ЦИГАНИК: «Не виключаю, що Луческу може замінити Михайличенка в Динамо»

За словами журналіста, в списку претендентів може бути й Роман Григорчук

ЦИГАНИК: «Не виключаю, що Луческу може замінити Михайличенка в Динамо»
© Instagram. Мірча Луческу

Український спортивний журналіст Ігор Циганик висловився з приводу ситуації у київському «Динамо»:

«Одразу хочу сказати, що Михайличенко працюватиме до кінця сезону у будь-якому разі. Немає жодних підстав говорити, що все може статися інакше. Перед тренером «Динамо» зараз стоїть головне завдання – потрапити до Ліги чемпіонів. І на даному етапі у нього є шанси туди потрапити. Був складний поєдинок проти «Шахтаря», трохи простіший з «Олександрією». Далі очікується матч із «Зорею», ключовий матч, бо після нього переможець стане фаворитом у гонці за друге місце в турнірній таблиці. Якщо команда фінішує другою, то ніяких підстав звільняти тренера, я думаю, не буде.

Адже були домовленості між Суркісом і Михайличенком перед тим, як він став головним тренером «Динамо»: він має вивести команду в єврокубки, а саме ЛЧ. Як воно буде відбуватися? Ми не знаємо, як УЄФА побудує наступні єврокубки, чи буде взагалі кваліфікація, якою буде її формула і коли вони гратимуться. Ще попередні не дограли. Тут можуть бути різні нюанси. Але у те, що Михайличенко залишить команду упродовж сезону, я не вірю. Хіба що він сам виявить бажання, але це буде зрозумілий крок.

Він прийняв команду у важкій ситуації. Багато що йому доводиться міняти по ходу. З усіх легіонерів, яких взяв Хацкевич, тільки Кендзьора і Вербич є основними футболістами. Та й то, у польського захисника можуть виникнути проблеми, коли повернеться Тимчик із «Зорі». Михайличенко був змушений будувати команду з тих футболістів, які у нього були під рукою. Він повернув з оренди Русина. Намагається реанімувати Андрієвського.

Михайличенко у складній ситуації. Але він намагається боротися. Команда має можливість виграти Кубок України. До того ж, по ходу цього турніру кияни вибили свого головного конкурента – донецький «Шахтар». І «Динамо» має всі шанси виграти Кубок. Нині клуб ділить 2–3 місце із «Зорею». Тобто, підстав у Михайличенка звільнятися поки що немає. Що очікує на нього після закінчення сезону, якщо «Динамо» не буде другим? Варіанти можуть бути різні, але на даному етапі жодних перемовин ні з яким тренером у президента «Динамо» не було.

Чи є кандидатури? Напевно, є. Називаються різні прізвища, зокрема, Сьомін. Десь в голові Суркіс тримає цей варіант, але таких кандидатур у нього багато. Але це нічого не означає. Я не виключаю, що Луческу є одним із кандидатів на посаду головного тренера «Динамо», також й Григорчук. Але на сьогодні цю посаду займає Михайличенко, і якщо він зробить свою роботу, то продовжить співпрацю з киянами. Хоча він сам може піти, але я в це не вірю».

Нагадаємо, раніше румунські ЗМІ сватали Мірчу Луческу в київське «Динамо».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Циганик LIVE

