Уеслі СНЕЙДЕР: «Я міг стати як Мессі і Роналду, але мені не хотілося»

Брак мотивації завадив легендарному голландцеві

Уеслі СНЕЙДЕР: «Я міг стати як Мессі і Роналду, але мені не хотілося»
© instagram.com/sneijder10official

Екс-півзахисник збірної Голландії, «Аякса», «Реала», «Інтера» та ряду інших клубів Веслі Снейдер вважає, що нестача мотивації завадила йому досягти ще більших успіхів в кар'єрі:

«Я міг би стати як Ліонель Мессі чи Кріштіану Роналду. Мені просто не хотілося.

Я просто насолоджувався своїм життям. Лео і Кріштіану абсолютно різні, але вони обидва пожертвували багато чим, щоб бути на вершині.

Я добре до цього ставлюся. Моя ж кар'єра, незважаючи на це, також була приголомшливою».

Свою кар'єру Снейдер завершив в серпні минулого року.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Сайт Джанлуки Ді Марціо

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    temamx2727
    online
      temamx2727, 06.06.2020 10:44
    0
    mmuk, 06.06.2020 00:58
    Дійсно один із золотих м'ячів мав бути в нього. Просто менш розкручений. Тоді був моїм улюбленцем. Якщо міг виявляється, ще додати? То дуже шкода, що не зробив. Я так розумію Мессі і Роналду більше вкалували, особливо Роналду. Бо талант Мессі такий, що тільки Каторжна праця Роналду дозволила йому бути конкурентом з Інопланетянином. Дуже шкода, що голландець не показав, ще більше. Я був його фанатом
    Не знаю, у меня только отвращение к этому игроку. Очень подло и дерзко вел он себя на поле, и наверное как человек он тоже не оч, стал бы Месси или Роналду тогда)
    mmuk
      mmuk, 06.06.2020 00:58
    +1
    Дійсно один із золотих м'ячів мав бути в нього. Просто менш розкручений. Тоді був моїм улюбленцем. Якщо міг виявляється, ще додати? То дуже шкода, що не зробив. Я так розумію Мессі і Роналду більше вкалували, особливо Роналду. Бо талант Мессі такий, що тільки Каторжна праця Роналду дозволила йому бути конкурентом з Інопланетянином. Дуже шкода, що голландець не показав, ще більше. Я був його фанатом
    denzellezned
      denzellezned, 05.06.2020 23:55
    0
    fedd1979, 05.06.2020 21:37
    Шо нібуть. Цікаво, чим вони пожервтували у порівнянні з ним?
    Багато дітні батькі, красуні дружини, мільйони доларів, улюблена робота, безмежна любов людей, повага співгромадян, записали свої прізвища в історію Чим же вони пожертвували?🤔 Мабуть рідко бухали, та лазили по клубам, ех таке життя проє*али
    denzellezned
      denzellezned, 05.06.2020 23:46
    +2
    Я міг би пробігти 1000 000км, але мені не хотілося
    Андрей
      Андрей , 05.06.2020 21:51
    +4
    Это просто "философия Леоненко" )))
    fedd1979
      fedd1979, 05.06.2020 21:37
    +1
    Шо нібуть. Цікаво, чим вони пожервтували у порівнянні з ним?
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 05.06.2020 20:11
    +5
    я тоже мог стать как месси и роналду, я просто всегда мечтал быть грузчиком, и моя мечта исполнилась
    RoNIkyo
      RoNIkyo, 05.06.2020 20:08
    0
    Так, напомните, это ж его ЗМ Месси отдали в 2011?
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 05.06.2020 20:11
    +5
    я тоже мог стать как месси и роналду, я просто всегда мечтал быть грузчиком, и моя мечта исполнилась
    Андрей
      Андрей , 05.06.2020 21:51
    +4
    Это просто "философия Леоненко" )))
    denzellezned
      denzellezned, 05.06.2020 23:46
    +2
    Я міг би пробігти 1000 000км, але мені не хотілося
    mmuk
      mmuk, 06.06.2020 00:58
    +1
    Дійсно один із золотих м'ячів мав бути в нього. Просто менш розкручений. Тоді був моїм улюбленцем. Якщо міг виявляється, ще додати? То дуже шкода, що не зробив. Я так розумію Мессі і Роналду більше вкалували, особливо Роналду. Бо талант Мессі такий, що тільки Каторжна праця Роналду дозволила йому бути конкурентом з Інопланетянином. Дуже шкода, що голландець не показав, ще більше. Я був його фанатом
    fedd1979
      fedd1979, 05.06.2020 21:37
    +1
    Шо нібуть. Цікаво, чим вони пожервтували у порівнянні з ним?
    temamx2727
    online
      temamx2727, 06.06.2020 10:44
    0
    mmuk, 06.06.2020 00:58
    Дійсно один із золотих м'ячів мав бути в нього. Просто менш розкручений. Тоді був моїм улюбленцем. Якщо міг виявляється, ще додати? То дуже шкода, що не зробив. Я так розумію Мессі і Роналду більше вкалували, особливо Роналду. Бо талант Мессі такий, що тільки Каторжна праця Роналду дозволила йому бути конкурентом з Інопланетянином. Дуже шкода, що голландець не показав, ще більше. Я був його фанатом
    Не знаю, у меня только отвращение к этому игроку. Очень подло и дерзко вел он себя на поле, и наверное как человек он тоже не оч, стал бы Месси или Роналду тогда)
    denzellezned
      denzellezned, 05.06.2020 23:55
    0
    fedd1979, 05.06.2020 21:37
    Шо нібуть. Цікаво, чим вони пожервтували у порівнянні з ним?
    Багато дітні батькі, красуні дружини, мільйони доларів, улюблена робота, безмежна любов людей, повага співгромадян, записали свої прізвища в історію Чим же вони пожертвували?🤔 Мабуть рідко бухали, та лазили по клубам, ех таке життя проє*али
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 05.06.2020 20:08
    0
    Так, напомните, это ж его ЗМ Месси отдали в 2011?