон Джейсон Вурхіс.
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 24.06.2020 11:41
    -2
    dgurkis, 24.06.2020 11:36
    Аннушка, езди на здоровье. Только мой совет: с Путиным не встречайся. Он извращенец любит молодых симпатичных спортсменок... Не понимает он наших европейских ценностей, вата кремлевская!
    это какие наших "ЕВРОПРЕЙСКИХ". 1. Мы Европы только на карте. 2. Там дерьма тоже хватает. О ценностях равенттва педиков и всех остальных мы уже знаем
    dgurkis
      dgurkis, 24.06.2020 11:36
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Аннушка, езди на здоровье. Только мой совет: с Путиным не встречайся. Он извращенец любит молодых симпатичных спортсменок... Не понимает он наших европейских ценностей, вата кремлевская!
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 24.06.2020 11:11
    -4
    DAKo, 24.06.2020 06:45
    В мене просто нема вибору. Я мушу їздити в Росію на офіційні змагання. Якщо не беру участі в основних змаганнях, то просто потрібно закінчувати кар’єру.
    Вибiр???!!!
    Ти зробила все ясно
    Я так понимаю, если у тебя будет выбор: жить с Россией или умереть, ты совершишь самоубийство?
    DAKo
      DAKo, 24.06.2020 06:45
    -11
    В мене просто нема вибору. Я мушу їздити в Росію на офіційні змагання. Якщо не беру участі в основних змаганнях, то просто потрібно закінчувати кар’єру.
    Вибiр???!!!
    Ти зробила все ясно
    SportsMan
    online
      SportsMan, 23.06.2020 22:24
    +12
    По комментариям видно, что некоторые путают патриотизм с паранойей.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 23.06.2020 20:52
    0
    Александр Бондарь, 23.06.2020 15:12
    Человек занимается шахматами всю жизнь.Что ей теперь делать?В период холодной войны две враждующие страны тоже играли.Надо ехать и выигрыыать
    А до чого тут Холодна Війна???
    У нас з мокшой війна без холоду. Козлонація може учинити будь-що. Звинуватити будь-якого спортсмена в прихильності до Бандери, УПА УНСО, тощо... На територію народонаселенія забардюр'я, окрім навозу і сміття, нічого більше завозити не потрібно.
    😡😡😡Warning. Very dangerous😡😡😡
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 23.06.2020 20:43
    -12
    "...Важко змінити цю ситуацію. Президент ФІДЕ – росіянин, а в Росії на державному рівні дуже велика підтримка шахів, туди вливають купу грошей..."
    ***********************
    Ух, ти йоли-пали😂🤣👎 та невже.
    А саму гру Шахи, часом не єрзя-мокшани придумали???
    Якже вже все це задовбало, коли чуєш цю примітивну фразу ^вимушена^...
    Сергей Ксендзик
      Сергей Ксендзик, 23.06.2020 16:57
    -2
    В гробу тільки нема вибору...
    Александр Бондарь
    online
      Александр Бондарь, 23.06.2020 15:12
    +21
    Человек занимается шахматами всю жизнь.Что ей теперь делать?В период холодной войны две враждующие страны тоже играли.Надо ехать и выигрыыать
    DARK SIDE
      DARK SIDE, 23.06.2020 14:37
    -22
    Тогда заканчивай карьеру!
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 23.06.2020 12:42
    +30
    Щоб не писали різні аутисти. Анна Музичук заслуговує поваги
    NeRoN69
    online
      NeRoN69, 23.06.2020 11:05
    +24
    Не сравнивайте ситуацию с футболом. Там действительно есть выбор и довольно таки большой. Имеющий уши услышал бы Анну. Турниры, рейтинги и т.д. Представьте, что условный Федерер будет пропускать турниры Большого шлема. Понятно, что ситуация не доставляет ей комфорта и в данном случае ей необходима поддержка адекватных болельщиков. Анне и Марии новых побед и прославления Украины своими победами!
    Andriy Bilozir
      Andriy Bilozir, 23.06.2020 10:38
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Євген Давиденко, 23.06.2020 10:22
    Отже,можна і вбить за гроші,якщо вибору немає..
