Михайличенко допоміг Динамо. Гостра критика на його адресу безпідставна

Наставник виграв час для клубного керівництва, але далі потрібні серйозні рішення

Михайличенко допоміг Динамо. Гостра критика на його адресу безпідставна
© ФК Динамо. Олексій Михайличенко

Критика на адресу головного тренера київського «Динамо» в останні роки стала вже своєрідним мейнстрімом. Коли не знаєш, як пояснити невдачу «біло-синіх», вали все на наставника, називаючи того фізруком, або іншими гучними словами, в суті яких більшість навіть не хоче розбиратися. Головне - знайти однодумців, в компанії яких на словах можна розносити кого завгодно, і як завгодно. Як то кажуть, гуртом і батька легше бити.

Однак в ситуації з Олексієм Михайличенком все далеко не так однозначно, як може здатися на перший погляд. З одного боку все дійсно просто - «Динамо» після рестарту сезону зазнало поразки від «Шахтаря», і номінально опустилося вже на четверте місце в турнірній таблиці УПЛ. І це в чемпіонаті, де вже немає колишніх «Дніпра» і «Металіста», не в образу для міцних і дуже симпатичних «Зорі», «Десни» і «Олександрії» буде сказано! Більш того, з рівнем гри та психології, які нині існують в «Динамо», у багатьох уболівальників є побоювання того, що кияни так і не зможуть вийти переможцями в боротьбі за жадане друге місце, що дозволяє зіграти в кваліфікації Ліги чемпіонів в наступному сезоні.

Слід розуміти, що Михайличенко приходив в «Динамо» вимушено

Безумовно, певний ступінь провини Михайличенка та його помічників в нинішній ситуації присутній. Тренер заслуговує на критику, але аж ніяк не на огульний осуд, забезпечити який здатні особливо гарячі голови. Слід розуміти, що Михайличенко приходив в «Динамо» вимушено. Відставка Хацкевича, що передувала призначенню Олексія Олександровича, хоч і була для багатьох прогнозованою, але показала, що київський клуб виявився абсолютно до неї не готовий. У Ігоря Суркіса, здається, просто не було готового і гідного кандидата, здатного з ходу очолити команду і забезпечити необхідні результати. Склалося враження, що у киян не було навіть шорт-листа з потенційних тренерів... У зв'язку з цим недивно було почути, як президент «Динамо», коментуючи призначення Михайличенка, зазначив, що той чудово знайомий з трансферною роботою клубу, а також бачив попередній тренувальний процес і знає команду зсередини. Іншими словами - призначення Михайличенка в черговий раз дозволило босові «біло-синіх» відкласти на потім назрілу і, можливо, навіть вже перезрілу потребу до кардинальних змін.

До повернення на пост головного тренера «Динамо» Олексій Михайличенко, по суті, активно не працював в цьому напрямку протягом десяти років. З 2013 року він, нагадаємо, обіймав посаду спортивного директора київського клубу, а тому роботи як такої не потребував. У нього була своя сфера відповідальності, зарплата і преміальні, певні напрацювання і напрямки в розвитку «Динамо». Роль тренера, що є своєрідним «електричним стільцем», мабуть, вже й не надихала Михайличенка, як раніше, але він все одно погодився. Тим самим Олексій Олександрович допоміг Ігорю Суркісу. Він розділив відповідальність з президентом за наступні результати команди, які в силу об'єктивних причин навряд чи могли бути феєричними.

Його прихід означав тільки одне: керівництво «біло-синіх» не налаштоване на рішучі зміни і все ще розраховує, що косметичний ремонт здатний перетворити квартирку в «хрущовці» на luxury-апартаменти

Що і як потрібно змінювати в «Динамо» найближчим часом, щоб повернути клуб на саму вершину футбольної ієрархії України, - це тема для іншої, не менш об'ємної, ніж ця, розмови. Зараз же - про Михайличенка. Його прихід означав тільки одне: керівництво «біло-синіх» не налаштоване на рішучі зміни і все ще розраховує, що косметичний ремонт здатний перетворити квартирку в «хрущовці» на luxury-апартаменти.

