Мессі залишається в Барселоні. Гравець не активував пункт про відхід

Аргентинець точно відпрацює нинішній контракт

Мессі залишається в Барселоні. Гравець не активував пункт про відхід
© AS

Контракт Ліонеля Мессі з «Барселоною» закінчується влітку 2021 року, а до 31-го травня цього року у форварда була можливість активувати пункт про відхід вже зараз.

За інформацією іспанських ЗМІ, Мессі цього не зробив і має намір відпрацювати договір до кінця.

Керівництво «Барселони» в свою чергу розраховує незабаром продовжити контракт лідера.

Взимку 32-річний нападник стверджував, що не збирається залишати свою нинішню команду і повинен підписати нову угоду, але прогресу в переговорах поки немає.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — AS

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Empty
      Empty, 02.06.2020 15:54
    +2
    Zhorik678, 02.06.2020 05:26
    месси ссыкун знает что больше нигде не заиграет а тут бабло
    Как и Джерард с Мальдини ? Тоже ссыкуны ?
    Роман Когоров
      Роман Когоров, 02.06.2020 08:48
    -1
    Zhorik678
      Zhorik678, 02.06.2020 05:26
    -6
    месси ссыкун знает что больше нигде не заиграет а тут бабло
    alefteev77
    online
      alefteev77, 01.06.2020 23:54
    +4
    Есть такие игроки для которых играть в одном клубе всю жизнь - это самое лучшее решение.
    -
    Кстати Роналдо думаю жалеет, что свалил из Реала - с точки зрения футбола.
    RomarioUA
      RomarioUA, 01.06.2020 23:34
    -7
    Ссикло
    DKTheBest2
      DKTheBest2, 01.06.2020 21:22
    +3
    А навіщо йому кудись переходити? В Барсі він за бога, з грошима проблем нема.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 01.06.2020 23:54
    +4
    Есть такие игроки для которых играть в одном клубе всю жизнь - это самое лучшее решение.
    -
    Кстати Роналдо думаю жалеет, что свалил из Реала - с точки зрения футбола.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 01.06.2020 21:22
    +3
    А навіщо йому кудись переходити? В Барсі він за бога, з грошима проблем нема.
    Empty
      Empty, 02.06.2020 15:54
    +2
    Zhorik678, 02.06.2020 05:26
    месси ссыкун знает что больше нигде не заиграет а тут бабло
    Как и Джерард с Мальдини ? Тоже ссыкуны ?