ФРАНКОВ: «Це найбільш впевнена перемога Шахтаря над Динамо за останні роки»

Спеціаліст висловився про українське Ель Класіко

ФРАНКОВ: «Це найбільш впевнена перемога Шахтаря над Динамо за останні роки»
© Telegram. Артем Франков

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков прокоментував поразку київського «Динамо» в матчі 24-го туру чемпіонату України проти «Шахтаря» (1:3).

«Рахунок на табло. Після першого тайму рахунок був 1:1, у другому зусиллями Марлоса і Маркоса Антоніо «Шахтар» здобув перемогу. Що можна сказати? Нічого хорошого з приводу гри «Динамо» я сказати не можу, хоча перший тайм був навіть не рівним, а пройшов з якоюсь перевагою киян. Тільки, якщо взяти до уваги те, що сталося потім, у мене склалося враження, що «Динамо» грало з повною викладкою. Більш того, рвонувши «на десять тисяч, як на п'ятсот», видихнуло і виявилося не готовим до другого тайму. У той час, як «Шахтар», підтримуючи досить рівний темп, забив три футзальних м'ячі і здобув перемогу. Ризикну припустити, що за кілька років це - найбільш впевнена перемога «гірників» над «киянами».

«Динамо» виявилося не готове «відбігати», а «Шахтар» взяв і виграв. Виправдання, що був карантин, і нарікати на відсутність ігрового тонусу теж звучать смішно - команди знаходилися в рівних умовах. Знову ж, є багато питань, наприклад, про те, коли пішли перші заміни? Вони явно виглядали запізнілими заходами, особливо в ситуації, коли команда після першого тайму очевидно «здохла». Навіщо тоді дозволені п'ять замін? Чому їх не використовувати? Також незрозуміло, чому в ситуації, коли команда програє, прибираються з поля атакуючі гравці Русин, Цітаішвілі, а виходять Караваєв і де Пена. Тобто, «Динамо» залишається без номінального форварда. Тренеру, звичайно, видніше. Але, можливо, в цій ситуації були потрібні якісь екстрені заходи. Якось пересмикнути, підбадьорити команду ...

«Динамо» чекає боротьба за друге місце. Боротьба з туманними перспективами. А далі питання до Ігоря Михайловича Суркіса: чи є у нього можливість серйозно перебудувати команду? Я так розумію, «Динамо» не збирається серйозно звикати до боротьби за друге місце. Конкуренти теж не стоять на місці», - зазначив Франков в ефірі авторського каналу на Youtube.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Динамо Київ від Шурика

