Ніколи такого не було? Троє важкоатлетів з Росії попалися на допінгу

Позитивний результат дали Надєжда Євстюхіна, Олег Чен і Давид Беджанян

Ніколи такого не було? Троє важкоатлетів з Росії попалися на допінгу
© IWF. Надєжда Евстюхина

Позитивний результат дали допінг-проби російських важкоатлетів Надєжди Євстюхіної, Олега Чена і Давида Беджаняна.

В аналізах цих спортсменів виявлений заборонений метаболіт дегідрохлорметилтестостерон, ця речовина з групи анаболічних андрогенних стероїдів. Всі троє значаться в списку відсторонених з 2019 року, коли їх підозрювали в іншому порушенні антидопінгових правил.

Надєжда Євстюхіна – триразова чемпіонка світу та бронзова призерка ОІ-2008. Тієї медалі була позбавлена ​​після повторного перегляду допінг-проб. Чен і Беджанян – дворазові чемпіони Європи.

Цікаво, що нещодавно актор «Ігри престолів» встановив рекорд у пауерліфтингу.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — IWF

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 06.06.2020 10:52
    +2
    Візитку Яроша знайшли ?! Це 100% правосєки !
    Golhrenshtanga
      Golhrenshtanga, 06.06.2020 10:42
    +2
    Рука Банковой
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 06.06.2020 01:03
    +5
    marko2020, 06.06.2020 00:38
    Вы всё врёте😁
    Их там нету (с)😆😁
    marko2020
    online
      marko2020, 06.06.2020 00:38
    +7
    Вы всё врёте😁
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 06.06.2020 00:20
    +9
    «Впрочєм, нічєго нового»))))
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 05.06.2020 23:57
    +11
    Судя по минусам от ватножопых, я попал в самое яблочко. Правда глаза колет
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 05.06.2020 23:50
    +12
    Ничему их жизнь не учит. Их отстраняют от участия на Олимпиаде, забирают медали, а они всё за старое. Вот сейчас они подали апелляцию на запрет посещать Олипиаду в Токио. Предположим, их всё таки допустят до участия, понятно ведь что они снова будут под допингом. Горбатого только могила исправит...
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 05.06.2020 23:50
    +12
    Ничему их жизнь не учит. Их отстраняют от участия на Олимпиаде, забирают медали, а они всё за старое. Вот сейчас они подали апелляцию на запрет посещать Олипиаду в Токио. Предположим, их всё таки допустят до участия, понятно ведь что они снова будут под допингом. Горбатого только могила исправит...
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 05.06.2020 23:57
    +11
    Судя по минусам от ватножопых, я попал в самое яблочко. Правда глаза колет
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 06.06.2020 00:20
    +9
    «Впрочєм, нічєго нового»))))
    marko2020
    online
      marko2020, 06.06.2020 00:38
    +7
    Вы всё врёте😁
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 06.06.2020 01:03
    +5
    marko2020, 06.06.2020 00:38
    Вы всё врёте😁
    Их там нету (с)😆😁
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 06.06.2020 10:52
    +2
    Візитку Яроша знайшли ?! Це 100% правосєки !
    Golhrenshtanga
      Golhrenshtanga, 06.06.2020 10:42
    +2
    Рука Банковой