(48 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Кого б ви хотіли бачити в наступному сезоні на чолі київського Динамо?
    • 13.11% (105)
      1. Юрій Вернидуб
    • 3.62% (29)
      2. Мірча Луческу
    • 8.74% (70)
      3. Роман Григорчук
    • 9.36% (75)
      4. Віктор Скрипник
    • 2.62% (21)
      5. Юрій Сьомін
    • 13.36% (107)
      6. Сергій Ребров
    • 4.99% (40)
      7. Андрій Шевченко
    • 3.37% (27)
      8. Олег Блохін
    • 3.25% (26)
      9. Олександр Петраков
    • 3.62% (29)
      10. Олексій Михайличенко
    • 1.5% (12)
      11. Юрій Мороз
    • 1.37% (11)
      12. Олександр Заваров
    • 3.87% (31)
      13. Юрій Максимов
    • 8.86% (71)
      14. Мирон Маркевич
    • 2% (16)
      15. Анатолій Демьяненко
    • 14.23% (114)
      16. Інший іноземець
    • 2.12% (17)
      17. Інший українець
    Результати опитування Проголосували — 400
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    Алексей Столетов
      Алексей Столетов, 21.06.2020 19:08
    0
    Почти дословно слова Луческу: У Динамо была возможность меня пригласить когда я уходил из Шахтера. Они это не сделали. О возвращении в Украину речи быть не может. Моя украиская история закончена"
    SportsMan
    online
      SportsMan, 09.06.2020 22:57
    0
    Вячеслав Самойлов, 09.06.2020 22:19
    Помнится, совсем недавно в Динамо любое место в ЧУ кроме первого расценивалось как фатальная неудача.
    Как же меняются времена: уже достижение этого, 2-го места расценивается как успех тренера и повод оставить его работать дальше...
    Это только для Суркиса считается успехом
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 09.06.2020 22:19
    0
    SportsMan, 09.06.2020 21:52
    Ключевые слова: "...Если команда финиширует второй..." Если...
    Помнится, совсем недавно в Динамо любое место в ЧУ кроме первого расценивалось как фатальная неудача.
    Как же меняются времена: уже достижение этого, 2-го места расценивается как успех тренера и повод оставить его работать дальше...
    SportsMan
    online
      SportsMan, 09.06.2020 21:52
    0
    Ключевые слова: "...Если команда финиширует второй..." Если...
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 09.06.2020 15:42
    0
    Забудьте. Не буде ніякого Будулая в Динамо.
    Навіть пояснювати не треба чому.
    u6464u
    online
      u6464u, 09.06.2020 13:40
    +1
    Бред сумасшедшего,поместите его в дурку она по нём уже давно давным плачет.
    dd dent
    online
      dd dent, 09.06.2020 13:23
    +2
    Panama2830, 09.06.2020 13:11
    Циганик це Сабо - 2... для чого, та для кого таку бредятину в ефір нести.... займе рижий зіркове друге місце, і знову у лізі Європи буде якомусь там Мальме позорно влітать.....
    І не кажи ...
    Футбольный клуб “Шахтер” (Донецк) проиграл шведскому “Мальме” 0:1 в третьем туре группового турнира Лиги чемпионов УЕФА.
    Panama2830
    online
      Panama2830, 09.06.2020 13:11
    0
    Циганик це Сабо - 2... для чого, та для кого таку бредятину в ефір нести.... займе рижий зіркове друге місце, і знову у лізі Європи буде якомусь там Мальме позорно влітать.....
    dd dent
    online
      dd dent, 09.06.2020 13:04
    0
    kvv1404, 09.06.2020 12:06
    Тому Циганику інколи дуже хочеться відповісти словами головного героя фільму "Іван Васильович міняє професію" - (мовою орігінала) - когда вы говорите то такое впечатление что вы бредите!!! Луческу і Динамо - це ж наскільки треба не розбиратися в українському футболі аби таке бовкнути.
    Тренер зазначив, що у "Динамо" був шанс запросити його, але тепер він упущений: "Чи готовий очолити "Динамо" Київ? Ні. Зараз це навіть не обговорюється. У них був шанс, коли я покинув "Шахтар", але зараз точно ні. Раніше - можливо".
    В інтерв'ю для YouTube-каналу "Вацко Live"
    kvv1404
    online
      kvv1404, 09.06.2020 12:06
    +1
