У більшості гравців Зорі клаусула становить 300-500 тисяч євро

Клубу потрібно продавати гравців

У більшості гравців Зорі клаусула становить 300-500 тисяч євро
© zarya-lugansk.com

За інформацією шоу ТаТоТаке, з зими у більшості гравців першої команди «Зорі» в контрактах з'явилися клаусули, тобто суми, за які клуб зобов'язаний продати своїх футболістів.

Незважаючи на те, що більшість гравців команди є молодими і перспективними, клаусула у них встановлена ​​на рівні 300-500 тисяч євро.

Стверджується, що Богдан Михайличенко йде в «Андерлехт» за 500 тисяч (ціна на Transfermarkt - 800 тисяч), а Євген Чеберко перейде в австрійський Ласк всього за 300 тисяч (ціна 900 тисяч).

Однак ведучий програми заявив, що «Зоря» встигла переоформити ряд контрактів на більш нормальних умовах. Нові договори отримали Дмитро Хомченовський, Владислав Кабаєв, Віталій Вернидуб та Владислав Кочергін (офіційно клуб не давав такої інформації).

Відомо, що після завершення сезону команду покинуть орендовані у «Динамо» Олександр Тимчик та Богдан Лєднєв.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ТаТоТаке

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Kevko
      Kevko, 21.06.2020 08:09
    0
    Если правда, трудно видеть перспективу у Зари
    Коля Цыган
      Коля Цыган, 21.06.2020 08:02
    0
    Страшно становится за Зарю. Не хотелось бы ее видеть там где Ворскла....
    Barsa
      Barsa, 20.06.2020 22:42
    +1
    Бывший генеральный намутил !
    Forever_young_13
      Forever_young_13, 20.06.2020 20:52
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Evgene Boykinyuk, 20.06.2020 20:45
    у Леднева есть шанс остаться если продадут Цыганкова, а у Тымчика возможно и есть шансы себя показать лучше чем Караваев\Кендзёра.
    Смешно от слов: "если продадут Цыганкова" (с)
    От Сурка никто ещё молодым не уходил - только после пенсии
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 20.06.2020 20:45
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    у Леднева есть шанс остаться если продадут Цыганкова, а у Тымчика возможно и есть шансы себя показать лучше чем Караваев\Кендзёра.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 20.06.2020 20:43
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    scorpio16, 20.06.2020 20:41
    Суркис в интервью уже заявил,что он забирает этих двух из Зори. Кого куда продлевать ???
    забирают на предсезонный просмотр, я так понял.
    scorpio16
    online
      scorpio16, 20.06.2020 20:41
    +4
    Evgene Boykinyuk, 20.06.2020 20:36
    если Зарю так сильно ослабят, Тымчика и Леднева скорее всего продлят.
    Суркис в интервью уже заявил,что он забирает этих двух из Зори. Кого куда продлевать ???
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 20.06.2020 20:36
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    если Зарю так сильно ослабят, Тымчика и Леднева скорее всего продлят.
    scorpio16
    online
      scorpio16, 20.06.2020 20:41
    +4
    Evgene Boykinyuk, 20.06.2020 20:36
    если Зарю так сильно ослабят, Тымчика и Леднева скорее всего продлят.
    Суркис в интервью уже заявил,что он забирает этих двух из Зори. Кого куда продлевать ???
    Forever_young_13
      Forever_young_13, 20.06.2020 20:52
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Evgene Boykinyuk, 20.06.2020 20:45
    у Леднева есть шанс остаться если продадут Цыганкова, а у Тымчика возможно и есть шансы себя показать лучше чем Караваев\Кендзёра.
    Смешно от слов: "если продадут Цыганкова" (с)
    От Сурка никто ещё молодым не уходил - только после пенсии
    Barsa
      Barsa, 20.06.2020 22:42
    +1
    Бывший генеральный намутил !
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 20.06.2020 20:45
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    у Леднева есть шанс остаться если продадут Цыганкова, а у Тымчика возможно и есть шансы себя показать лучше чем Караваев\Кендзёра.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 20.06.2020 20:43
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    scorpio16, 20.06.2020 20:41
    Суркис в интервью уже заявил,что он забирает этих двух из Зори. Кого куда продлевать ???
    забирают на предсезонный просмотр, я так понял.
    Kevko
    online
      Kevko, 21.06.2020 08:09
    0
    Если правда, трудно видеть перспективу у Зари
    Коля Цыган