Владислав КАБАЄВ: «З Динамо хвилин 60 добре грали»

Хавбек «Зорі» - про матч проти «Динамо»

© ФК Заря. Владислав Кабаєв

Півзахисник «Зорі» Владислав Кабаєв поділився враженнями від матчу 26-го туру УПЛ проти «Динамо» (поразка 1:3):

«Хвилин 60 добре грали. Моменти були. Потрібно їх реалізовувати. Вийшли хлопці у «Динамо», показали клас, до якого потрібно прагнути. Є напівмоменти - потрібно забивати. Не вистачило десь сил. З «Колосом» було хвилин 60, зараз 60-70.

Епізод з Сидорчуком? Я навіть не підходив до нього. Чув, як він кричав. Навіть не хотів дивитися, це страшно. Нехай швидше одужує. Цвек - жорсткий футболіст, але він не спеціально, йшов в м'яч.

Була гра за друге місце. Але зараз купа матчів, все змінюється. «Олександрія» та «Десна» беруть участь в цій боротьбі. Все поруч йдуть. Звичайно, перемога дала б відрив в очках, але поразка не означає, що йдемо на 3-тє або 4-те місце».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!