Віктор ЛЕОНЕНКО: «Гравець Зорі Сидорчуку ногу ледь не відірвав»

Експерт пройшовся по суддівству в матчі «Зоря» - «Динамо»

Віктор ЛЕОНЕНКО: «Гравець Зорі Сидорчуку ногу ледь не відірвав»
© Футбол 1/2/3. Віктор Леоненко

Експерт телеканалів «Футбол 1/2/3» Віктор Леоненко розповів, що стало головним чинником перемоги київського «Динамо» в протистоянні із «Зорею» (3:1):

«Помилки арбітра Балакіна: не дав пенальті, не вилучив Кенджору. Слава богу, що помітив, як Сидорчуку ногу ледь не відірвали. Юрченко, який пробив в поперечину, змусив Олексія Михайличенка зробити потрійну заміну. Це стало вирішальним фактором перемоги киян. Динамо до 60-ї хвилини взагалі не було, а іноді здавалося, що кияни в меншості грають. Зоря здорово контролювала м'яч. Я не розумію Геллера, якщо він розпустить цю команду», - закінчив Леоненко.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    0-7
      0-7, 15.06.2020 10:51
    +1
    Zport., 15.06.2020 08:26
    И это пишет человек, который гниет в енакиево.
    Это не человек , просто насекомое
    Zport.
      Zport., 15.06.2020 08:26
    +5
    dgurkis, 15.06.2020 07:37
    Главное, шоб Динаму не розпустили, кого мы тогда чморить будем?
    И это пишет человек, который гниет в енакиево.
    kino
      kino, 15.06.2020 08:17
    +5
    Nashwill, 15.06.2020 08:14
    Пропаде сенс всього вашого нікчемного існування і ні одна людина не пошкодує про зникнення такої гидкої чмирдоти,як ваша бамбаська наволоч
    Плюсую люто
    Nashwill
      Nashwill, 15.06.2020 08:14
    +10
    dgurkis, 15.06.2020 07:37
    Главное, шоб Динаму не розпустили, кого мы тогда чморить будем?
    Пропаде сенс всього вашого нікчемного існування і ні одна людина не пошкодує про зникнення такої гидкої чмирдоти,як ваша бамбаська наволоч
    dgurkis
    online
      dgurkis, 15.06.2020 07:37
    -12
    Главное, шоб Динаму не розпустили, кого мы тогда чморить будем?
    Геннадий Денисенко
      Геннадий Денисенко, 15.06.2020 06:23
    +1
    Заря может прекратить своё существование,а я думал это утка ,а оказалось к сожалению правда,вот такой он наш олигархический футбол ,есть деньги ты герой,нет ну сами понимаете!!!!!
    Nashwill
      Nashwill, 15.06.2020 08:14
    +10
    dgurkis, 15.06.2020 07:37
    Главное, шоб Динаму не розпустили, кого мы тогда чморить будем?
    Пропаде сенс всього вашого нікчемного існування і ні одна людина не пошкодує про зникнення такої гидкої чмирдоти,як ваша бамбаська наволоч
    Zport.
      Zport., 15.06.2020 08:26
    +5
    dgurkis, 15.06.2020 07:37
    Главное, шоб Динаму не розпустили, кого мы тогда чморить будем?
    И это пишет человек, который гниет в енакиево.
    kino
      kino, 15.06.2020 08:17
    +5
    Nashwill, 15.06.2020 08:14
    Пропаде сенс всього вашого нікчемного існування і ні одна людина не пошкодує про зникнення такої гидкої чмирдоти,як ваша бамбаська наволоч
    Плюсую люто
    0-7
      0-7, 15.06.2020 10:51
    +1
    Zport., 15.06.2020 08:26
    И это пишет человек, который гниет в енакиево.
    Это не человек , просто насекомое
    Геннадий Денисенко
      Геннадий Денисенко, 15.06.2020 06:23
    +1
    Заря может прекратить своё существование,а я думал это утка ,а оказалось к сожалению правда,вот такой он наш олигархический футбол ,есть деньги ты герой,нет ну сами понимаете!!!!!