У тренера з самого початку не було всієї широти можливостей і повного карт-бланшу від керівництва. Михайличенко був зобов'язаний забезпечити результат, але, по можливості, не створювати занадто багато проблем для керівництва. Це проявилося і в роботі на трансферному ринку, і у виборі футболістів, на яких буде робитися ставка. Багато хто говорив, що в нинішніх реаліях «Динамо» пора повернути погляди на клубну академію, і більше довіряти її дуже і дуже талановитим вихованцям. Але Михайличенко банально не міг зробити цього, тому що відповідальність за результат з нього ніхто не знімав. Якби відразу після призначення нового тренера Ігор Суркіс сказав, що готовий пожертвувати одним сезоном заради серйозної перебудови і ймовірних майбутніх успіхів, то у Михайличенка було б як мінімум право на помилку і можливість реально довіритися молоді. Але подібного з вуст президента «Динамо» не прозвучало, а тому Олексій Олександрович був зобов'язаний боротися за чемпіонство з «Шахтарем», хоча в реальності ці дві команди нині перебувають на різних щаблях розвитку...

Але навіть в ситуації, що склалася, Михайличенко і його тренерський штаб проводять досить непогану роботу. Якщо довіритися футбольній метриці, то виходить, що на цей момент саме «Динамо» є лідером УПЛ за очікуваними очками. Це говорить про те, що методологічно в «Динамо» на рівні тренера все побудовано досить грамотно, але конвертувати задумки в набрані очки команді не вдається з регулярною постійністю. Отже, не можна знімати провини за результат і з діючих футболістів.


ФК Динамо. Олексій Михайличенко і його помічники

Непросто в це повірити, але нині, мабуть, найбільш стабільним і старанним гравцем в «Динамо» є Сергій Сидорчук, відходу якого деякі псевдоуболівальники «біло-синіх» так чекали перед початком сезону. Тоді Сидорчук ледь не поїхав до Туреччини, але залишився і зараз демонструє, як потрібно віддаватися в кожній грі і старатися на полі до останнього. Мабуть, саме Сидорчук і є справжнім лідером цього «Динамо». Не Циганков або Миколенко, а Сидорчук. Перші двоє - неймовірно здібні гравці, але Віктор починає розчаровувати своїми частими проблемами зі здоров'ям або фізичною формою, а Віталію банально все ще не вистачає стабільності.

При цьому, лають не футболістів, які після невдалих матчів у нинішньому сезоні неодноразово навіть відмовлялися спілкуватися з пресою і намагатися донести через неї до своїх же уболівальників причини не найкращих результатів, а Михайличенко. Така тренерська доля, але і не варто дивуватися, що сам Олексій Олександрович, якщо вірити чуткам, не бажає продовжувати виконувати нинішню роботу в наступному сезоні. І це не слабкість, а показник відповідальності і щирої стурбованості за долю клубу.

Очоливши «Динамо» минулого літа, Олексій Олександрович, перш за все, виграв час для керівництва «біло-синіх».

Михайличенко, думається, чудово усвідомлює, що йшов на ризик, але він не міг вчинити інакше в ситуації, коли його улюблена команда і клуб гостро потребували допомоги. Очоливши «Динамо» минулого літа, Олексій Олександрович, перш за все, виграв час для керівництва «біло-синіх». У президента Ігоря Суркіса в запасі опинився цілий сезон, щоб неспішно підготувати клуб до змін, які дозволять «біло-синім» здійснити якісний ривок вгору. Перш за все, бос «Динамо» міг спокійно вивчити всі потенційні кандидатури для наступника Михайличенка. Але, як показує практика, час минув, а «Динамо» ні на крок не наблизилося до чогось нового.

Навпаки, зараз в пресі активно циркулюють чутки про бажання керівництва «Динамо» повернути на посаду головного тренера або Сергія Реброва, або Юрія Сьоміна, тобто людей, під яких знову навряд чи доведеться проводити серйозні зміни, а тому концепція «косметичного ремонту» залишиться в силі... Та й взагалі, бажання що-небудь повернути скидається куди більше на ностальгію за «золотими часами», ніж на реальну спробу щось змінити на краще. Зрештою, Сьоміну вже 73 роки, і його кар'єра вкрай близька до завершення, а Ребров, хоч і вигравав два роки поспіль чемпіонство для «Динамо», але, по-перше, робив це на тлі війни, що розпочалася в Україні, і вслід за нею серйозних проблем у головного опонента в особі «Шахтаря» (коли «гірники» звикли до нових реалій і виконали перебудову роботи всіх служб на «нові рейки», то все швидко повернулося на круги своя, і титул чемпіона донеччани встигли собі повернути ще в останній рік перебування Реброва в Києві), а по-друге, так і не домігшись бажаного в переговорах з керівництвом клубу, прийняв рішення покинути його в пошуках більших можливостей.

