0

Юрій БЕРЕЗА: «Підходимо до того малюнку гри, який хотіли бачити»

Президент «Дніпра-1» - про матч проти «Олімпіка»

ФК Дніпро-1. Юрій Береза

У суботу, 30 травня «Дніпро-1» відновив сезон УПЛ перемогою над «Олімпіком» 3:1.

Президент «Дніпра-1» Юрій Береза ​​поділився враженнями від матчу:

«Дуже радий психологічному стану команди. За фізичним - я не сумнівався, ми знали, на що здатні наші футболісти. В одній групі новачків був період реабілітації, але це тільки питання часу.

Я радий тому, що на полі грала команда. На жаль, не до останньої секунди або хвилини, але це через відсутність ігрової практики робляться дитячі помилки. Але попереду ще багато ігор і ми зіграємося.

Ми підходимо до того малюнку гри, який хотіли бачити. Цим займається тренерський штаб Дмитра Станіславовича Михайленка, частиною якого є і Сергій Кравченко. Цей матч був яскравим прикладом того, що якщо навіть є відсутність ігрової практики, майстерність, вибачте, не пропивається.

Незважаючи на помилку, Кравченко був ватажком і натхненником багатьох моментів. Рекомендую молодим гравцям вчитися у цього метра».