Олександр ШОВКОВСЬКИЙ: «Вразили масштаби академії Руху»

Легендарний воротар відвідав академію львівського «Руху»

Олександр ШОВКОВСЬКИЙ: «Вразили масштаби академії Руху»
© ФК Рух

Екс-воротар «Динамо» і збірної України Олександр Шовковський поділився враженнями від відвідування академії львівського «Руху»:

«Перш за все, хотів би подякувати Григорію Козловському за можливість особисто побачити цей чудовий проект. На пострадянському просторі це, напевно, найбільший з усіх спортивних об'єктів, які я бачив на сьогодні.

Дуже цікаво. Думаю, що в кінцевому підсумку тут будуть фантастичні умови для розвитку дитячого футболу і, зокрема, для головної команди, для якої він все це робить. Я вражений масштабами і інфраструктурою, яка тут повинна бути.

Хочу побажати, щоб в нашій країні було більше таких меценатів, які вкладають кошти в дитячу академію і сучасний футбол. Мене найбільше вразили масштаби побаченого».

Раніше Шовковський згадав, як Давор Шукер вибив йому два зуба.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Рух Львів

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 11.06.2020 08:48
    -2
    Andriy Bilozir, 11.06.2020 07:43
    "Я поражен масштабами и инфраструктурой..."
    Шо великий шматок землі, пан Kozlowski собі під бізнес-проект затяпав ?, а пан Sowkowksi його піарить
    Іди в суд і докажи своі слова!
    Andriy Bilozir
    online
      Andriy Bilozir, 11.06.2020 07:43
    -2
    "Я поражен масштабами и инфраструктурой..."
    Шо великий шматок землі, пан Kozlowski собі під бізнес-проект затяпав ?, а пан Sowkowksi його піарить
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 11.06.2020 07:10
    -2
    rus, 10.06.2020 19:56
    а с какого года твою команду считать .или с Вереса считать .
    Кац, я не розумію твоєі блювотини, говори нармальною мовою!
    Vadya
      Vadya, 10.06.2020 21:08
    +2
    mavast, 10.06.2020 19:10
    Інтелект дописувачів зашкалює
    Де інтелект?
    rus
      rus, 10.06.2020 19:56
    0
    PFCLviv, 10.06.2020 19:49
    На довше ніж Металіс !
    а с какого года твою команду считать .или с Вереса считать .
    rus
      rus, 10.06.2020 19:54
    -1
    PFCLviv, 10.06.2020 19:49
    На довше ніж Металіс !
    на сколько?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 10.06.2020 19:49
    -3
    rus, 10.06.2020 19:46
    А на долго
    На довше ніж Металіс !
    rus
      rus, 10.06.2020 19:47
    -2
    PFCLviv, 10.06.2020 19:43
    Ти шо питанням на питання відповідаєш?!
    Шо шо... Професійний футбольний клуб Львів !
    Вы хоть тренеров запоминайте.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 10.06.2020 19:46
    -2
    Sentinel, 10.06.2020 19:43
    У Ахметова изжога началась За 5 лет самый богатый человек Украины, который очень любит футбол мог бы построить как минимум не хуже.
    А де йому будувати ?! Данбаз нє паймєт, якшо в Києві побудує
    Тай не до того йому, він на гречці і олії піариться!
    rus
      rus, 10.06.2020 19:46
    -1
    rus, 10.06.2020 19:44
    А на долго
    А на долго
    rus
      rus, 10.06.2020 19:44
    -1
    PFCLviv, 10.06.2020 19:43
    Ти шо питанням на питання відповідаєш?!
    Шо шо... Професійний футбольний клуб Львів !
    А на долго
    Sentinel
    online
      Sentinel, 10.06.2020 19:43
    -1
    PFCLviv, 10.06.2020 19:32
    https://www.youtube.com/watch?v=1UFANNx_5hM
    Бачу на відео наш генеральний директор Андрій Паньків.
    Значить в майбутньому ПФК Львів буде користуватись новою базою Руха, та хоча зараз теж користуємось !
    У Ахметова изжога началась За 5 лет самый богатый человек Украины, который очень любит футбол мог бы построить как минимум не хуже.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 10.06.2020 19:43
    -3
    rus, 10.06.2020 19:40
    А что такое ФК Львов.
    Ти шо питанням на питання відповідаєш?!