Найімовірніше, Михайличенко таки вдасться виконати завдання-мінімум і привести «Динамо» до фінішу на другому місці. Київська команда банально володіє більшим досвідом в подібній боротьбі, а тому не злякається суперників, що йдуть «ніздря в ніздрю», та й кадрово виглядає куди більш підготовленою до подібних баталій. Потім Михайличенко, очевидно, повернеться до кабінетної роботи, а купу проблем, що накопичилася за довгі роки до цього, в київській команді потрібно буде вирішувати вже зовсім іншим людям. Залишається лише сподіватися, що на горизонті все ж з'явиться хтось, кому вистачить мужності та відповідальності розрубати цей «гордіїв вузол», що піде на користь не тільки «Динамо», але й всьому вітчизняному футболу, який незабаром ризикує відкотитися глибоко назад, і знову залишитися лише з однією командою в Лізі чемпіонів...

Олексій СЛИВЧЕНКО

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(20 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Vytas Meskauskas
      Vytas Meskauskas, 08.06.2020 18:44
    +2
    Оставьте уже его , так хотя бы 4 клуба за второе место будут бороться.
    Andre Petlyra
      Andre Petlyra, 07.06.2020 12:33
    0
    svetlog, 06.06.2020 13:03
    В 99-м, если быть точным... если про полуфинал.
    сезон 1998-1999 года лига начиналась в 1998 г
    Vit18
    online
      Vit18, 07.06.2020 00:04
    0
    Хочеться запитати вболівальників Динамо відомою фразою - "яких ще реформ вам не вистачає"?
    svetlog
      svetlog, 06.06.2020 13:03
    0
    vladimirpa12, 06.06.2020 01:43
    Ну и на счет Суркисов--а в 1998 году-кто президентом Динамо был--когда в полуфинале ЛЧ играли--другое дело куда все это сейчас делось...
    В 99-м, если быть точным... если про полуфинал.
    coba777
      coba777, 06.06.2020 08:18
    +5
    Це просто якась маячня. Ще й з помітними вухами.
    KOLDUNBCEM
      KOLDUNBCEM, 06.06.2020 01:47
    +1
    перестаньте уже переживать насчет этого футбола. там чисто заняты устройством себя, а на нас всех плевать. а вы сердце надрываете... было бы из-за чего.
    vladimirpa12
      vladimirpa12, 06.06.2020 01:43
    +1
    Ну и на счет Суркисов--а в 1998 году-кто президентом Динамо был--когда в полуфинале ЛЧ играли--другое дело куда все это сейчас делось...
    vladimirpa12
      vladimirpa12, 06.06.2020 01:41
    +3
    Mac_Gyver, 05.06.2020 23:57
    Полностью поддерживаю! Я, кстати, ещё тогда критиковал Лобановского за хамский стиль высказываний в адрес болельщиков, по типу: "Вы ничего в этом не понимаете. Вы тут никто, и ваше мнение никого не интересует." Вроде как клуб и не для болельщиков существует! И ещё моё ИМХО: ДК образца 1997 года собрал... Йожеф Сабо. Тот самый Сабо, которого сейчас модно обзывать "выжившим из ума старикашкой". И до прихода Лобановского команда играла не так уж и плохо (лучше, чем сейчас - это точно). Ну и напоследок, не хотелось этого говорить (поскольку это типично мацковская точка зрения), но у ДК тогда было особое положение в Украине. В нынешних реалиях Ребров играл бы не в ДК, а в ШД, Калитвинцев - в Мацкве, Максимов - в Вердере (или в ДД, до 2015 года), Шева - в Милане, Лужный - в Арсенале и т.п. В реалиях 97 года в ДК сейчас играли бы Малиновский, Зинченко, Степаненко, и ещё бог знает кто. По сути, ДК представлял бы собою нынешнюю СбУ. P.S. Вовсе не факт, что В.В. Лобановскому удалось бы совладать современными игроками, и показывать такой же высокий результат в нынешних реалиях. Выход из ситуации для ДК один и находится он в области клубного менеджмента. Нужно больше денег, нужно более активно работать вне футбольного поля. ДК должно вернуть имидж самого-самого на постсовестком пространстве. Сейчас уже выросло поколение, для которого имя ШД звучит престижнее, чем ДК...
