ВІДЕО. Два пенальті. Буяльський і Русин принесли перевагу Динамо

Два пенальті у ворота «Олександрії» поставив головний суддя Віталій Романов

© ФК Динамо Київ. Віталій Романов

У неділю, 7 червня, проходить матч 25-го туру чемпіонату України, в якому «Динамо» зустрічається з «Олександрією». Команди грають в Києві на НСК «Олімпійський».

За 20 стартових хвилин два пенальті у ворота гостей поставив головний суддя матчу Віталій Романов.

На 14-й хвилині Віталій Буяльський не забив пенальті, але зумів додати м'яч у ворота на добиванні. А на 20-й хвилині Назарій Русин подвоїв перевагу господарів поля з 11-метрової позначки (2:0).

ГОЛ! 1:0. Буяльський, 14 хв. (добивання після пенальті)

ГОЛ! 2:0. Русин, 20 хв. (пенальті)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!