    Тому Циганику інколи дуже хочеться відповісти словами головного героя фільму "Іван Васильович міняє професію" - (мовою орігінала) - когда вы говорите то такое впечатление что вы бредите!!! Луческу і Динамо - це ж наскільки треба не розбиратися в українському футболі аби таке бовкнути.
    dd dent
    online
      dd dent, 09.06.2020 11:44
    +1
    jekаfunny, 09.06.2020 10:17
    Уже надоел со своими бреднями
    Пусть на другие клуб наговаривает
    Нет, хайпится только на ДК
    Инсайды 1ОО % которые выдумки это конечно пздц
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 09.06.2020 11:23
    0
    не здивуюсь, якщо у шорт-ліст цього інсайдєра з виряченимми очима крім Луческу ще Ді фкапріо та Мікі Маус
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 09.06.2020 10:17
    -2
    dd dent, 09.06.2020 09:45
    Как всегда шопопало
    Уже надоел со своими бреднями
    Пусть на другие клуб наговаривает
    Нет, хайпится только на ДК
    dd dent
    online
      dd dent, 09.06.2020 09:45
    +1
    jekаfunny, 09.06.2020 09:33
    Если команда финиширует второй, то никаких оснований увольнять тренера, я думаю, не будет. (С)
    Сука , то что есть сомнение в том что Динамо может финишировать вторым. - уже основания для того чтобы нынешний тренерский штаб не подпускать к команде
    А ещё была феерическая ЛЕ
    Что Цыганык мелет ?
    Как всегда шопопало
    samird
    online
      samird, 09.06.2020 09:38
    +3
    Это же надо было столько чуши нагородить
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 09.06.2020 09:33
    0
    Если команда финиширует второй, то никаких оснований увольнять тренера, я думаю, не будет. (С)
    Сука , то что есть сомнение в том что Динамо может финишировать вторым. - уже основания для того чтобы нынешний тренерский штаб не подпускать к команде
    А ещё была феерическая ЛЕ
    Что Цыганык мелет ?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 09.06.2020 09:31
    0
    Циганику вірити, це себе не поважати!
    dd dent
    online
      dd dent, 09.06.2020 09:29
    -1
    Злобный Енот, 09.06.2020 07:21
    Да, он и на 2+2 порой такой абсурд вкидывал, ещё сказал бы, что Срна будет тренером Динамо. 🏁🏴‍☠️
    Гол неплохая программа была когда то, все остальное ужас какой-то и верещащий и всех перебивающий Цыганык со своей словесной ерундой
    DKFC
      DKFC, 09.06.2020 08:53
    0
    Луческу тренер солидный но у него нет ресурсов таких какие были раньше. Возраст уже уважительный.
    Злобный Енот
      Злобный Енот, 09.06.2020 07:21
    +4
    dd dent, 09.06.2020 01:46
    У цыганки таки маразм, переезд на другой канал сказался
    Да, он и на 2+2 порой такой абсурд вкидывал, ещё сказал бы, что Срна будет тренером Динамо. 🏁🏴‍☠️
    pont0017
      pont0017, 09.06.2020 01:31
    +5
    Когда вы говорите, Иван Васильевич, такое ощущение, что вы бредите.
    с
    Злобный Енот
      Злобный Енот, 09.06.2020 07:21
    +4
    dd dent, 09.06.2020 01:46
    У цыганки таки маразм, переезд на другой канал сказался
    Да, он и на 2+2 порой такой абсурд вкидывал, ещё сказал бы, что Срна будет тренером Динамо. 🏁🏴‍☠️
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 09.06.2020 07:04
    +4
    А по поводу опроса о кандидатах на главтренера... КАКАЯ РАЗНИЦА, если в результате "в этом кресле" будут сидеть ДВОЕ: Суркис и кто-то еще???
    Чуткая помощь Игоря - может почти любого из них "нивелировать" (это конечно если кто на такое согласится).
    samird
    online
      samird, 09.06.2020 09:38
    +3
    Это же надо было столько чуши нагородить
    dd dent
    online
      dd dent, 09.06.2020 01:46
    +3
    У цыганки таки маразм, переезд на другой канал сказался
    dd dent
    online
      dd dent, 09.06.2020 13:23
    +2
    Panama2830, 09.06.2020 13:11
    Циганик це Сабо - 2... для чого, та для кого таку бредятину в ефір нести.... займе рижий зіркове друге місце, і знову у лізі Європи буде якомусь там Мальме позорно влітать.....
    І не кажи ...
    Футбольный клуб “Шахтер” (Донецк) проиграл шведскому “Мальме” 0:1 в третьем туре группового турнира Лиги чемпионов УЕФА.
