Тайсон Ф'ЮРІ: «Я найвеличніший боєць, який коли-небудь існував»

Британець вважає, що був народжений для того, щоб битися

Тайсон Ф'ЮРІ: «Я найвеличніший боєць, який коли-небудь існував»
© boxingscene.com. Тайсон Фьюри

Чемпіон світу в надважкій вазі за версією WBC Тайсон Ф'юрі (30-0-1, 21 КО) оголосив себе «найвеличнішим бійцем, який коли-небудь жив».

«За останню тисячу років не було надважковаговика, який міг би впоратися зі мною, який міг би мене перемогти. Я найвеличніший боєць, який коли-небудь існував. І це я ще трохи скромний.

Я був народжений, щоб битися. Зараз я змагаюся на найбільших світових аренах і кожен раз показую справжнє шоу», - сказав Ф'юрі.

Нагадаємо, наступний бій Ф'юрі повинен провести проти американця Деонтея Вайлдера, у якого він відібрав титул 23 лютого цього року. Дата чергового реваншу поки невідома.

Читайте також: Син Тайсона Ф'юрі пообіцяв нокаутувати Джошуа

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — BoxingScene

(16 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    JulikoB
    online
      JulikoB, 09.06.2020 23:28
    0
    Нюхнул лишку?
    Коля Дьяченко
      Коля Дьяченко, 09.06.2020 20:03
    0
    Фьюри кусок дерьма
    john2222
      john2222, 09.06.2020 12:41
    0
    ihor7003, 09.06.2020 09:31
    САмый самый он конечно загнул, но то что он крут с этим не поспоришь!!!!
    Говоно в крутую,...
    vizuals
      vizuals, 09.06.2020 09:55
    +2
    Найвеличніший,)))який проти Вови боксував під допінгом, що було доведено, та і виграв не впевнено, а більше понтувався . І який щосили бігав від обов'язкового реваншу)))
    Повеселив жирафич
    ihor7003
    online
      ihor7003, 09.06.2020 09:31
    +2
    САмый самый он конечно загнул, но то что он крут с этим не поспоришь!!!!
    Ihor Ambrosov
      Ihor Ambrosov, 09.06.2020 09:22
    +3
    И самый скромный к тому же
    zac1310
      zac1310, 09.06.2020 08:50
    +1
    Слишком смелое утверждение. Не, спору нет, он крут не только языком, но рановато так говорить.
    Да, он смог убаюкать Володьку, выиграть у него, когда это казалось невозможным,(да наверное так и было), да, он смог скинуть хренову тучу килограмов, аереиграть Уайлдера, а потом во второй раз просто его избил... но вот этот его трёп трёпом и является
    Ihor Ambrosov
      Ihor Ambrosov, 09.06.2020 09:22
    +3
    И самый скромный к тому же
    vizuals
      vizuals, 09.06.2020 09:55
    +2
    Найвеличніший,)))який проти Вови боксував під допінгом, що було доведено, та і виграв не впевнено, а більше понтувався . І який щосили бігав від обов'язкового реваншу)))
    Повеселив жирафич
    ihor7003
    online
      ihor7003, 09.06.2020 09:31
    +2
    САмый самый он конечно загнул, но то что он крут с этим не поспоришь!!!!
    zac1310
    online
      zac1310, 09.06.2020 08:50
    +1
    Слишком смелое утверждение. Не, спору нет, он крут не только языком, но рановато так говорить.
    Да, он смог убаюкать Володьку, выиграть у него, когда это казалось невозможным,(да наверное так и было), да, он смог скинуть хренову тучу килограмов, аереиграть Уайлдера, а потом во второй раз просто его избил... но вот этот его трёп трёпом и является
    JulikoB
    online
      JulikoB, 09.06.2020 23:28
    0
    Нюхнул лишку?
    Коля Дьяченко
      Коля Дьяченко, 09.06.2020 20:03
    0
    Фьюри кусок дерьма
    john2222
      john2222, 09.06.2020 12:41
    0
    ihor7003, 09.06.2020 09:31
    САмый самый он конечно загнул, но то что он крут с этим не поспоришь!!!!
    Говоно в крутую,...