Рой КІН: «Де Хеа переоцінений. Мене від нього нудить»

Легендарний екс-гравець «Манчестер Юнайтед» розкритикував воротаря команди

Рой КІН: «Де Хеа переоцінений. Мене від нього нудить»
© manutd.com. Давід Де Хеа

Вчора «Манчестер Юнайтед» відновив сезон в АПЛ виїзною нічиєю 1:1 з «Тоттенхемом».

Легендарний екс-хавбек «Ман Юнайтед» Рой Кін розкритикував воротаря Давіда Де Хеа і захисника Гаррі Магуайра за пропущений гол:

«Я шокований цим голом. Я дивлюся футбол вже багато років, але дозволити забити такого роду гол? Я в люті.

Я приголомшений Магуайром, приголомшений тим, що гравець збірної може зробити таку річ. А від цього голкіпера мене нудить.

Я давно не бачив такого переоціненого голкіпера, як Де Хеа. Магуайр і Де Хеа - я б не пустив цих гравців в автобус після матчу, нехай добираються на таксі».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sky Sports

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    temamx2727
    online
      temamx2727, 20.06.2020 22:47
    +1
    А я насчёт Де Хеа согласен, никогда сильно не нравился он как вратарь. Среднячек.
    nomah2
      nomah2, 20.06.2020 19:04
    +2
    А то Кин был МЕГА крутым футболистом . Бойцом -да . Так,что пусть не рассказывает ...
    umnuy2
    online
      umnuy2, 20.06.2020 16:19
    +1
    А как он божил с нами в группе за сборную
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 20.06.2020 15:28
    +2
    Де Хеа очень нестабилен, может потянуть мертвый и тут же пустить пенку, великим ему не быть, но конкретно в этом эпизоде корить не стоит, нападач просто расстрелял его, косяк защитников.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 20.06.2020 14:36
    +1
    Он явно преувеличивает! Ну кто не ошибается???
    nomah2
      nomah2, 20.06.2020 19:04
    +2
    А то Кин был МЕГА крутым футболистом . Бойцом -да . Так,что пусть не рассказывает ...
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 20.06.2020 15:28
    +2
    Де Хеа очень нестабилен, может потянуть мертвый и тут же пустить пенку, великим ему не быть, но конкретно в этом эпизоде корить не стоит, нападач просто расстрелял его, косяк защитников.
    temamx2727
    online
      temamx2727, 20.06.2020 22:47
    +1
    А я насчёт Де Хеа согласен, никогда сильно не нравился он как вратарь. Среднячек.
    umnuy2
    online
      umnuy2, 20.06.2020 16:19
    +1
    А как он божил с нами в группе за сборную
    ihor7003
    online
      ihor7003, 20.06.2020 14:36
    +1
    Он явно преувеличивает! Ну кто не ошибается???