Нойок забив. Команда Мілевського і Хачериді відправила 6 м'ячів суперникам

Мілевський зробив дві гольові передачі за брестське «Динамо» проти «Мінська»

6382
0
ФК Динамо-Брест. Артем Мілевський та Олександр Нойок

Сьогодні, 6 червня, відбулися матчі 12-го туру чемпіонату Білорусі. У вечірньому матчі зустрічалися «Динамо» Брест і «Мінськ». Поєдинок завершився розгромною перемогою динамівців з рахунком 6:1.

У переможців в стартовому складі вийшли троє українських футболістів: Артем Мілевський, Євген Хачеріді та Олександр Нойок.

Нойок забив гол, Мілевський віддав дві гольові передачі. Хачеріді отримав жовту картку на 45-й хвилині, а Мілевський був замінений за 10 хвилин до кінця матчу.

Брестське «Динамо» набрало 19 очок та піднялося на 5-те місце в турнірній таблиці.

Чемпіонат Білорусі. 12-й тур

«Динамо» Брест – «Мінськ» – 6:1

Голи: Євдокимов, 6 (0:1). Кікі, 27 (1:1). Нойок, 49 (2:1). Гордійчук, 64 (3:1). Лаптєв, 71 (4:1). Савицький, 74 (5:1). Савицький, 82 (6:1).

«Динамо»: Павлюченко, Хачеріді, Печенін, Кікі, Кривець (Савицький, 61), Гордійчук (Шевченко, 76), Биков, Нойок, Юзепчук, Мілевський (Веретило, 80), Лаптєв.

«Мінськ»: Леонов, Остроух, Рижук, Іванов, Прищепа, Лаврик, Алексієвич (Роловіч, 68), Євдокимов, Сазончік, Хващинський (Шрамченко, 65), Грибовський (Горбач, 80).

Попередження: Печенін, 15. Лаптєв, 32. Хачеріді, 45. Іванов, 57. Юзепчук, 70.

Суддя: Красніков.