    Ну не за гроші, але якщо на тебе нападе кучка гопото-нациків, то можна шмальнути по них з пістолета, для самозахисту, це дозволено законом.
    Євген Давиденко
      Євген Давиденко, 23.06.2020 10:22
    -16
    Коментар згорнуто. Показати
    Отже,можна і вбить за гроші,якщо вибору немає..
    timdankan
      timdankan, 23.06.2020 10:14
    +32
    Andriy Bilozir, 23.06.2020 08:53
    Пропаганда-пропагандою, а гроші грошиками.
    Человек гражданство не меняет, а продолжает прославлять свою страну по всему миру играя в шахматы на самом высоком уровне. Ей теперь нужно бросить все и идти осваивать новую профессию? Как у вас "патриотов" все просто.
    Вы сначала организуйте в Украине соревнования подобного уровня, дайте человеку выбор где играть, а потом упрекайте в чем-то!
    temamx2727
      temamx2727, 23.06.2020 09:39
    +4
    Zhez53, 23.06.2020 09:32
    Выбор всегда есть...
    Ну тебе, казах, конечно виднее))
    Zhez53
      Zhez53, 23.06.2020 09:32
    -16
    Выбор всегда есть...
    Andriy Bilozir
      Andriy Bilozir, 23.06.2020 08:53
    -28
    Коментар згорнуто. Показати
    Пропаганда-пропагандою, а гроші грошиками.
    timdankan
    online
      timdankan, 23.06.2020 10:14
    +32
    Andriy Bilozir, 23.06.2020 08:53
    Пропаганда-пропагандою, а гроші грошиками.
    Человек гражданство не меняет, а продолжает прославлять свою страну по всему миру играя в шахматы на самом высоком уровне. Ей теперь нужно бросить все и идти осваивать новую профессию? Как у вас "патриотов" все просто.
    Вы сначала организуйте в Украине соревнования подобного уровня, дайте человеку выбор где играть, а потом упрекайте в чем-то!
    Pro100ecspert
    online
      Pro100ecspert, 23.06.2020 12:42
    +30
    Щоб не писали різні аутисти. Анна Музичук заслуговує поваги
    NeRoN69
    online
      NeRoN69, 23.06.2020 11:05
    +24
    Не сравнивайте ситуацию с футболом. Там действительно есть выбор и довольно таки большой. Имеющий уши услышал бы Анну. Турниры, рейтинги и т.д. Представьте, что условный Федерер будет пропускать турниры Большого шлема. Понятно, что ситуация не доставляет ей комфорта и в данном случае ей необходима поддержка адекватных болельщиков. Анне и Марии новых побед и прославления Украины своими победами!
    Александр Бондарь
    online
      Александр Бондарь, 23.06.2020 15:12
    +21
    Человек занимается шахматами всю жизнь.Что ей теперь делать?В период холодной войны две враждующие страны тоже играли.Надо ехать и выигрыыать
    SportsMan
    online
      SportsMan, 23.06.2020 22:24
    +12
    По комментариям видно, что некоторые путают патриотизм с паранойей.
    temamx2727
    online
      temamx2727, 23.06.2020 09:39
    +4
    Zhez53, 23.06.2020 09:32
    Выбор всегда есть...
    Ну тебе, казах, конечно виднее))
    son
      son, 29.08.2020 17:49
    0
    Какая хер разница где играть и сколька денег))т ы сам бы чувак побывал бы в ее шкуре))посмотрел бы я на тебя ,кого и за сколько ты продал бы))
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 23.06.2020 20:52
    0
    Александр Бондарь, 23.06.2020 15:12
    Человек занимается шахматами всю жизнь.Что ей теперь делать?В период холодной войны две враждующие страны тоже играли.Надо ехать и выигрыыать
    А до чого тут Холодна Війна???
    У нас з мокшой війна без холоду. Козлонація може учинити будь-що. Звинуватити будь-якого спортсмена в прихильності до Бандери, УПА УНСО, тощо... На територію народонаселенія забардюр'я, окрім навозу і сміття, нічого більше завозити не потрібно.
    😡😡😡Warning. Very dangerous😡😡😡