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dgurkis
    online
      dgurkis, 02.06.2020 15:31
    0
    kvv1404, 01.06.2020 11:28
    Це був перший гол,коли м*яч пройшов "в калітку" Попову і в дальній кут. Другий гол Марлос забив в ближній кут Бущану.
    Сори, плис...
    dd dent
    online
      dd dent, 01.06.2020 15:02
    +1
    Forever_young_13, 01.06.2020 14:01
    По факту протеста на якобы несправедливо отмененный гол можешь подать жалобу в лигу сексуальных меньшинств
    сам подавай у меня все норм
    Kevko
    online
      Kevko, 01.06.2020 14:04
    +1
    Это самая ЛЕГКАЯ победа Шахтера над Динамо
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 01.06.2020 14:01
    -1
    dd dent, 01.06.2020 13:41
    К сожалению, даже несмотря на несправедливо отменённый гол, и тот факт шо дк могла вести 2:О, скорее всего проиграли бы или ничья, шахта смотрелась во втором тайме куда предпочтительнее, хотя очки нужны как раз Динамо очень, а не им
    По факту протеста на якобы несправедливо отмененный гол можешь подать жалобу в лигу сексуальных меньшинств
    dd dent
    online
      dd dent, 01.06.2020 13:41
    +2
    К сожалению, даже несмотря на несправедливо отменённый гол, и тот факт шо дк могла вести 2:О, скорее всего проиграли бы или ничья, шахта смотрелась во втором тайме куда предпочтительнее, хотя очки нужны как раз Динамо очень, а не им
    AleksandrF
      AleksandrF, 01.06.2020 13:04
    +2
    Владимир Любомирский, 01.06.2020 12:28
    Не совсем согласен с Франковым и полностью согласен с Шевчуком. В первом случае, для не волевой команды Динамо провокативные действия Степаненко сделали игру. Степаненко, видимо, знаком с Манзуль, которая на поглаживание Попова и театральное падение горняка, посочувствовала последнему. А тот, как в прошлом Срна, знаток своего дела в умении не по-спортивному разрушать атаки соперников, надеясь или на знакомство с судьями или их безграмотности. В случае с незащитанным хорошим голом желтой карточки больше заслужил как раз симулянт Степаненко, спровоцировавший действия судьи. И, конечно же, во втором тайме Динамо выходило уже без настроя на борьбу с хитрым соперником, демонстрируя полное отсутствие воли. В этом большое упущение тренерского штаба и руководство клубом. А ведь мог бы быть хороший поединок.
    Во всем вы видите провокации и зраду. Современный футбол это бизнес, где все средства хороши. Любой футболист при малейшем касании к нему противника падает и хватается за лицо. Я не одобряю, но это факт. В игре Попова злого умысла не было, но я посоветовал бы ему поменьше размахивать руками, особенно в штрафной площади, есть правила и они беспристрастны. А игрокам Динамо, если они так психологически ранимы, надо сменить футбол на балет
    Владимир Любомирский
      Владимир Любомирский, 01.06.2020 12:28
    -3
    Не совсем согласен с Франковым и полностью согласен с Шевчуком. В первом случае, для не волевой команды Динамо провокативные действия Степаненко сделали игру. Степаненко, видимо, знаком с Манзуль, которая на поглаживание Попова и театральное падение горняка, посочувствовала последнему. А тот, как в прошлом Срна, знаток своего дела в умении не по-спортивному разрушать атаки соперников, надеясь или на знакомство с судьями или их безграмотности. В случае с незащитанным хорошим голом желтой карточки больше заслужил как раз симулянт Степаненко, спровоцировавший действия судьи. И, конечно же, во втором тайме Динамо выходило уже без настроя на борьбу с хитрым соперником, демонстрируя полное отсутствие воли. В этом большое упущение тренерского штаба и руководство клубом. А ведь мог бы быть хороший поединок.
    bolelschik
      bolelschik, 01.06.2020 12:02
    +4
    Отличный первй тайм. Некогда не было, чтоб за 45 минут шахтер не подал ни одного углового и всего 2 раза ударил поворотам. не мог держать мяч. Тренеру нужно что-то решать, уже не первый раз, шахтер не может играть против прессинга, Естественно, прессинг требует больше сил, поэтому динамовцев не хватило, после такого перерыва
    kvv1404
    online
      kvv1404, 01.06.2020 11:28
    +1
    dgurkis, 01.06.2020 10:27
    Особенно символично выглядел второй гол Марлоса! Смотрите повтор из-за ворот! Очко Попову разрываетсяі до самых ушей!
    Це був перший гол,коли м*яч пройшов "в калітку" Попову і в дальній кут. Другий гол Марлос забив в ближній кут Бущану.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 01.06.2020 10:27
    +11
    Особенно символично выглядел второй гол Марлоса! Смотрите повтор из-за ворот! Очко Попову разрываетсяі до самых ушей!
    Serggio007
      Serggio007, 01.06.2020 10:19
    +10
    Ну і хто б чекав, що команда цього фізрука заграє?? Вже вся морда побита від граблів, а суркіс з мазохізмом "іщєт дінамовскіє сєрдца"...
    dgurkis
    online
      dgurkis, 01.06.2020 10:27
    +11
    Особенно символично выглядел второй гол Марлоса! Смотрите повтор из-за ворот! Очко Попову разрываетсяі до самых ушей!
    Serggio007
      Serggio007, 01.06.2020 10:19
    +10
    Ну і хто б чекав, що команда цього фізрука заграє?? Вже вся морда побита від граблів, а суркіс з мазохізмом "іщєт дінамовскіє сєрдца"...
    bolelschik
      bolelschik, 01.06.2020 12:02
    +4
    Отличный первй тайм. Некогда не было, чтоб за 45 минут шахтер не подал ни одного углового и всего 2 раза ударил поворотам. не мог держать мяч. Тренеру нужно что-то решать, уже не первый раз, шахтер не может играть против прессинга, Естественно, прессинг требует больше сил, поэтому динамовцев не хватило, после такого перерыва
    dd dent
    online
      dd dent, 01.06.2020 13:41
    +2
    К сожалению, даже несмотря на несправедливо отменённый гол, и тот факт шо дк могла вести 2:О, скорее всего проиграли бы или ничья, шахта смотрелась во втором тайме куда предпочтительнее, хотя очки нужны как раз Динамо очень, а не им
    AleksandrF
      AleksandrF, 01.06.2020 13:04
    +2
    Владимир Любомирский, 01.06.2020 12:28
    Не совсем согласен с Франковым и полностью согласен с Шевчуком. В первом случае, для не волевой команды Динамо провокативные действия Степаненко сделали игру. Степаненко, видимо, знаком с Манзуль, которая на поглаживание Попова и театральное падение горняка, посочувствовала последнему. А тот, как в прошлом Срна, знаток своего дела в умении не по-спортивному разрушать атаки соперников, надеясь или на знакомство с судьями или их безграмотности. В случае с незащитанным хорошим голом желтой карточки больше заслужил как раз симулянт Степаненко, спровоцировавший действия судьи. И, конечно же, во втором тайме Динамо выходило уже без настроя на борьбу с хитрым соперником, демонстрируя полное отсутствие воли. В этом большое упущение тренерского штаба и руководство клубом. А ведь мог бы быть хороший поединок.
    Во всем вы видите провокации и зраду. Современный футбол это бизнес, где все средства хороши. Любой футболист при малейшем касании к нему противника падает и хватается за лицо. Я не одобряю, но это факт. В игре Попова злого умысла не было, но я посоветовал бы ему поменьше размахивать руками, особенно в штрафной площади, есть правила и они беспристрастны. А игрокам Динамо, если они так психологически ранимы, надо сменить футбол на балет
    dd dent
    online
      dd dent, 01.06.2020 15:02
    +1
    Forever_young_13, 01.06.2020 14:01
    По факту протеста на якобы несправедливо отмененный гол можешь подать жалобу в лигу сексуальных меньшинств
    сам подавай у меня все норм
    Kevko
    online
      Kevko, 01.06.2020 14:04
    +1
    Это самая ЛЕГКАЯ победа Шахтера над Динамо
    kvv1404
    online
      kvv1404, 01.06.2020 11:28
    +1
    dgurkis, 01.06.2020 10:27
    Особенно символично выглядел второй гол Марлоса! Смотрите повтор из-за ворот! Очко Попову разрываетсяі до самых ушей!
    Це був перший гол,коли м*яч пройшов "в калітку" Попову і в дальній кут. Другий гол Марлос забив в ближній кут Бущану.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 02.06.2020 15:31
    0
    kvv1404, 01.06.2020 11:28
    Це був перший гол,коли м*яч пройшов "в калітку" Попову і в дальній кут. Другий гол Марлос забив в ближній кут Бущану.
    Сори, плис...