Міккель ДУЕЛУНД: «Алієв і Мілевський? Хто це?»

Хавбек «Динамо» розповів про своїх одноклубників

Міккель ДУЕЛУНД: «Алієв і Мілевський? Хто це?»
© ФК Динамо Київ. Міккель Дуелунд

22-річний півзахисник київського «Динамо» Міккель Дуелунд поділився думкою про своїх одноклубників.

- З українців з ким частіше спілкуєтеся?
- З Сидорчуком та Віктором Циганковим. Все дуже просто — вони говорять англійською на хорошому рівні.

- Хто володіє найбільшим авторитетом в команді?
- Денис Бойко і Сергій Сидорчук.

- Хто приходить на тренування раніше за всіх і йде пізніше?
- Я приходжу одним з найперших. Я люблю бути повністю готовим до тренувальної сесії, люблю позайматися після. Андрієвський і Фран Соль багато працюють індивідуально.

- Хто самий веселий?
- Буяльський.

- Хто найсерйозніший?
- Можу назвати себе. У робочому процесі я сильно зосереджуюся.

- Хто винахідливіше за інших виконує стандарти?
- Циганков і Карлос де Пена. Думаю, у де Пени навіть трохи краще виходить.

- Хто є прикладом бійцівських якостей?
- Попов.

- Хто та людина, чиїм самовладанню і спокою можна позаздрити?
- Циганков.

- Хто краще за всіх грає головою?
- Попов.

- У кого наймогутніший удар?
- Андрієвський.

- Хто найшвидший?
- Русин або Ібрагім Каргбо.

- Хто завжди прийде на допомогу?
- Карлос де Пена і Фран Соль.

- Ви знаєте, хто такі Алієв і Мілевський?
- Без поняття. Хто це?

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 02.06.2020 13:15
    +1
    Вячеслав Самойлов, 02.06.2020 13:14
    Странно. По-моему, все сотрудники, спортсмены и фаны клуба при приеме в состав (соответствующей общности) ПЕРВЫМ ДЕЛОМ - сдают экзамен по знанию клубной истории, а тут - попался "Незнайка".
    ... при приеме в состав Динамо К....
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 02.06.2020 13:14
    +2
    Странно. По-моему, все сотрудники, спортсмены и фаны клуба при приеме в состав (соответствующей общности) ПЕРВЫМ ДЕЛОМ - сдают экзамен по знанию клубной истории, а тут - попался "Незнайка".
    Юрій Костик
      Юрій Костик, 02.06.2020 12:57
    +5
    Я допоможу із відповіддю - Розпиздяї вищого ґатунку !!! Алієв ще й бідолаха деструктивний соціопат із легкою розумовою відсталістю!
    dd dent
    online
      dd dent, 02.06.2020 12:01
    +1
    Evgene Boykinyuk, 02.06.2020 10:45
    можно подумать он знает кого-то из Динамо тех времён
    Знает конечно! Шева как раз вернулся в тот период.
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 02.06.2020 11:59
    +6
    Ого деревня, это известные блогеры Миля и Кент!)
    bullyUA
    online
      bullyUA, 02.06.2020 11:34
    +2
    Не интересуется Дуэлунд боксом, а так бы знал великого боксера Алиева.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 02.06.2020 10:45
    +4
    можно подумать он знает кого-то из Динамо тех времён
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 02.06.2020 10:08
    +3
    Неудивительно
    DKFC
      DKFC, 02.06.2020 10:07
    -6
    Они не завоевали европейских титулов, европейцы их не знают. Да и сами ради денег а не кубков тут.
    А виноват Суркис Игорь.
    Ukraine Donetsk
      Ukraine Donetsk, 02.06.2020 10:07
    +9
    Стыдно не знать чемпиона Белорусии!
    dd dent
    online
      dd dent, 02.06.2020 09:33
    +11
    Уже никто
    dd dent
    online
      dd dent, 02.06.2020 09:33
    +11
    Уже никто
    Ukraine Donetsk
      Ukraine Donetsk, 02.06.2020 10:07
    +9
    Стыдно не знать чемпиона Белорусии!
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 02.06.2020 11:59
    +6
    Ого деревня, это известные блогеры Миля и Кент!)
    Юрій Костик
      Юрій Костик, 02.06.2020 12:57
    +5
    Я допоможу із відповіддю - Розпиздяї вищого ґатунку !!! Алієв ще й бідолаха деструктивний соціопат із легкою розумовою відсталістю!
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 02.06.2020 10:45
    +4
    можно подумать он знает кого-то из Динамо тех времён
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 02.06.2020 10:08
    +3
    Неудивительно
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 02.06.2020 13:14
    +2
    Странно. По-моему, все сотрудники, спортсмены и фаны клуба при приеме в состав (соответствующей общности) ПЕРВЫМ ДЕЛОМ - сдают экзамен по знанию клубной истории, а тут - попался "Незнайка".
    bullyUA
    online
      bullyUA, 02.06.2020 11:34
    +2
    Не интересуется Дуэлунд боксом, а так бы знал великого боксера Алиева.
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 02.06.2020 13:15
    +1
    Вячеслав Самойлов, 02.06.2020 13:14
    Странно. По-моему, все сотрудники, спортсмены и фаны клуба при приеме в состав (соответствующей общности) ПЕРВЫМ ДЕЛОМ - сдают экзамен по знанию клубной истории, а тут - попался "Незнайка".
    ... при приеме в состав Динамо К....
    dd dent
    online
      dd dent, 02.06.2020 12:01
    +1
    Evgene Boykinyuk, 02.06.2020 10:45
    можно подумать он знает кого-то из Динамо тех времён
    Знает конечно! Шева как раз вернулся в тот период.