Ігор КЛИМОВСЬКИЙ: «Суддя не поставив очевидний пенальті»

Наставник «Олімпіка» підбив підсумки поєдинку з «Маріуполем» (2:2)

2657
0
ФК Олімпік Донецьк. Ігор Климовський

Виконуючий обов'язки головного тренера «Олімпіка» Ігор Климовський прокоментував результат матчу 25-го туру УПЛ проти «Маріуполя» (2:2).

«Мені сподобалася гра у виконанні нашої команди. Ми забили швидкий гол, могли розвинути свою перевагу, але суддя чомусь не поставив пенальті, коли м'яч влучив у руку гравцеві «Маріуполя». На мій погляд, в тому епізоді був очевидний «одинадцятиметровий».

При цьому ми пропустили необов'язковий гол зі стандарту, і перша половина гри закінчилася внічию. У перерві ми поговорили з хлопцями, вийшли на другий тайм з правильним настроєм. Практично весь тайм володіли ініціативою, створювали моменти, забили гол.

Не використали ще два виходи сам на сам із воротарем. Знову помилилися при стандартному положенні — 2:2. Не будемо забивати — не будемо вигравати. Я задоволений тим, як виглядала сьогодні наша команда, але вважаю, що ми втратили перемогу», — зазначив Климовський.