Клуби Першої ліги проголосували за продовження чемпіонату

Чемпіонат буде дограний відповідно до медичного протоколу

Клуби Першої ліги проголосували за продовження чемпіонату
© ПФЛ

Клуби Першої ліги проголосували за відновлення чемпіонату і його догравання за регламентом і відповідно до медичного протоколу.

6 клубів підтримали рішення, 4 утрималися, представники «Миная», «Волині», «Руху», «Авангарду», «Балкан» і «Гірника-Спорт» були відсутні. Також за відновлення проголосував президент ПФЛ Сергій Макаров.

За виступили «Інгулець», «Металіст-1925», «Агробізнес», «Оболонь-Бровар», «Черкащина» та «Металург». Утрималися: «Кремінь», «Прикарпаття», «Миколаїв» і «Чорноморець».

Крім цього, команди проголосували за плей-оф при обміні між Другою і Першою лігами. Дві останні команди Першої ліги грають плей-оф з третіми місцями 2 груп Другої ліги.

Також клуби підтримали пропозицію, що після 2 неявок на матчі команда не бере участі в змаганнях, але залишається в складі ПФЛ.

Рішення повинні пройти затвердження виконкомом УАФ. Згідно з проектом УАФ і ПФЛ, Перша ліга відновиться 23 червня.