    Я бы не сказал, что Шахтер престижнее-они сильнее, умнее, профессиональнее-сейчас-но они всегда будут одними из--как бы они не пытались выпрыгнуть из своих штанов- такими как были 10 команд--времен СССР-они играли на одном уровне с такими командами как---Металлист, Днепр, Черноморец,Арарат, Жальгирис, Зенит, Динамо Мн, Динамо ТБ, Кайрат, Нефтчи, Динамо (М) ЦСКА--Но!!! все команды, кроме Кайрата , Нефтчи, Жальгириса, к сожалению моего любимого Металлиста выигрывали либо чемпионат СССР-либо еврокубок, Динамо же было как символ Украины--за него болели все--и как бы Шахтер не старался--не получится у него заменить Динамо-другое дело, что сейчас творит Динамо--это просто позор-для их клуба и для их болельщиков--
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 05.06.2020 23:57
    +2
    8number, 05.06.2020 18:38
    Критика в адрес футбольного клуба Динамо (Киев) была всегда. Вот с тех самых пор, когда ФК поцепило себе две звёзды на значком, например. Зачем? ...что бы показать свою славу. Где она? Нет? - Критика.
    Кстати, для тех , кто Динамо Лобановского видел только по запискам и вырезкам с ютуба - даже при нём Динамо критиковали.
    Не критикуют только говно и Карпаты.
    Фарс медийный скорее всего, но , в любом случае, Алексею здоровья.
    Полностью поддерживаю! Я, кстати, ещё тогда критиковал Лобановского за хамский стиль высказываний в адрес болельщиков, по типу: "Вы ничего в этом не понимаете. Вы тут никто, и ваше мнение никого не интересует." Вроде как клуб и не для болельщиков существует! И ещё моё ИМХО: ДК образца 1997 года собрал... Йожеф Сабо. Тот самый Сабо, которого сейчас модно обзывать "выжившим из ума старикашкой". И до прихода Лобановского команда играла не так уж и плохо (лучше, чем сейчас - это точно). Ну и напоследок, не хотелось этого говорить (поскольку это типично мацковская точка зрения), но у ДК тогда было особое положение в Украине. В нынешних реалиях Ребров играл бы не в ДК, а в ШД, Калитвинцев - в Мацкве, Максимов - в Вердере (или в ДД, до 2015 года), Шева - в Милане, Лужный - в Арсенале и т.п. В реалиях 97 года в ДК сейчас играли бы Малиновский, Зинченко, Степаненко, и ещё бог знает кто. По сути, ДК представлял бы собою нынешнюю СбУ. P.S. Вовсе не факт, что В.В. Лобановскому удалось бы совладать современными игроками, и показывать такой же высокий результат в нынешних реалиях. Выход из ситуации для ДК один и находится он в области клубного менеджмента. Нужно больше денег, нужно более активно работать вне футбольного поля. ДК должно вернуть имидж самого-самого на постсовестком пространстве. Сейчас уже выросло поколение, для которого имя ШД звучит престижнее, чем ДК...
    Rabotnichki
      Rabotnichki, 05.06.2020 23:38
    +7
    Тренер не виноват, президент не виноват, игроки не виноваты, болельщики виноваты, что хотят видеть от любимой команды хорошую игру и результат. Уверен, что с футболистами которые есть у Динамо, можно добиться большего и показывать хорошую игру, осталось найти тренера способного работать с игроками в том числе и молодыми, а не отправлять их в аренду, пока они сами не научаться играть. Михайличенко когда соглашался стать тренером знал на что шел, поэтому после слов "у меня нет притензий к игрокам" это после поражения достоин на часть критики.
    zakharka
    online
      zakharka, 05.06.2020 23:22
    +9
    Пустая статья!
    По автору : главное не итоги работы , а сама работа.
    Пришел , старался , пытался , не получилось , но молодец! И куча косвенных причин!
    А что , так не может любой выпускник тренерских курсов? И сам Суркис так может и уже больше десяти лет так может...НИКАК!
    Не получилось - импотент!
    Но после каждой игры тренер видел положительные сдвиги .
    Слепой импотент!
    viktor112007
    online
      viktor112007, 05.06.2020 23:17
    +8
    навіть Олександрія в минулій ЛЕ мала всі шанси вийти з групи. а Динамо з таким бюджетом обісралося насамперед тому, що Міха дупля не ріже в тактиці та в підготовці команди
    viktor112007
    online
      viktor112007, 05.06.2020 23:09
