Андрій ПОЛУНІН: «Симуляція Степаненка виглядає дуже некрасиво»

Спеціаліст поділився враженнями про перемогу «Шахтаря» над «Динамо» (3:1)

Андрій ПОЛУНІН: «Симуляція Степаненка виглядає дуже некрасиво»
© lenta.lviv.ua. Андрій Полунін

Колишній футболіст «Дніпра» і збірної України з футболу Андрій Полунін підбив підсумки перемоги «Шахтаря» над «Динамо» (3:1) в поєдинку 24-го туру УПЛ.

«Шахтар» підтвердив, що є сильнішим на даний момент. У «Динамо» є певні проблеми: не так швидко перебудовується команда, багато молоді, яку вони намагаються ставити. Клас гравців «Шахтаря» на даний момент вищий.

Епізод між Поповим та Степаненком? На мою думку, якщо цей епізод по-людськи розглядати, то я б у цій ситуації дав картку Степаненку. Симуляція з його боку вже не вперше. Це виглядає дуже некрасиво, враховуючи, тим паче, що він — ключовий гравець збірної», — зазначив Полунін.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 24

(15 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ruslan
      Ruslan, 02.06.2020 21:46
    +2
    Серж. Петренко, 02.06.2020 00:37
    Та нах мені його закалка, якщо він із тією закалкою бамбук курив? Скільки матчів Полунін зіграв за збірну України, і скільки очок у тих матчах збірна взяла? Пошукай - і порівняй із показником Степаненка. Скільки матчів Полунін зіграв у єврокубках, і скільки єврокубкових очок заробив? Пошукай - і порівняй із показником Степаненка. Землю під собою дерти і бик колгоспний може.
    Тут справа не в збірній, хто скільки зіграв мені насрати. Ти хочеш сказати що я відстоюю якогось колгоспного бика і опустив своїм постом твою тряпку? До чого тут взагалі показники? Суть взагалі ж в поступку. Про що і Полунін сказав що виглядає це некрасиво. Все. Будь мужиком, не биком а саме мужиком. І ще з заявками НУ ВИ Ж МЕНЕ ЗНАЄТЕ... тепер знаєм. Гниле, любими підлими поступками здатне досягати результату.
    dedpixto
      dedpixto, 02.06.2020 12:04
    +1
    все профессиональные футболисты склонны к симуляции, особенно если можно схватиться за лицо - тут ведь и на красную можно сработать - и у меня все они вызывают одинаковое отвращение, сравнимое только с тем, как московских омоновцев, включая выходцев из украинских "беркутов", сбивают с ног и наносят им тяжкие увечья пластиковыми стаканчиками во время разгона демонстраций.
    но я помню только одного тренера - Кварцяного - который орал на своих игроков и крыл их матом прямо во время игры за то, что они валялись на газоне, выпрашивая штрафной, он за такое казнил и штрафовал беспощадно;
    а, с другой стороны, я помню, как Моуриньо скакал, будто обезьяна и брызгал слюной на лайнсмена, который не реагировал на симуляцию его игрока, валяющегося возле собственной штрафной в надежде сорвать длительную атаку, но в результате добившегося гола в свои ворота.
    пока тренеры будут "моуриньями", а не "кварцяными", всё это будет продолжаться и усугубляться.
    AleksandrF
      AleksandrF, 02.06.2020 11:33
    0
    Такой сейчас футбол. Все футболисты падают при малейшем касании. Вы послушайте как Караваев орет. Степаненко хороший парень, просто он опытный футболист и использовал ситуацию, любой из динамовцев поступил бы точно так же
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 02.06.2020 09:44
    0
    все так наезжают на Степаненко, как будто он единственный симулянт в мире. Хотя многие почему-то быстро забыли симуляцию игрока Александрии в матчи против Зари матчем ранее. Да и вопще в матчах ШД-ДК, таких симуляций в каждом матче постоянно навалом с обеих сторон, просто этот так получилось, что связан с голом.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 02.06.2020 09:12
    -2
    tyler tyler, 01.06.2020 23:59
    Степаненко заорал так, как будто ему Кличко нанес свой "боковой" в ринге и вырубил...
    ______________
    Зрителей на трибунах нет, крик был, Монзуль побежала проверять, что было. Она же женщина. Волнуется...
    ________________
    Попов коснулся лица рукой, но ... упасть с диким криком от такого касания мог только ... Степаненко. Опытный игрок.