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 09.06.2020 06:57
    +2
    "Был сложный поединок против «Шахтера», немного проще с «Александрией»."
    А ничего, что в одном - Динамо проиграло 1:3, а другой выиграло 5:1??? Да Александрия ВООБЩЕ почти никаких "вопросов" и проблем перед Динамо не поставила! Эдакая удобная "кошечка для тренировки"...
    Короче, с уровнем "экспертности" Цыганыка все ясно!
    nicksaf
    online
      nicksaf, 09.06.2020 01:25
    +2
    Та невже, що ви кажете ?
    u6464u
    online
      u6464u, 09.06.2020 13:40
    +1
    Бред сумасшедшего,поместите его в дурку она по нём уже давно давным плачет.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 09.06.2020 12:06
    +1
    Тому Циганику інколи дуже хочеться відповісти словами головного героя фільму "Іван Васильович міняє професію" - (мовою орігінала) - когда вы говорите то такое впечатление что вы бредите!!! Луческу і Динамо - це ж наскільки треба не розбиратися в українському футболі аби таке бовкнути.
    dd dent
    online
      dd dent, 09.06.2020 11:44
    +1
    jekаfunny, 09.06.2020 10:17
    Уже надоел со своими бреднями
    Пусть на другие клуб наговаривает
    Нет, хайпится только на ДК
    Инсайды 1ОО % которые выдумки это конечно пздц
    dd dent
    online
      dd dent, 09.06.2020 09:45
    +1
    jekаfunny, 09.06.2020 09:33
    Если команда финиширует второй, то никаких оснований увольнять тренера, я думаю, не будет. (С)
    Сука , то что есть сомнение в том что Динамо может финишировать вторым. - уже основания для того чтобы нынешний тренерский штаб не подпускать к команде
    А ещё была феерическая ЛЕ
    Что Цыганык мелет ?
    Как всегда шопопало
    shevsen
      shevsen, 09.06.2020 01:44
    +1
    Алексей Столетов
      Алексей Столетов, 21.06.2020 19:08
    0
    Почти дословно слова Луческу: У Динамо была возможность меня пригласить когда я уходил из Шахтера. Они это не сделали. О возвращении в Украину речи быть не может. Моя украиская история закончена"
    SportsMan
    online
      SportsMan, 09.06.2020 22:57
    0
    Вячеслав Самойлов, 09.06.2020 22:19
    Помнится, совсем недавно в Динамо любое место в ЧУ кроме первого расценивалось как фатальная неудача.
    Как же меняются времена: уже достижение этого, 2-го места расценивается как успех тренера и повод оставить его работать дальше...
    Это только для Суркиса считается успехом
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 09.06.2020 22:19
    0
    SportsMan, 09.06.2020 21:52
    Ключевые слова: "...Если команда финиширует второй..." Если...
    Помнится, совсем недавно в Динамо любое место в ЧУ кроме первого расценивалось как фатальная неудача.
    Как же меняются времена: уже достижение этого, 2-го места расценивается как успех тренера и повод оставить его работать дальше...
    SportsMan
    online
      SportsMan, 09.06.2020 21:52
    0
    Ключевые слова: "...Если команда финиширует второй..." Если...
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 09.06.2020 15:42
    0
    Забудьте. Не буде ніякого Будулая в Динамо.
    Навіть пояснювати не треба чому.
    Panama2830
    online
      Panama2830, 09.06.2020 13:11
    0
    Циганик це Сабо - 2... для чого, та для кого таку бредятину в ефір нести.... займе рижий зіркове друге місце, і знову у лізі Європи буде якомусь там Мальме позорно влітать.....
    dd dent
    online
      dd dent, 09.06.2020 13:04
    0
    kvv1404, 09.06.2020 12:06
    Тому Циганику інколи дуже хочеться відповісти словами головного героя фільму "Іван Васильович міняє професію" - (мовою орігінала) - когда вы говорите то такое впечатление что вы бредите!!! Луческу і Динамо - це ж наскільки треба не розбиратися в українському футболі аби таке бовкнути.
    Тренер зазначив, що у "Динамо" був шанс запросити його, але тепер він упущений: "Чи готовий очолити "Динамо" Київ? Ні. Зараз це навіть не обговорюється. У них був шанс, коли я покинув "Шахтар", але зараз точно ні. Раніше - можливо".
    В інтерв'ю для YouTube-каналу "Вацко Live"