    +7
    допоміг Динамо? автор статті наркоман?
    він нуль повний, та взяти будь-якого чувака з вулиці - гірше точно не буде, навіть великі шанси, що буде краще.
    допоміг, ага
    avk2307
      avk2307, 05.06.2020 22:17
    0
    joystick2018, 05.06.2020 18:50
    Игроки Динамо дороже любого игрока команд-конкурентов за серебро. Игроки Динамо вполне достойно играют в своих сборных. Игроки Динамо имеют прекрасные условия и контракты. Один вопрос - там они могут, а в Динамо нет? Это вопрос к кому? К Президенту? К тренеру? К игрокам? Да, пожалуй, ко всем. Но больше к организующему звену. Ведь нет не то, чтобы желания играть. Желание, как кажется, есть у всех. И глаза горят. Но в них нет смысла в этих глазах. А тренер - это прежде всего смысл игры. Вот потому прямой вопрос к тренеру. Есть ли смысл в действиях Президента? Есть. "Денег нет, но вы держитесь"!
    Я плюс поставил. И действительно главное это, но нельзя не отметить, ту работу, которую Шахтер за пределами поля проделал: арбитры, сми, и прочее.... И ведь все это видят, но предпочитают не замечать.
    Сергей Двореченец
      Сергей Двореченец, 05.06.2020 21:36
    +2
    Кажучі інженерною мовою, у Дінамо не зформоване техзадання. Більше того, навіть правильно не налагоджено процес його формулювання. Весь процес управління зведено до " ну, давай, давай, зробить там щось, щоб було круто!". Згідно з математикою, такий спосіб призводить до найменшого середнього знаменника. Та цей знаменник теж з часом знижується. Так що Міхо дуже вже до чого причетний, як один з керівників клубу.
    8number
    online
      8number, 05.06.2020 20:13
    +1
    Итит, мы как будто об эфемерном что то говорим...
    Вы понимаете, что этот футбольный клуб ЧАСТНАЯ собственность??? Притом таковым он стал не вчера, а примерно как половину сдешних тут мамка рыганула, а половина была занята на найти пожрать.
    Другой вопрос : зачем вы за него болеете , если всё так плохо ? А может на фанатские содержать его готовы???
    dd dent
    online
      dd dent, 05.06.2020 20:00
    +3
    Чем мог помог рубрика? Даже говорит не хочется о его помощи в трансферах и тд.
    George Abuladze
      George Abuladze, 05.06.2020 19:48
    +10
    Странная статья, Миха уже был ранее тренером сборной (позорный вылет от греков) и Динамо Киев ( с влетами Юве и Реалу по 5:0), разве Суркис не видел раньше потенциал Михайличенко’? И что изменилось через 16 лет? Только теперь от Яблонцев и Шкендербеу отгребаем. Миха, побереги деньги, не трать на статьи, все и так прекрасно видят, что ты самый настоящий физрук и днище.
    8number
    online
      8number, 05.06.2020 19:42
    -5
    joystick2018, 05.06.2020 19:24
    Миколенко и Цыганков в сборной у Шевы играют вместе с Караваевым, кстати. Вербич в Словении. Кендзьора в Польше. Шапаренко и Шепелев до недавнего времени тоже в молодежке бегали вполне нормально. Я наблюдаю с 1979 года, так, между прочим.
    И продолжу сразу, что я понял о чем ты. Мол в сборной они гуд 💪, а в Динамо говно 💩 Не, оно не так. Присмотрись к каждому.
    8number
    online
      8number, 05.06.2020 19:39
    -2
    joystick2018, 05.06.2020 19:24
    Миколенко и Цыганков в сборной у Шевы играют вместе с Караваевым, кстати. Вербич в Словении. Кендзьора в Польше. Шапаренко и Шепелев до недавнего времени тоже в молодежке бегали вполне нормально. Я наблюдаю с 1979 года, так, между прочим.
    Если ты с 79го то карьеры многих футболистов пережил.
    Но вот я таким не понял о «в сборной у Шевы» , «в молодежке бегали» ...
    Т.е. ты уже 41 год о «всё познаётся в сравнении» не слышал ?
    Если б Динамо всю УПЛ отымело по 5:0 дважды и ВДРУГ проиграло Лучано так же , то тебе было бы норм?
    axylinam
    online
      axylinam, 05.06.2020 16:52
    +28