    Все всё видели. Нечего обсуждать...
    Мені не зрозуміло чому всі накинулись на Степаненка? Раніше був подібний епізод з Марлосом і Шабановим але в середині поля.Шабанов теж валявся на газоні так нібито отримав хук!А що було насправді? Приблизно те ж саме що і у випадку між Поповим та Степаненком! Але Степаненко у вас симулянт .А Шабанов тоді хто? Єдина різниця в тих моментах що Марлос володів м*ячем а Попов хотів добратися до м*яча,продавивши Степаненка.
    Nashwill
    online
      Nashwill, 02.06.2020 08:59
    -2
    Frankov, 01.06.2020 21:01
    Там по правилам должна быть прямая красная Жопову,удар соперника в лицо в ситуация когда там и близко не было мяча это прямая красная,но муSSоров опять судьи тянут за уши.
    по правилам,така тварь,як ти,взагалі народитися не могла,але ж бач,висрали тебе,фашика ссаного
    serge_kr
      serge_kr, 02.06.2020 08:58
    -2
    Пальцы расставлял Попов, значит нарушение было, а как у пал Степа не имеет уже значение, он все правильно сделал на опыте!
    Роман Когоров
      Роман Когоров, 02.06.2020 08:52
    -1
    Djoni1983
      Djoni1983, 02.06.2020 01:32
    +3
    Кто это вообще такой? Пусть посмотрит как Роналдо играет и стимулирует, убедиться,что Степаненко отдыхает!
    Серж. Петренко
    online
      Серж. Петренко, 02.06.2020 00:37
    +4
    Ruslan, 01.06.2020 23:44
    Полунін просто ще старої закалки... Колись землю під собою дерли, били по ногах - зривались щоб знов відкритись та мяч приняти. А зараз від мяча шарахаються, відчувши падають як підстрілені олені. Противно дивитись. Кварцяний добре сказав що якби Степаненка Кличко вдарив він би витримав удар, ну не буквально а суть ви розумієте)
    Та нах мені його закалка, якщо він із тією закалкою бамбук курив? Скільки матчів Полунін зіграв за збірну України, і скільки очок у тих матчах збірна взяла? Пошукай - і порівняй із показником Степаненка. Скільки матчів Полунін зіграв у єврокубках, і скільки єврокубкових очок заробив? Пошукай - і порівняй із показником Степаненка. Землю під собою дерти і бик колгоспний може.
    tyler tyler
      tyler tyler, 01.06.2020 23:59
    +2
    Степаненко заорал так, как будто ему Кличко нанес свой "боковой" в ринге и вырубил...
    ______________
    Зрителей на трибунах нет, крик был, Монзуль побежала проверять, что было. Она же женщина. Волнуется...
    ________________
    Попов коснулся лица рукой, но ... упасть с диким криком от такого касания мог только ... Степаненко. Опытный игрок.
    Все всё видели. Нечего обсуждать...
    Виктор Ник
      Виктор Ник, 01.06.2020 23:57
    +4
    Очень многие без ума от Роналдо,а между тем он такие вещи проделывает регулярно.К стати нечего руками размахивать около лица.
    Ruslan
      Ruslan, 01.06.2020 23:44
    +6
    Полунін просто ще старої закалки... Колись землю під собою дерли, били по ногах - зривались щоб знов відкритись та мяч приняти. А зараз від мяча шарахаються, відчувши падають як підстрілені олені. Противно дивитись. Кварцяний добре сказав що якби Степаненка Кличко вдарив він би витримав удар, ну не буквально а суть ви розумієте)
    gvs58
      gvs58, 01.06.2020 23:37
    +6
    Степаненко гандон, але другий, після оленя (срни?). А взагалі там більшість команди Машки!
    Серж. Петренко
    online
      Серж. Петренко, 01.06.2020 22:12
    -5
    Вячеслав Самойлов, 01.06.2020 21:26
    Мы помним: самые красивые симуляции были у Милевского. Этого никто и не оспаривает.
    Так реально красиво все було! От яка частина тіла у футболіста може зламатися, коли його збиває суперник? Нога, да? А у Мілевського в Полтаві після чергового падіння зламалася РУКА. Допадався чувак, що навіть рука не витримала Хто ще так може?!
