Символічна збірна 24-го туру УПЛ

Найкращі гравці минулого туру за версією Sport.ua

© ФК Шахтар Донецьк. Марлос

Чемпіонат України повернувся через два з половиною місяці, нехай і в урізаному форматі через зірваний поєдинок «Карпати» — «Маріуполь». Sport.ua представляє символічну збірну 24-го туру УПЛ.

Воротар:

Андрій Пятов («Шахтар). Досвідчений Пятов впевнено провів поєдинок проти київського «Динамо», кілька разів серйозно виручивши свою команду. Забий кияни в першому таймі двічі — і матч міг би скластися зовсім інакше.

Захисники:

Денис Фаворов («Десна»). Футболіст не тільки добре зіграв проти «Колоса», а й ударом головою відкрив рахунок на 64-й хвилині зустрічі після подачі з лівого флангу. Гол став дуже важливим для «Десни», яка перемогла з рахунком 2:0. Втім, Фаворов міг стати і антигероєм матчу, але після його спірного фолу на Вільхамссоні Паст відбив удар Гавриша з пенальті.

Сергій Кривцов («Шахтар»). Просто, надійно, впевнено. Кривцов провів непоганий матч проти «Динамо», допоміг «гірникам» витримати натиск киян в першому таймі і здобути впевнену перемогу у другому.

Максим Лопирьонок («Дніпро-1»). Донецький «Олімпік», звичайно, не найгрізніший суперник, але завжди готовий підловити опонента на помилці. Лопирьонок відмінно цементував центр оборони своєї команди, чим допоміг «Дніпру-1» перемогти суперника (3:1).

Ісмаїлі («Шахтар»). Виконав великий обсяг корисної роботи, дозволивши «гірникам» перемогти «Динамо» (3:1).

Півзахисники:

Дмитро Гречишкін («Олександрія»). Нехай пенальті на останніх хвилинах доданого часу в поєдинку з «Зорею» і був спірним, Гречишкін впорався зі своїм завданням на всі сто. Дмитро реалізував одинадцятиметровий удар на 95-й хвилині зустрічі і приніс своїй команді три очки (1:0).

Владислав Огіря («Десна»). Якісно допомагав своїй команді оборонятися, в результаті, забити «Колос» так і не зміг. До речі, саме з його передачі на Тотовицького почалася атака, після якої забив Фаворов.

Марлос («Шахтар»). Безумовний герой поєдинку з «Динамо». Марлос відзначився дублем, по суті, забезпечивши результат у найважливішій грі. З вивіреними ударами півзахисника після скидок Мораеса кияни нічого вдіяти не змогли.

Віталій Буяльський («Динамо»). Не тільки відзначився забитим м'ячем у ворота «Шахтаря», а й був одним з найбільш старанних футболістів на полі. На жаль, «Динамо» вистачило лише на перший тайм.

Ібрахім Кане («Ворскла»). 19-річний малійський футболіст забив єдиний гол у ворота «Львова». Полтавчани могли претендувати і на перемогу, якби не пропустили з пенальті наприкінці зустрічі.

Нападник:

Жуніор Мораес («Шахтар»). Здавалося б, головне завдання форварда — забивати голи, але в битві з «Динамо» Мораес проявив себе у ролі асистента. Саме він двічі асистував Марлосу, який оформив найважливіші м'ячі у ворота київського клубу. По суті, закид на «стовпа» і скидка під удар — це класика футзалу приблизно 1997-го року. Але ж все нове — це забуте старе...

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!