Мессі і Роналду поза топ-5. Рейтинг найкращих спортсменів 21-го століття

Marca віддала перше місце Майклу Фелпсу

Мессі і Роналду поза топ-5. Рейтинг найкращих спортсменів 21-го століття
© instagram.com/m_phelps00

Відоме іспанське видання Marca опублікувало свій рейтинг найкращих спортсменів 21-го століття. Зірки футболу, Ліонель Мессі і Кріштіану Роналду, не потрапили навіть у топ-5.

Перше місце віддали легендарному плавцю, рекордсмену Олімпіад Майклу Фелпсу.

Топ-10 найкращих спортсменів 21-го століття:

1. Майкл Фелпс (плавання)

2. Усейн Болт (легка атлетика)

3. Роджер Федерер (теніс)

4. Рафаель Надаль (теніс)

5. Кобі Брайант (баскетбол)

6. Тайгер Вудс (гольф)

7. Ліонель Мессі (футбол)

8. Льюїс Хемілтон (Формула 1)

9. Валентино Россі (MotoGP)

10. Кріштіану Роналду (футбол)

В топ-100 потрапив і один українець - боксер Володимир Кличко, який зайняв 98-ме місце.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Marca

(15 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Андрей
    online
      Андрей , 18.06.2020 16:50
    0
    Андрей , 12.06.2020 15:20
    Уж Росси то точно не менее, чем Роналду, знаменит. Его знают даже те, кто не смотрит MotoGP (а аудитория там огромная, на этапах присутствует по 100+ зрителей, плюс трансляции), примерно так же, как Шумахера знали и те, кто Ф1 в жизни не смотрел. Да и по количеству подписчиков и медиаактивности это тоже видно. Так что вполне заслужено.
    100+ тысяч, конечно же, имел в виду.
    Андрей
    online
      Андрей , 12.06.2020 15:20
    -1
    Akella_147, 11.06.2020 23:14
    Я конечно не болельщик гольфа и ф1, но сравнивать Роналду и Росси по именитости, или даже Месси с Вудсом, ну такое, может кто-то докажет обратное прогуглив
    Уж Росси то точно не менее, чем Роналду, знаменит. Его знают даже те, кто не смотрит MotoGP (а аудитория там огромная, на этапах присутствует по 100+ зрителей, плюс трансляции), примерно так же, как Шумахера знали и те, кто Ф1 в жизни не смотрел. Да и по количеству подписчиков и медиаактивности это тоже видно. Так что вполне заслужено.
    Akella_147
      Akella_147, 11.06.2020 23:14
    +1
    Я конечно не болельщик гольфа и ф1, но сравнивать Роналду и Росси по именитости, или даже Месси с Вудсом, ну такое, может кто-то докажет обратное прогуглив
    slavarost
      slavarost, 11.06.2020 23:11
    +3
    А где представители зимних видов спорта? Например Бьорндален.
    Arthur Sir
      Arthur Sir, 11.06.2020 23:04
    +1
    zhyr, 11.06.2020 20:34
    Боксери проводять по 1-2 боя в рік. Найбільші халявщики серед спортсменів
    Посмотрю я на тебя героя, когда будешь пропускать удары весом 300 кг по голове.
    Arthur Sir
      Arthur Sir, 11.06.2020 23:02
    +3
    "Порівнюють яблука з грушками". Бредовый список. Как можно сравнить достижения спортсменов из совершенно разных видов спорта? Какие критерии расположения мест? Личные симпатии?
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 11.06.2020 21:10
    +2
    zhyr, 11.06.2020 20:34
    Боксери проводять по 1-2 боя в рік. Найбільші халявщики серед спортсменів
    Це зараз вони проводять по 2 боя за 3 роки, а що на початку 2000 мало "великих" боксерів було? Майвезер, Клічки, Тайсон, Льюіс....
    zhyr
      zhyr, 11.06.2020 20:34
    0
    Боксери проводять по 1-2 боя в рік. Найбільші халявщики серед спортсменів
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 11.06.2020 20:15
    0
    В ТОП 10 жодного боксера.... - туфта, а не рейтинг!!!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 11.06.2020 20:15
    0
    В ТОП 10 жодного боксера.... - туфта, а не рейтинг!!!
    slavarost
      slavarost, 11.06.2020 23:11
    +3
    А где представители зимних видов спорта? Например Бьорндален.
    Arthur Sir
      Arthur Sir, 11.06.2020 23:02
    +3
    "Порівнюють яблука з грушками". Бредовый список. Как можно сравнить достижения спортсменов из совершенно разных видов спорта? Какие критерии расположения мест? Личные симпатии?
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 11.06.2020 21:10
    +2
    zhyr, 11.06.2020 20:34
    Боксери проводять по 1-2 боя в рік. Найбільші халявщики серед спортсменів
    Це зараз вони проводять по 2 боя за 3 роки, а що на початку 2000 мало "великих" боксерів було? Майвезер, Клічки, Тайсон, Льюіс....
    Akella_147
    online
      Akella_147, 11.06.2020 23:14
    +1
    Я конечно не болельщик гольфа и ф1, но сравнивать Роналду и Росси по именитости, или даже Месси с Вудсом, ну такое, может кто-то докажет обратное прогуглив
    Arthur Sir
      Arthur Sir, 11.06.2020 23:04
    +1
    zhyr, 11.06.2020 20:34
    Боксери проводять по 1-2 боя в рік. Найбільші халявщики серед спортсменів
    Посмотрю я на тебя героя, когда будешь пропускать удары весом 300 кг по голове.
    Андрей
    online
      Андрей , 18.06.2020 16:50
    0
    Андрей , 12.06.2020 15:20
    Уж Росси то точно не менее, чем Роналду, знаменит. Его знают даже те, кто не смотрит MotoGP (а аудитория там огромная, на этапах присутствует по 100+ зрителей, плюс трансляции), примерно так же, как Шумахера знали и те, кто Ф1 в жизни не смотрел. Да и по количеству подписчиков и медиаактивности это тоже видно. Так что вполне заслужено.
    100+ тысяч, конечно же, имел в виду.
    zhyr
      zhyr, 11.06.2020 20:34
    0
    Боксери проводять по 1-2 боя в рік. Найбільші халявщики серед спортсменів
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 11.06.2020 20:15
    0
    В ТОП 10 жодного боксера.... - туфта, а не рейтинг!!!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 11.06.2020 20:15
    0
    В ТОП 10 жодного боксера.... - туфта, а не рейтинг!!!