    Длинная и пустая статья,автор пытается отмыть Михайличенко,но бюджет Динамо Киев как минимум раз в пять больше,чем например у Зари,при таком бюджете отрыв от ближайшего конкурента должен быть очков 12-15,а не тот,что есть сейчас,Михайличенко обосрался по самые уши и не нужно его отмывать
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 05.06.2020 18:04
    +20
    таки помог...
    ...скатиться в чемпионате на 4-е место
    ...отстать от Шахтера на позорное расстояние
    ...вылететь из самой слабой группы ЛЕ
    ...как следствие, окончательно доесть болельщикам команды нервы и печенки
    помощничек, бля
    ПС. а может, автор так тонко стебется?
    Arthur Sir
      Arthur Sir, 05.06.2020 17:07
    +18
    "Да и вообще, желание что-либо вернуть смахивает куда больше на ностальгию по «золотым временам», нежели на реальную попытку что-то изменить к лучшему"
    Да нет, здесь скорее видно желание иметь послушного тренера, который без лишних споров будет делать то, что ему скажут, и не будет мешать Суркисам, Медведчуку итд. отмывать бабло на клубе.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 05.06.2020 18:06
    +13
    а какое время он выиграл?
    команда 18 лет неуклонно деградидирует. о каком времени и для чего идет речь?
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 05.06.2020 17:02
    +13
    Что я только что прочитал?? Статья явно под заказ и за неё хорошее бабло кинули. Возможно даже сам лесик и кинул... Динамо нужна смена тренера и это должен быть украинский тренер с опытом работы! С этим подбором игроков, Динамо должно как минимум бороться за победу в чемпионате, тем более в этом самом слабом чемпионате за последние лет 10. У Зари состав послабее, но они играют в более качественный и привлекательный футбол. Уверен, попади Заря в группу ЛЕ, которая досталась Динамо, она бы вышла с этой группы с первого места!! Никаких оправданий лесику быть не может!!
    Sukiyaki
      Sukiyaki, 05.06.2020 19:12
    +12
    Mac_Gyver, 05.06.2020 17:46
    У нынешнего ДК две проблемы: 1) Игорь Суркис и совковый стиль управления, 2) Отсутствие привилегированного положения на трансферном рынке Украины, когда молодые таланты вместо ДК уходят в ШД или уезжают за границу.
    Михайличенко и прочие это второстепенный фактор.
    У нынешнего Динамо, одна проблема - Суркисы.
    Все остальные - производные одной-единственной проблемы.
    joystick2018
      joystick2018, 05.06.2020 18:50
    +11
    Игроки Динамо дороже любого игрока команд-конкурентов за серебро. Игроки Динамо вполне достойно играют в своих сборных. Игроки Динамо имеют прекрасные условия и контракты. Один вопрос - там они могут, а в Динамо нет? Это вопрос к кому? К Президенту? К тренеру? К игрокам? Да, пожалуй, ко всем. Но больше к организующему звену. Ведь нет не то, чтобы желания играть. Желание, как кажется, есть у всех. И глаза горят. Но в них нет смысла в этих глазах. А тренер - это прежде всего смысл игры. Вот потому прямой вопрос к тренеру. Есть ли смысл в действиях Президента? Есть. "Денег нет, но вы держитесь"!
    Vitalik_Medvid
    online
      Vitalik_Medvid, 05.06.2020 18:00
    +11
    Ця стаття настільки ж провальна, як гра і результати Динамо. Автор - дуже далека до футболу людина. Додати більше немає що
    George Abuladze
      George Abuladze, 05.06.2020 19:48
    +10
    Странная статья, Миха уже был ранее тренером сборной (позорный вылет от греков) и Динамо Киев ( с влетами Юве и Реалу по 5:0), разве Суркис не видел раньше потенциал Михайличенко’? И что изменилось через 16 лет? Только теперь от Яблонцев и Шкендербеу отгребаем. Миха, побереги деньги, не трать на статьи, все и так прекрасно видят, что ты самый настоящий физрук и днище.
    zakharka
    online
      zakharka, 05.06.2020 23:22
    +9
    Пустая статья!
    По автору : главное не итоги работы , а сама работа.
    Пришел , старался , пытался , не получилось , но молодец! И куча косвенных причин!
    А что , так не может любой выпускник тренерских курсов? И сам Суркис так может и уже больше десяти лет так может...НИКАК!
