Рустам ХУДЖАМОВ: «Динамо обіграло Шахтар в першому таймі»

Спеціаліст – про українське класико

© Футбол 1/2/3. Рустам Худжамов

37-річний український екс-воротар Рустам Худжамов прокоментував перемогу донецького «Шахтаря» над київським «Динамо» (3:1) в матчі 24 туру Прем'єр-ліги.

«Динамо заслуговувало на позитивний результат, проте їм не вистачило ігрового тонусу, фізики, і великий відрив від суперника навряд чи міг вплинути позитивно. У першому таймі Динамо переграло Шахтар, але гра складається з двох», - сказав Худжамов.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!