Небитий український боксер підписав контракт з американськими промоутерами

Ігор Кудрицький буде працювати з агентством Fighter Locker

Небитий український боксер підписав контракт з американськими промоутерами
© TimE boxing UA. Ігор Кудрицький

Український боксер другої середньої ваги Ігор Кудрицький (11-0-1, 6 КО) почав працювати з американським менеджерським агентством Fighter Locker.

Нагадаємо, підопічними агентства Fighter Locker, яке базується в Бостоні, також є і інші українці: Карен Чухаджян, Станіслав Скороход та Зоравор Петросян.

Відзначимо, що Кудрицький раніше всі бої провів в Україні.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 05.06.2020 05:25
    0
    Ну раз подписал с американцами контракт будет скоро битым😂
    Leo Leo
      Leo Leo, 05.06.2020 02:13
    +1
    ihor7003, 04.06.2020 23:13
    Все такие известные фамилии! Кому это интересно????
    Мне интересно! Украинский боксёр,значит мой земляк!
    Но тут больше про жену Морозюка, жену Зинченко,пробор Коноплянки,ну Алиев вишенка на торте,с Милевским..
    ihor7003
    online
      ihor7003, 04.06.2020 23:13
    0
    Все такие известные фамилии! Кому это интересно????
    Leo Leo
    online
      Leo Leo, 05.06.2020 02:13
    +1
    ihor7003, 04.06.2020 23:13
    Все такие известные фамилии! Кому это интересно????
    Мне интересно! Украинский боксёр,значит мой земляк!
    Но тут больше про жену Морозюка, жену Зинченко,пробор Коноплянки,ну Алиев вишенка на торте,с Милевским..
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 05.06.2020 05:25
    0
    Ну раз подписал с американцами контракт будет скоро битым😂
    ihor7003
    online
      ihor7003, 04.06.2020 23:13
    0
    Все такие известные фамилии! Кому это интересно????