Читайте також: МАКАРОВ: «Потрібно навчитися жити з коронавірусом, а не кивати на форс-мажор»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    8number
    online
      8number, 06.06.2020 01:27
    -1
    Vadim-77, 06.06.2020 01:17
    Здравый смысл и порядочность победили хитрозадость и это радует
    Так кто победил, объясни ? А то там половина удержалась , а топ FOUR так вообще не участвовал?🧐
    Vadim-77
      Vadim-77, 06.06.2020 01:17
    +3
    Здравый смысл и порядочность победили хитрозадость и это радует
    8number
    online
      8number, 05.06.2020 18:30
    0
    Голосовали голосовали да не выголосовавыли.
    oleg61
      oleg61, 05.06.2020 17:37
    +1
    Вертайте в ПФЛ мого одногрупника --МИЛЕНТИЯ БАЛЬЧОСА !!!
    При ньому такого не було!!!
    ОлегТоронто
    Hulivud
      Hulivud, 05.06.2020 15:59
    +1
    Так кто-то уже заявлял о снятии с розыгрыша 1 лиги...
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 05.06.2020 15:57
    +11
    Istm, 05.06.2020 14:02
    уже несколько раз упоминали Минай в негативном ключе. Поясните, в чем проблема с ним?
    Мінай не хоче догравати першість, оскільки теоретично претендує на стикові матчі з останньою командою УПЛ за місце під сонцем (теоретично - оскільки регламент написано таким чином, що можна трактувати двояко - з одного боку 3 місце посідає Мінай з іншого Інгулець, який обгрунтовано на це вказав. Керівництво ПФЛ, гадаю, свідомо так замутило регламент, щоб заробляти бабло - хто мільше занене - той і правий).
    Водночас Мінай попри те, що не хоче догравати чемпіонат в першій лізі,мотивуючи це благородними намірами турботи про здоров'я футболістів в умовах пандемії, не відмовляється грати у Кубку України...
    Владимир Ничволодов
      Владимир Ничволодов, 05.06.2020 15:44
    +6
    Справедливость восторжествовала.!!!
    Aleks04
    online
      Aleks04, 05.06.2020 14:38
    +11
    Волынь, Минай и Рух хотели на халяву выйти в УПЛ. Позорные клубы
    Серж Жужа
      Серж Жужа, 05.06.2020 14:28
    +7
    Проблема в том, что у руля "Миная" (и не только) стоят люди мягко говоря без мозгов!
    TaM ТуТ
      TaM ТуТ, 05.06.2020 14:26
    +13
    Istm, 05.06.2020 14:02
    уже несколько раз упоминали Минай в негативном ключе. Поясните, в чем проблема с ним?
    С самого начала разговоров как выходить из карантина и доигрывать первую лигу делали все возможное, чтобы повыситься в премьер лигу без доигрывания матчей. Спортивный принцип не поддерживают, за что им позор.
    Александр Пересадько
      Александр Пересадько, 05.06.2020 14:26
    +3
    У Васи Кобина ляшки то потекли!!!!!
    Istm
    online
      Istm, 05.06.2020 14:02
    +1
    zac1310, 05.06.2020 13:59
    минаю - дисквал
    уже несколько раз упоминали Минай в негативном ключе. Поясните, в чем проблема с ним?
    zac1310
    online
      zac1310, 05.06.2020 13:59
    +3
    минаю - дисквал
    ingvar8888
      ingvar8888, 05.06.2020 13:57
    +5
    zac1310
    online
      zac1310, 05.06.2020 13:57
    +6
    пусть продолжают, я скорее за
    DidOk
    online
      DidOk, 05.06.2020 13:56
    +6
    Плюсую 👍
    Sunrise
    online
      Sunrise, 05.06.2020 13:19
    +12
    Нормально
    TaM ТуТ
      TaM ТуТ, 05.06.2020 14:26
    +13
    Istm, 05.06.2020 14:02
    уже несколько раз упоминали Минай в негативном ключе. Поясните, в чем проблема с ним?
    С самого начала разговоров как выходить из карантина и доигрывать первую лигу делали все возможное, чтобы повыситься в премьер лигу без доигрывания матчей. Спортивный принцип не поддерживают, за что им позор.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 05.06.2020 13:19
    +12
    Нормально
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 05.06.2020 15:57
    +11
    Istm, 05.06.2020 14:02
    уже несколько раз упоминали Минай в негативном ключе. Поясните, в чем проблема с ним?
    Мінай не хоче догравати першість, оскільки теоретично претендує на стикові матчі з останньою командою УПЛ за місце під сонцем (теоретично - оскільки регламент написано таким чином, що можна трактувати двояко - з одного боку 3 місце посідає Мінай з іншого Інгулець, який обгрунтовано на це вказав. Керівництво ПФЛ, гадаю, свідомо так замутило регламент, щоб заробляти бабло - хто мільше занене - той і правий).
    Водночас Мінай попри те, що не хоче догравати чемпіонат в першій лізі,мотивуючи це благородними намірами турботи про здоров'я футболістів в умовах пандемії, не відмовляється грати у Кубку України...
    Aleks04
    online
      Aleks04, 05.06.2020 14:38
    +11
    Волынь, Минай и Рух хотели на халяву выйти в УПЛ. Позорные клубы
    Серж Жужа
      Серж Жужа, 05.06.2020 14:28
    +7
    Проблема в том, что у руля "Миная" (и не только) стоят люди мягко говоря без мозгов!
    Владимир Ничволодов
      Владимир Ничволодов, 05.06.2020 15:44
    +6
    Справедливость восторжествовала.!!!
    zac1310
    online
      zac1310, 05.06.2020 13:57
    +6
    пусть продолжают, я скорее за
    DidOk
    online
      DidOk, 05.06.2020 13:56
    +6
    Плюсую 👍
    ingvar8888
      ingvar8888, 05.06.2020 13:57
    +5
    Vadim-77
      Vadim-77, 06.06.2020 01:17
    +3
    Здравый смысл и порядочность победили хитрозадость и это радует
    Александр Пересадько
      Александр Пересадько, 05.06.2020 14:26
    +3
    У Васи Кобина ляшки то потекли!!!!!
    zac1310
    online
      zac1310, 05.06.2020 13:59
    +3
    минаю - дисквал
    oleg61
      oleg61, 05.06.2020 17:37
    +1
    Вертайте в ПФЛ мого одногрупника --МИЛЕНТИЯ БАЛЬЧОСА !!!
    При ньому такого не було!!!
    ОлегТоронто
    Hulivud
      Hulivud, 05.06.2020 15:59
    +1
    Так кто-то уже заявлял о снятии с розыгрыша 1 лиги...
    Istm
    online
      Istm, 05.06.2020 14:02
    +1
    zac1310, 05.06.2020 13:59
    минаю - дисквал
    уже несколько раз упоминали Минай в негативном ключе. Поясните, в чем проблема с ним?
    8number
    online
      8number, 05.06.2020 18:30
    0
    Голосовали голосовали да не выголосовавыли.