    Yuriy Yuriy
      Yuriy Yuriy, 01.06.2020 22:09
    +2
    JulikoB, 01.06.2020 21:06
    Там был удар в лицо? Похоже у кротовских тролей сегодня был коллективный прием галлюциногенов.
    Троль,вспомни рукалицо Михалика,когда Девич красную получил.Как тебе тот цирк?
    Серж. Петренко
    online
      Серж. Петренко, 01.06.2020 22:07
    -8
    DK1961, 01.06.2020 21:05
    Ты Полунина и даже части его пятки не стоишь
    Того Полуніна, який був 20 років тому - цілком можливо. Але тому Полуніну, який є сьогодні, гріш ціна в базарний день. От реально, зараз від нього нічого не залишилося, крім імені. Здати в музей і ганчірочкою з нього пилюку витирати раз на тиждень.
    І якщо вже на то пішло, то навіть у кращі свої часи Полунін і п'ятки Степаненка не коштував. Ану запереч мені, ану розкажи, які трофеї Полунін виграв?
    Капитан Врунгель
      Капитан Врунгель, 01.06.2020 21:38
    +9
    Хоть кто-то просто и объективно сказал...
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 01.06.2020 21:29
    +1
    Я навіть і не згадаю випадок, коли арбітри наказували таких симулянтів, гравців захищаючоїся команди в своєму майданчику.
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 01.06.2020 21:26
    -5
    Мы помним: самые красивые симуляции были у Милевского. Этого никто и не оспаривает.
    dd dent
    online
      dd dent, 01.06.2020 20:19
    +14
    1ОО! %
    Капитан Врунгель
      Капитан Врунгель, 01.06.2020 21:38
    +9
    Хоть кто-то просто и объективно сказал...
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 01.06.2020 21:14
    +9
    мало того что некрасиво, он ещё посчитал нужным по клоунадить возле скамейки запасных динамо.
    BaZia
    online
      BaZia, 01.06.2020 20:24
    +8
    А в сборной как после этого в глаза смотреть?
    Ruslan
      Ruslan, 01.06.2020 23:44
    +6
    Полунін просто ще старої закалки... Колись землю під собою дерли, били по ногах - зривались щоб знов відкритись та мяч приняти. А зараз від мяча шарахаються, відчувши падають як підстрілені олені. Противно дивитись. Кварцяний добре сказав що якби Степаненка Кличко вдарив він би витримав удар, ну не буквально а суть ви розумієте)
    gvs58
      gvs58, 01.06.2020 23:37
    +6
    Степаненко гандон, але другий, після оленя (срни?). А взагалі там більшість команди Машки!
    JulikoB
    online
      JulikoB, 01.06.2020 20:53
    +6
    Да там не только по-человечески, там и по правилам Степаненко должен получить желтую.
    JulikoB
    online
      JulikoB, 01.06.2020 21:06
    +5
    Frankov, 01.06.2020 21:01
    Там по правилам должна быть прямая красная Жопову,удар соперника в лицо в ситуация когда там и близко не было мяча это прямая красная,но муSSоров опять судьи тянут за уши.
    Там был удар в лицо? Похоже у кротовских тролей сегодня был коллективный прием галлюциногенов.
    DK1961
    online
      DK1961, 01.06.2020 21:05
    +5
    Серж. Петренко, 01.06.2020 20:54
    Піздьож Полуніна виглядає дуже некрасиво.
    Ты Полунина и даже части его пятки не стоишь
    Серж. Петренко
    online
      Серж. Петренко, 02.06.2020 00:37
    +4
    Ruslan, 01.06.2020 23:44
    Полунін просто ще старої закалки... Колись землю під собою дерли, били по ногах - зривались щоб знов відкритись та мяч приняти. А зараз від мяча шарахаються, відчувши падають як підстрілені олені. Противно дивитись. Кварцяний добре сказав що якби Степаненка Кличко вдарив він би витримав удар, ну не буквально а суть ви розумієте)
    Та нах мені його закалка, якщо він із тією закалкою бамбук курив? Скільки матчів Полунін зіграв за збірну України, і скільки очок у тих матчах збірна взяла? Пошукай - і порівняй із показником Степаненка. Скільки матчів Полунін зіграв у єврокубках, і скільки єврокубкових очок заробив? Пошукай - і порівняй із показником Степаненка. Землю під собою дерти і бик колгоспний може.
