Менеджер Чісори: «Найближчим часом бою з Усиком не буде»

Девід Хей вважає, що до поєдинку ще далеко

Менеджер Чісори: «Найближчим часом бою з Усиком не буде»
© boxingscene.com

Бій Олександр Усик - Дерек Чісора повинен був відбутися в травні, проте перенесений на невизначений термін. Менеджер британського боксера Девід Хей не вірить, що поєдинок пройде найближчим часом.

У Великобританії заборонені спортивні події з глядачами.

«Ніякої дати зараз немає. Для організації такого великого бою потрібні вболівальники. Потрібні фани на трибунах, щоб покрити витрати на проведення поєдинку».

«Найближчим часом бою не буде. Це розчаровує», - сказав Хей.

З трьох великих найближчих боїв у Великобританії в серпні повинен відбутися поєдинок Ділілан Вайт - Олександр Повєткін, а бої Усик - Чісора і Джошуа - Пулєв відкладені на невизначений термін.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — BoxingScene

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 02.06.2020 11:24
    -1
    И снова об этом ватнике.... Не надоело? Или он оплатил свою рекламу до конца июня?
    DIM-C
      DIM-C, 02.06.2020 11:02
    +1
    Мда, Виталька на заре карьеры как-то поактивней был, впрыгивал во все открытые вагоны, например, согласился быть заменой соперника Льюису(а это не какой-то там Чизора) за 12 дней до боя.
    В этом и отличие между великими и хорошими боксёрами, великие готовы бить кого угодно и когда угодно. Усик - просто хороший.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 01.06.2020 21:52
    -1
    Andre Petlyra, 01.06.2020 21:13
    Дерек Чисора с менеджером в штаны наложили
    Что, что? Ватножопого мышибрата испугались? Чисора ему одной левой мозги на место вставит, даже не вспотев...
    Andre Petlyra
      Andre Petlyra, 01.06.2020 21:13
    0
    Дерек Чисора с менеджером в штаны наложили
    kh_ua
      kh_ua, 01.06.2020 20:54
    +2
    бой Малороса с Хэем был бы интереснее
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 01.06.2020 20:36
    -1
    Уверен, Ватусик даже рад такой новости, ведь Чисора засунет кокошник ему в жопу!
    Бокс и Политика
      Бокс и Политика, 01.06.2020 20:10
    +6
    В супертяжах в Усика не каръера, а резина какая-то. Еще немного потянет и на пенсию пора.
    Бокс и Политика
      Бокс и Политика, 01.06.2020 20:10
    +6
    В супертяжах в Усика не каръера, а резина какая-то. Еще немного потянет и на пенсию пора.
    kh_ua
      kh_ua, 01.06.2020 20:54
    +2
    бой Малороса с Хэем был бы интереснее
    DIM-C
      DIM-C, 02.06.2020 11:02
    +1
    Мда, Виталька на заре карьеры как-то поактивней был, впрыгивал во все открытые вагоны, например, согласился быть заменой соперника Льюису(а это не какой-то там Чизора) за 12 дней до боя.
    В этом и отличие между великими и хорошими боксёрами, великие готовы бить кого угодно и когда угодно. Усик - просто хороший.
    Andre Petlyra
      Andre Petlyra, 01.06.2020 21:13
    0
    Дерек Чисора с менеджером в штаны наложили