    Шо шо... Професійний футбольний клуб Львів !
    rus
      rus, 10.06.2020 19:43
    -1
    PFCLviv, 10.06.2020 19:39
    Знаю... Важка правда... Мої співчуття. Я вболівав колись за Метал... Це реалії нашого корумпованого футболу нажаль.
    Ты долбо... Ты просто назвал людей с Харькова!!!!
    rus
      rus, 10.06.2020 19:40
    -1
    PFCLviv, 10.06.2020 19:27
    Та нє, серйозно, шо сталось з Металістом ?! Чому Ярославський з іншими ригами киданули команду ?!
    А что такое ФК Львов.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 10.06.2020 19:39
    -1
    rus, 10.06.2020 19:36
    Лечись чмо!!!
    Знаю... Важка правда... Мої співчуття. Я вболівав колись за Метал... Це реалії нашого корумпованого футболу нажаль.
    rus
      rus, 10.06.2020 19:36
    -1
    PFCLviv, 10.06.2020 19:34
    Тими за яких ти голосував і голосуєш! Янукович, Ярославський, Кернес, Добкін, Курченко...
    Лечись чмо!!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 10.06.2020 19:34
    -1
    rus, 10.06.2020 19:31
    какими рыганами?
    Тими за яких ти голосував і голосуєш! Янукович, Ярославський, Кернес, Добкін, Курченко...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 10.06.2020 19:32
    -3
    https://www.youtube.com/watch?v=1UFANNx_5hM
    Бачу на відео наш генеральний директор Андрій Паньків.
    Значить в майбутньому ПФК Львів буде користуватись новою базою Руха, та хоча зараз теж користуємось !
    rus
      rus, 10.06.2020 19:31
    -2
    PFCLviv, 10.06.2020 19:27
    Та нє, серйозно, шо сталось з Металістом ?! Чому Ярославський з іншими ригами киданули команду ?!
    какими рыганами?
    Александр Бондарь
      Александр Бондарь, 10.06.2020 18:58
    +4
    Павелка на открытие не забудьте пригласить и всех замов.Наклюкаются на халяву
    Vadya
      Vadya, 10.06.2020 21:08
    +2
    mavast, 10.06.2020 19:10
    Інтелект дописувачів зашкалює
    Де інтелект?
    Kromus2007
      Kromus2007, 10.06.2020 18:29
    +2
    Висла Плоцк на выход, PFCLviv идет вам на смену
    rus
      rus, 10.06.2020 18:23
    +1
    PFCLviv, 10.06.2020 18:05
    Так, з такою інфраструктурою ми підвищемо рівень Екстракляси в рази !
    вы блядь в космос можете попасть с екстракл!
    rus
      rus, 10.06.2020 19:56
    0
    PFCLviv, 10.06.2020 19:49
    На довше ніж Металіс !
    а с какого года твою команду считать .или с Вереса считать .
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 10.06.2020 19:27
    0
    rus, 10.06.2020 19:19
    сука какой ты клоун!
    Та нє, серйозно, шо сталось з Металістом ?! Чому Ярославський з іншими ригами киданули команду ?!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 10.06.2020 19:05
    0
    Александр Бондарь, 10.06.2020 18:58
    Павелка на открытие не забудьте пригласить и всех замов.Наклюкаются на халяву
    І Дем"яненка запросити, правда треба попередити шоб пояснили йому шо він до будівництва теж причетний!
    І чур багато йому неналивати, бо забуде слова !
    rus
      rus, 10.06.2020 18:31
    0
    Kromus2007, 10.06.2020 18:27
    Нє то нє, тоді Рух, Волинь і Минай з Прикарпаттям перейдуть в Екстраклясу! А там і Львів з Карпатами підтянеться. Доречі, Карпати давно хочуть грати в Екстраклясі!
    боле бреда чем это ,еще не писалось
    ді Рух, Волинь і Минай з Прикарпаттям перейдуть в Екстраклясу
    поляки готовы и Легию выгнать,чтобы бред осуествился
    смешно написал Карпати давно хочутьграти!
    Kromus2007
      Kromus2007, 10.06.2020 18:27
    0
    Нє то нє, тоді Рух, Волинь і Минай з Прикарпаттям перейдуть в Екстраклясу! А там і Львів з Карпатами підтянеться. Доречі, Карпати давно хочуть грати в Екстраклясі!
    боле бреда чем это ,еще не писалось
    ді Рух, Волинь і Минай з Прикарпаттям перейдуть в Екстраклясу
    поляки готовы и Легию выгнать,чтобы бред осуествился