    Виктор Ник
      Виктор Ник, 01.06.2020 23:57
    +4
    Очень многие без ума от Роналдо,а между тем он такие вещи проделывает регулярно.К стати нечего руками размахивать около лица.
    Djoni1983
      Djoni1983, 02.06.2020 01:32
    +3
    Кто это вообще такой? Пусть посмотрит как Роналдо играет и стимулирует, убедиться,что Степаненко отдыхает!
    Ruslan
      Ruslan, 02.06.2020 21:46
    +2
    Серж. Петренко, 02.06.2020 00:37
    Та нах мені його закалка, якщо він із тією закалкою бамбук курив? Скільки матчів Полунін зіграв за збірну України, і скільки очок у тих матчах збірна взяла? Пошукай - і порівняй із показником Степаненка. Скільки матчів Полунін зіграв у єврокубках, і скільки єврокубкових очок заробив? Пошукай - і порівняй із показником Степаненка. Землю під собою дерти і бик колгоспний може.
    Тут справа не в збірній, хто скільки зіграв мені насрати. Ти хочеш сказати що я відстоюю якогось колгоспного бика і опустив своїм постом твою тряпку? До чого тут взагалі показники? Суть взагалі ж в поступку. Про що і Полунін сказав що виглядає це некрасиво. Все. Будь мужиком, не биком а саме мужиком. І ще з заявками НУ ВИ Ж МЕНЕ ЗНАЄТЕ... тепер знаєм. Гниле, любими підлими поступками здатне досягати результату.
    tyler tyler
      tyler tyler, 01.06.2020 23:59
    +2
    Степаненко заорал так, как будто ему Кличко нанес свой "боковой" в ринге и вырубил...
    ______________
    Зрителей на трибунах нет, крик был, Монзуль побежала проверять, что было. Она же женщина. Волнуется...
    ________________
    Попов коснулся лица рукой, но ... упасть с диким криком от такого касания мог только ... Степаненко. Опытный игрок.
    Все всё видели. Нечего обсуждать...
    Yuriy Yuriy
      Yuriy Yuriy, 01.06.2020 22:09
    +2
    JulikoB, 01.06.2020 21:06
    Там был удар в лицо? Похоже у кротовских тролей сегодня был коллективный прием галлюциногенов.
    Троль,вспомни рукалицо Михалика,когда Девич красную получил.Как тебе тот цирк?
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 01.06.2020 21:14
    +2
    Zport., 01.06.2020 21:08
    донецк - это кусок говна, где обитают такие уроды, как степаненко
    спасибо
    dedpixto
      dedpixto, 02.06.2020 12:04
    +1
    все профессиональные футболисты склонны к симуляции, особенно если можно схватиться за лицо - тут ведь и на красную можно сработать - и у меня все они вызывают одинаковое отвращение, сравнимое только с тем, как московских омоновцев, включая выходцев из украинских "беркутов", сбивают с ног и наносят им тяжкие увечья пластиковыми стаканчиками во время разгона демонстраций.
    но я помню только одного тренера - Кварцяного - который орал на своих игроков и крыл их матом прямо во время игры за то, что они валялись на газоне, выпрашивая штрафной, он за такое казнил и штрафовал беспощадно;
    а, с другой стороны, я помню, как Моуриньо скакал, будто обезьяна и брызгал слюной на лайнсмена, который не реагировал на симуляцию его игрока, валяющегося возле собственной штрафной в надежде сорвать длительную атаку, но в результате добившегося гола в свои ворота.
    пока тренеры будут "моуриньями", а не "кварцяными", всё это будет продолжаться и усугубляться.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 01.06.2020 21:29
    +1
    Я навіть і не згадаю випадок, коли арбітри наказували таких симулянтів, гравців захищаючоїся команди в своєму майданчику.
    AleksandrF
      AleksandrF, 02.06.2020 11:33
    0
    Такой сейчас футбол. Все футболисты падают при малейшем касании. Вы послушайте как Караваев орет. Степаненко хороший парень, просто он опытный футболист и использовал ситуацию, любой из динамовцев поступил бы точно так же
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 02.06.2020 09:44
    0
    все так наезжают на Степаненко, как будто он единственный симулянт в мире. Хотя многие почему-то быстро забыли симуляцию игрока Александрии в матчи против Зари матчем ранее. Да и вопще в матчах ШД-ДК, таких симуляций в каждом матче постоянно навалом с обеих сторон, просто этот так получилось, что связан с голом.