14.06.2020, FT   ТВ-трансляція:

Шальке і Байєр зіграли внічию

Команди забили по одному м’ячу

© Бундесліга

У матчі 31-го туру німецької Бундесліги гельзенкірхенський «Шальке» на своєму полі зіграв внічию з леверкузенським «Байєром» з рахунком 1:1.

У складі господарів пенальті на 51-й хвилині реалізував Даніель Каліджурі. На 81-й хвилині форвард гостей Паулінью зрівняв рахунок.

Чемпіонат Німеччини, 31 тур

«Шальке» – «Байєр» – 1:1
Голи:
1:0 – 51, пенальті Каліджурі, 1:1 – 81, автогол Міранда.

«Шальке»: Нюбель, Очіпка, Кенні, Міранда, Кабак, Боздоган (Беккер, 69), Шопф, Каліджурі (Хофманн, 89), Маккенні, Бужеляб (Мерджан, 88), Кутуджу (Грегоріч, 73).
«Байєр»: Градецкі, Вайзер, Тапсоба, Бендер, Венделл, Хавертц (Фолланд, 70), Демірбай (Пауліньо, 75), Амірі (Сінкгравен, 70), Арангіс (Баумгартлінгер, 85), Діабі, Аларіо.

Відзначимо, що після цього туру «Байєр» набрав 57 очок і піднявся на 4-е місце в турнірній таблиці Бундесліги. «Шальке» з 39 очками займає 9-е місце.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!