    Не получилось - импотент!
    Но после каждой игры тренер видел положительные сдвиги .
    Слепой импотент!
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 05.06.2020 16:53
    +9
    "Следует понимать, что Михайличенко приходил в «Динамо» вынужденно"
    С автором не согласен. Суркис мог назначить Вернидуба, Скрипника или Григорчука, но назначил Михо во второй раз вот по чему, слова Суркиса:"
    - Я уверен, он сделает все от себя возможное, он будет работать 24 часа в сутки, чтобы возродить "Динамо".
    Он реально верил в Михо. Поэтому рекомендую автору исправить там на:
    "Следует понимать, что Суркис не очень умный президент"
    viktor112007
    online
      viktor112007, 05.06.2020 23:17
    +8
    навіть Олександрія в минулій ЛЕ мала всі шанси вийти з групи. а Динамо з таким бюджетом обісралося насамперед тому, що Міха дупля не ріже в тактиці та в підготовці команди
    Сергей Иванамофф
      Сергей Иванамофф, 05.06.2020 18:28
    +8
    Не знаю что там и кому помог Михайличенко, но Динамо он точно "помог". Опуститься!
    Я не ощущаю вообще, что у Динамо есть тренер! Раньше физруки одни чуток помогали, другие мешали откровенно, а этот просто иззэпсенд какой то! Он ведь из сильнейшей средней линии Динамо 80х! А сегодня средней линии Динамо вообще нет! Вот вам и Михайличенко.
    Kevko
    online
      Kevko, 05.06.2020 17:31
    +8
    Пустая и совершенно не объективная писанина
    common_sense
    online
      common_sense, 05.06.2020 17:11
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    василенка писал. фигня
    Rabotnichki
      Rabotnichki, 05.06.2020 23:38
    +7
    Тренер не виноват, президент не виноват, игроки не виноваты, болельщики виноваты, что хотят видеть от любимой команды хорошую игру и результат. Уверен, что с футболистами которые есть у Динамо, можно добиться большего и показывать хорошую игру, осталось найти тренера способного работать с игроками в том числе и молодыми, а не отправлять их в аренду, пока они сами не научаться играть. Михайличенко когда соглашался стать тренером знал на что шел, поэтому после слов "у меня нет притензий к игрокам" это после поражения достоин на часть критики.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 05.06.2020 23:09
    +7
    допоміг Динамо? автор статті наркоман?
    він нуль повний, та взяти будь-якого чувака з вулиці - гірше точно не буде, навіть великі шанси, що буде краще.
    допоміг, ага
    Vitalik_Medvid
    online
      Vitalik_Medvid, 05.06.2020 18:14
    +7
    DARK SIDE, 05.06.2020 18:10
    Проблема в команде! И это скажет любой тренер и даже Ребров говорил, что ему не дадут денег на трансферы и этой командой он не сможет дать результаты! И потому он ушел! Динамо нужно не тренеров менять, а нужно команду усиливать! Позиции - Шабанов, Кендзеры, и нападения слабые! Без усиления нихера не будет! Хоть Моуриньо туда поставь или Гвардиолу! Ну не слепят они из говна пулю!
    Так мене забавляють такі коменти)) а в Зорі склад сильніший? Чи в Десни? Чи може в Мальме з Лугано? Щоб достойно грати в групі ЛЧ підсилення, звісно, потрібне. Але цей склад ту групу ЛЄ повинен був проходити без жодних проблем, а чемпіонаті, якщо і не нав’язати Шазтарб боротьбу за чемпіонство, то принаймні твердо стояти на міцному другому місці. Біда Динамо не у футболістах,а в тому, що у цих футболістів немає тренерського штабу.
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 05.06.2020 17:46
    +6
    У нынешнего ДК две проблемы: 1) Игорь Суркис и совковый стиль управления, 2) Отсутствие привилегированного положения на трансферном рынке Украины, когда молодые таланты вместо ДК уходят в ШД или уезжают за границу.
    Михайличенко и прочие это второстепенный фактор.
    coba777
      coba777, 06.06.2020 08:18
    +5
    Це просто якась маячня. Ще й з помітними вухами.