Юрій ВЕРНИДУБ: «Що хотіли, те й отримали»

Наставник солігорського «Шахтаря» висловився про нічию з БАТЕ

5693
1
ФК Зоря Луганськ. Юрій Вернидуб

Головний тренер солігорського «Шахтаря» Юрій Вернидуб прокоментував нічию з БАТЕ (2:2) в матчі 13-го туру чемпіонату Білорусі.

"Хороша гра. Зрозуміло, що ми грали з багаторічним чемпіоном Білорусі, готувалися до гри серйозно, вивчали суперника. В принципі, що хотіли, те й отримали - особливо в першому таймі: і м'яч забили, забивай ще, ті моменти, які мали, можливо результат був би іншим.

У другому таймі треба віддати належне БАТЕ: заграли веселіше, почали виконувати досить багато кросів з флангу, чим і скористалися, в принципі. Для нас найважливіше, що ми не зупинилися, грали до кінця і забили м'яч у відповідь і зіграли внічию. Ми не програли цей бій - всі битви ще попереду. Ще 17 турів попереду - сподіваюся, нас чекають попереду захоплюючі ігри. Будемо боротися до кінця», - сказав Вернидуб.