Білоруська ведуча: «Мені здається, Мілевський занадто багато випиває»

Анна Бонд поділилася думкою щодо українського форварда «Динамо-Брест»

Білоруська ведуча: «Мені здається, Мілевський занадто багато випиває»
© Instagram. Анна Бонд

Блогер і телеведуча Анна Бонд поділилася думкою про 35-річного українського нападника «Динамо-Брест» Артема Мілевського.

- В Росії поруч зі спортом є харизматична дівчина Тіна Канделакі. У нас поруч з футболом є Анна Бонд. Свого часу, Артема Мілевського знайомили з Тіною, і вони переспали. У кого з білоруських футболістів харизма рівня Мілевського? З ким із білоруських футболістів ви б переспали?
- Так, я знаю Мілевського. Я б взагалі найменше хотіла спати з футболістами. По-перше, в них у всіх хижачки-дружини. Вони практично всі одружені. А одружений чоловік — це мертвий чоловік.

Дійсно, Мілевський у нас — №1 в білоруському спорті як харизматичний чоловік. Колись був у нас Родіонов як розумний чоловік, найрозумніший в білоруському футболі.

А кому б сказала «так»? Я не знаю, треба всіх переглянути. Я ж суджу не тільки за зовнішніми якостями і складовими, мені ж потрібна ще якась розмова, зрозуміти, наскільки людина глибока. Я не люблю поверхневих людей. Мені потрібно зрозуміти, наскільки мужик — мужик.

З Мілевським ми спілкувалися. Мені здається, що він занадто багато випиває. Це правда? Зараз йому треба дограти красиво сезон. Зараз щось брестське «Динамо», по-моєму, кудись там скотилися на 13-ту сходинку. Нехай у Мілевського все буде добре, адже у нього сьогодні нова, прекрасна, красива дівчина. До речі, колишня дружина депутата і олімпійського чемпіона Богдановича. У дівчат, очевидно, є тяга до спортсменів. У мене більше тяга до інших чоловіків.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна Білорусь

(209 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dd dent
    online
      dd dent, 04.06.2020 14:14
    +5
    dadlismit, 04.06.2020 12:18
    С телеведущей общаются как с блядью, очень интересно, с кем из белорусских футболистов она хотела бы переспать
    почему как?
    zac1310
    online
      zac1310, 04.06.2020 13:57
    0
    zac1310, 04.06.2020 13:56
    ииии... что это? Зачем это? Для кого это нужно, что она себе демает?
    думает, не "демает", естественно
    zac1310
    online
      zac1310, 04.06.2020 13:56
    0
    ииии... что это? Зачем это? Для кого это нужно, что она себе демает?
    dadlismit
      dadlismit, 04.06.2020 12:18
    +12
    С телеведущей общаются как с блядью, очень интересно, с кем из белорусских футболистов она хотела бы переспать
    sanitarium
      sanitarium, 04.06.2020 12:18
    +9
    Новости, которые мы заслужили...
    JulikoB
    online
      JulikoB, 04.06.2020 12:01
    +11
    kvv1404, 04.06.2020 11:56
    Виставляти цицьки наоказ і вимагати розумного співрозмовника - це дві несумісні речі.
    Шлюшка любит слушать умные речи во время траха.
    JulikoB
    online
      JulikoB, 04.06.2020 11:59
    +7
    С Милевским мы общались. Мне кажется, что он слишком много выпивает.
    ----------------------------------------------------------
    Может ты ему просто не нравишься.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 04.06.2020 11:56
    +15
    Виставляти цицьки наоказ і вимагати розумного співрозмовника - це дві несумісні речі.
    dd dent
    online
      dd dent, 04.06.2020 11:56
    -1
    Biwis, 04.06.2020 11:45
    Тебе не показалось, он на самом деле много выпивает!)))
    delta475
      delta475, 04.06.2020 11:52
    0
    ...как говорится , "а что были прецеденты......"
    Biwis
      Biwis, 04.06.2020 11:45
    -2
    Тебе не показалось, он на самом деле много выпивает!)))
    kvv1404
    online
      kvv1404, 04.06.2020 11:56
    +15
    Виставляти цицьки наоказ і вимагати розумного співрозмовника - це дві несумісні речі.
    dadlismit
      dadlismit, 04.06.2020 12:18
    +12
    С телеведущей общаются как с блядью, очень интересно, с кем из белорусских футболистов она хотела бы переспать
    JulikoB
    online
      JulikoB, 04.06.2020 12:01
    +11
    kvv1404, 04.06.2020 11:56
    Виставляти цицьки наоказ і вимагати розумного співрозмовника - це дві несумісні речі.
    Шлюшка любит слушать умные речи во время траха.
    sanitarium
      sanitarium, 04.06.2020 12:18
    +9
    Новости, которые мы заслужили...
    JulikoB
    online
      JulikoB, 04.06.2020 11:59
    +7
    С Милевским мы общались. Мне кажется, что он слишком много выпивает.
    ----------------------------------------------------------
    Может ты ему просто не нравишься.
    dd dent
    online
      dd dent, 04.06.2020 14:14
    +5
    dadlismit, 04.06.2020 12:18
    С телеведущей общаются как с блядью, очень интересно, с кем из белорусских футболистов она хотела бы переспать
    почему как?
    zac1310
    online
      zac1310, 04.06.2020 13:57
    0
    zac1310, 04.06.2020 13:56
    ииии... что это? Зачем это? Для кого это нужно, что она себе демает?
    думает, не "демает", естественно
    zac1310
    online
      zac1310, 04.06.2020 13:56
    0
    ииии... что это? Зачем это? Для кого это нужно, что она себе демает?
    delta475
      delta475, 04.06.2020 11:52
    0
    ...как говорится , "а что были прецеденты......"