Ярмоленко вийшов на 10 хвилин, але Вест Хем програв і близький до вильоту

«Вулверхемптон» забив два голи у ворота «молотобійців» без відповіді

4902
5
Twitter. Андрій Ярмоленко

20 червня пройшов матч 30-го туру Англійської Прем'єр-ліги. «Вулверхемптон» у гостях переграв «Вест Хем» з рахунком 2:0. Обидва голи були забиті після перерви.

Українець Андрій Ярмоленко вийшов на заміну на 81-й хвилині матчу, але не зумів допомогти своїй команді відігратися.

Тепер «Вест Хем» ділить 17–18 місце (27 очок), перебуваючи поблизу зони вильоту. На «молотобійців» чекає непроста боротьба за виживання.

Лідером АПЛ зараз є «Ліверпуль» (82 очка), за ним ідуть «Манчестер Сіті» (60), «Лестер» (54), «Челсі» (48), «Манчестер Юнайтед» і «Вулверхемптон» (по 46).