Костюк виграла турнір в Ірпені

У фіналі Марта обіграла Маріанну Закарлюк

Костюк виграла турнір в Ірпені
© ФТУ. Марта Костюк

2 червня в Ірпені відбувся фінал жіночого турніру під егідою Федерації тенісу України під назвою UTF Ladies Invitational.

У поєдинку за титул Марта Костюк (№141 WTA) в двох сетах обіграла Маріанну Закарлюк (№688 WTA).

UTF Ladies Invitational. фінал
Марта Костюк - Маріанна Закарлюк - 6:3, 6:4

Відзначимо, що Марта Костюк виграла всі п'ять матчів на турнірі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Федерація тенісу України

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    kollekciy
      kollekciy, 03.06.2020 15:51
    0
    Ну гру Марти ми мали можливість бачити і раніше. А на цьому турнірі в нас випала можливість побачити гру наших зовсім не відомих у світовому тенісі тенісисток. І мене приємно здивувала майстерність їхньої гри, вони грають значно краще ніж по моєму уявленню повинні грати тенісистки другої тисячі рейтингу. Навіть Маша, яка всим програла, вона намагалася грати в хороший теніс, тільки (як Марта при Бричеку) дуже часто попадає винерси в аут. Якщо порівняти 4 гри Марти тут, та її ігри з тенісистками кінця другої, початку третьої сотні, по змістовності моментів вони будуть зовсім схожі.
    Андрій Некрасов
      Андрій Некрасов, 03.06.2020 08:20
    +1
    Mazyr2412, 02.06.2020 18:34
    Я теж дивуюся,де всі експерти?!) Якщо турнір нижче Premier Mandatory,то немає чого обговорювати.) Я би хотів почитати, наприклад, за які якості Лопатецька вважається ледве не перспективніша за Ястремську і Костюк? А то я в її грі нічого особливого не побачив. Гра Марти сподобалась( окрім подачі),а гра біля сітки- вогонь. З перемогою!!!
    А шо тут коментувати? Турнір тренувальний, клас та рівень на даний момент учасниць різний.
    Та ще погода шо капець. Марта по класу вище всіх, крім Лесі напевно. Але у Лесі вік та декілька хронічних пошкоджень. До початку турніру бачився фінал Костюк - Цуренко, але травма дала про себе знати.
    та і Марта в турнірі була Мартою. Емоції як були так і залишились, але рівень опонентів дозволив перемогти.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 02.06.2020 18:34
    +2
    Я теж дивуюся,де всі експерти?!) Якщо турнір нижче Premier Mandatory,то немає чого обговорювати.) Я би хотів почитати, наприклад, за які якості Лопатецька вважається ледве не перспективніша за Ястремську і Костюк? А то я в її грі нічого особливого не побачив. Гра Марти сподобалась( окрім подачі),а гра біля сітки- вогонь. З перемогою!!!
    kollekciy
      kollekciy, 02.06.2020 17:20
    +3
    Цікаво де всі тенісні експерти подівалися, ніхто ні про кого не пише, неначе якщо не грає Елінка, то й обговорувати нічого. Мені наприклад Вікторія Петренко сподобалась, я вважаю вона заслуговує мінімум на четверту сотню рейтингу. Дятлова також не погано грала, якщо б вона грала з початку далеко не факт що Закарлюк потрапила б у фінал.
    kollekciy
      kollekciy, 02.06.2020 16:29
    +3
    Вітаю Марту з перемогою. Сьогодні в Марти знову зовсім не йшло введення мяча в гру, але в самій грі Марта як на мене стала триматися краще ніж до перерви. Цікаво чому за всі 5 ігор Марта не використала, типовий для неї удар на виліт з другої подачі суперниці. Як щоб в Марти сьогодні хоч трохи йшла подача рахунок був би більш схожий на реальну силу суперниць сьогоднішнього фіналу. .
    kollekciy
      kollekciy, 02.06.2020 17:20
    +3
    Цікаво де всі тенісні експерти подівалися, ніхто ні про кого не пише, неначе якщо не грає Елінка, то й обговорувати нічого. Мені наприклад Вікторія Петренко сподобалась, я вважаю вона заслуговує мінімум на четверту сотню рейтингу. Дятлова також не погано грала, якщо б вона грала з початку далеко не факт що Закарлюк потрапила б у фінал.
    kollekciy
      kollekciy, 02.06.2020 16:29
    +3
    Вітаю Марту з перемогою. Сьогодні в Марти знову зовсім не йшло введення мяча в гру, але в самій грі Марта як на мене стала триматися краще ніж до перерви. Цікаво чому за всі 5 ігор Марта не використала, типовий для неї удар на виліт з другої подачі суперниці. Як щоб в Марти сьогодні хоч трохи йшла подача рахунок був би більш схожий на реальну силу суперниць сьогоднішнього фіналу. .
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 02.06.2020 18:34
    +2
    Я теж дивуюся,де всі експерти?!) Якщо турнір нижче Premier Mandatory,то немає чого обговорювати.) Я би хотів почитати, наприклад, за які якості Лопатецька вважається ледве не перспективніша за Ястремську і Костюк? А то я в її грі нічого особливого не побачив. Гра Марти сподобалась( окрім подачі),а гра біля сітки- вогонь. З перемогою!!!
    Андрій Некрасов
      Андрій Некрасов, 03.06.2020 08:20
    +1
    Mazyr2412, 02.06.2020 18:34
    Я теж дивуюся,де всі експерти?!) Якщо турнір нижче Premier Mandatory,то немає чого обговорювати.) Я би хотів почитати, наприклад, за які якості Лопатецька вважається ледве не перспективніша за Ястремську і Костюк? А то я в її грі нічого особливого не побачив. Гра Марти сподобалась( окрім подачі),а гра біля сітки- вогонь. З перемогою!!!
    А шо тут коментувати? Турнір тренувальний, клас та рівень на даний момент учасниць різний.
    Та ще погода шо капець. Марта по класу вище всіх, крім Лесі напевно. Але у Лесі вік та декілька хронічних пошкоджень. До початку турніру бачився фінал Костюк - Цуренко, але травма дала про себе знати.
    та і Марта в турнірі була Мартою. Емоції як були так і залишились, але рівень опонентів дозволив перемогти.
    kollekciy
      kollekciy, 03.06.2020 15:51
    0
    Ну гру Марти ми мали можливість бачити і раніше. А на цьому турнірі в нас випала можливість побачити гру наших зовсім не відомих у світовому тенісі тенісисток. І мене приємно здивувала майстерність їхньої гри, вони грають значно краще ніж по моєму уявленню повинні грати тенісистки другої тисячі рейтингу. Навіть Маша, яка всим програла, вона намагалася грати в хороший теніс, тільки (як Марта при Бричеку) дуже часто попадає винерси в аут. Якщо порівняти 4 гри Марти тут, та її ігри з тенісистками кінця другої, початку третьої сотні, по змістовності моментів вони будуть зовсім схожі.