Здійснилося! Джошуа і Ф'юрі домовилися провести два бої

Відомий промоутер Едді Хірн прогнозує, що перша зустріч відбудеться влітку 2021 року

Здійснилося! Джошуа і Ф'юрі домовилися провести два бої
© Skysports.com. Ентоні Джошуа і Тайсон Ф'юрі

Керівник Matchroom Boxing Едді Хірн повідомив, що його клієнт, чемпіон світу в надважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF, IBO Ентоні Джошуа (23-1, 21 КО), досяг домовленості щодо двох боїв проти володаря поясу WBC Тайсона Ф'юрі (30- 0-1, 21 KO).

За словами промоутера, переговори про уніфікацію титулів вже в процесі, на даний момент опрацьовуються початкові умови для майбутніх поєдинків.

«Ми досягли великих успіхів в переговорах, але нам ще багато чого доведеться вирішити. Зараз ми аналізуємо можливі місця і дати проведення.

Також не потрібно забувати, що у нас є обов'язковий претендент, Ділліан Вайт, з яким потрібно провести захист до бою з Ф'юрі.

На даний момент можна стверджувати, що Джошуа і Ф'юрі попередньо погодилися з фінансовими умовами. Це головна позитивна новина.

Що стосується термінів, то перший поєдинок може відбутися наступного літа. Це буде 2021 рік.

Поки ми не підписали контракти, тому що ще є над чим працювати. Найважча частина будь-якої угоди - це фінансовий елемент», - сказав Хірн.

Нагадаємо, до можливої ​​уніфікації титулів на Джошуа ще чекає зустріч з Кубратом Пулєвим і переможцем бою Олександр Усик - Дерек Чісора. Ф'юрі очікує третього бою з Деонтеєм Вайлдером.

Читайте також: Тайсон Ф'ЮРІ: «Я найвеличніший боєць, який коли-небудь існував»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sky Sports

(82 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Бокс и Политика
      Бокс и Политика, 11.06.2020 09:59
    +1
    Думаю Фьюри одолеет в этом противостоянии.
    andre_lui
    online
      andre_lui, 11.06.2020 01:33
    +1
    Думаю, что Кличко реваншируется кулаками Джошуа. Что то, а братья поддержат Джошуа во всех смыслах. Фьюри уже не такой айсберг, многое становиться видимым. А Джошуа сейчас как Володя после боя 1-го с Питером. Вроде и выиграл, но вопросов много. Фьюри слишком много камней разбросал, скоро придет время собирать. Еще есть бой с Уайлдером....
    Tanok1975
      Tanok1975, 10.06.2020 23:32
    +1
    У Джошуа слабенько з выносливостью и психикой. Фьюри залезет тому в мозг за год так что Джашуа ляжет до середины боя. Ну и конечно, лаки панч никто не отменял. Переиграть(перебоксировать) Фьюри у АJ шансов нет.
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 10.06.2020 21:58
    +3
    Таки здійснилося, весь карантин тільки і чекали!!!
    vizuals
      vizuals, 10.06.2020 21:20
    +3
    Джошуа - це не Уайлдер. При приблизно рівній по силі плюхи, Джошуа ще і непогано думає у ринзі, змінює тактику коли треба. Єдине - підборіддя в нього звісно не найкраще. Коротше, цей бій краще дивитися, ніж прогнозувати
    Orko PS4Gaming
      Orko PS4Gaming, 10.06.2020 19:55
    -7
    Ось і кінець кар’єрі AJ’я, 2 гарантованих програші нокаутом, якщо дійсно цей бій відбудеться, бо мені здається якщо AJ втратить пояси Тайсону не потрібний будуть ці бої ( звісно тільки якщо в контракті не стоїть пункт про те що вони повинні відбутися не зважаючи на те чи вони будуть володіти поясами). Зважаючи на те як провів AJ свої останні 2 поєдинки, мені здається що він втратить свої пояси в одному з наступних 2 поєдинках.
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 10.06.2020 21:58
    +3
    Таки здійснилося, весь карантин тільки і чекали!!!
    vizuals
      vizuals, 10.06.2020 21:20
    +3
    Джошуа - це не Уайлдер. При приблизно рівній по силі плюхи, Джошуа ще і непогано думає у ринзі, змінює тактику коли треба. Єдине - підборіддя в нього звісно не найкраще. Коротше, цей бій краще дивитися, ніж прогнозувати
    Бокс и Политика
      Бокс и Политика, 11.06.2020 09:59
    +1
    Думаю Фьюри одолеет в этом противостоянии.
    andre_lui
    online
      andre_lui, 11.06.2020 01:33
    +1
    Думаю, что Кличко реваншируется кулаками Джошуа. Что то, а братья поддержат Джошуа во всех смыслах. Фьюри уже не такой айсберг, многое становиться видимым. А Джошуа сейчас как Володя после боя 1-го с Питером. Вроде и выиграл, но вопросов много. Фьюри слишком много камней разбросал, скоро придет время собирать. Еще есть бой с Уайлдером....
    Tanok1975
      Tanok1975, 10.06.2020 23:32
    +1
    У Джошуа слабенько з выносливостью и психикой. Фьюри залезет тому в мозг за год так что Джашуа ляжет до середины боя. Ну и конечно, лаки панч никто не отменял. Переиграть(перебоксировать) Фьюри у АJ шансов нет.