ВІДЕО. Нойок забив, Мілевський зробив 2 асисти. Українці феєрять у Бресті

Дивіться відеоогляд, як брестське «Динамо» забило 6 голів у ворота «Мінська»

© ФК Динамо-Брест

6 червня пройшов матч 12-го туру чемпіонату Білорусі між «Динамо» Брест і «Мінськом». Поєдинок завершився розгромною перемогою динамівців з рахунком 6:1.

У переможців в стартовому складі вийшли троє українських футболістів: Артем Мілевський, Євген Хачеріді та Олександр Нойок. При цьому Нойок забив гол, Мілевський віддав дві гольові передачі. Хачеріді отримав жовту картку на 45-й хвилині. Артем був замінений за 10 хвилин до кінця матчу. Брестське «Динамо» набрало 19 очок та піднялося на 5-е місце в турнірній таблиці.

Чемпіонат Білорусі. 12-й тур

«Динамо» Брест – «Мінськ» – 6:1

Голи: Кікі, 27, Нойок, 49, Гордєйчук, 64, Лаптєв, 71, Савицький, 74, 82 – Євдокимов, 6.

Відео голу: Нойок (асистент - Мілевський), 49 хв.

Відеоогляд матчу «Динамо» Брест – «Мінськ» – 6:1

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!