Йожеф САБО: «Давайте дивитися правді в очі: Шахтар – вже чемпіон»

Футбольний експерт поділився очікуваннями від центрального матчу 24-го туру

Йожеф САБО: «Давайте дивитися правді в очі: Шахтар – вже чемпіон»
© ФК Динамо Київ. Йожеф Сабо

Футбольний експерт Йожеф Сабо поділився очікуваннями від центрального матчу 24-го туру «Шахтар» – «Динамо», який розпочнеться 31 травня о 17:00 у Києві на НСК «Олімпійському»:

«Звичайно, ця велика перерва позначиться. Не було такого в нашому футболі, щоб літня перерва була 2.5 місяці. Звичайно, футболісти на карантину отримали завдання та займалися фізично. А ось тактичні заняття були неможливі.

Судячи з контрольних матчів, вважаю, що за фізичними кондиціями гравці готові. Цю гру все чекають, зустрічаються дві кращі команди України, біля ТВ всі будуть вблолівати.

13 очок – це дуже великий відрив. Я вважаю, що «Шахтар» – вже чемпіон. Давайте будемо справедливі та дивитися правді в очі. Але цікаво, яку тактику оберуть кияни. У них не грають основні футболісти, Бурда і Циганков хворіють, багато молоді.

Перевагу віддаю «Шахтарю». Я очікую, що будуть забиті м'ячі. У «Шахтаря» хороший напад – Тайсон, Марлос, Мораес, Ісмаїлі, Патрік. Вони довели в Європі, що можуть навіть на виїзді забивати.

Щоб обіграти «Шахтар», киянам потрібно всі 90 хвилин пресингувати, не давати спокою супернику. Але якщо вони сядуть до своїх воріт, то пропустять і програють».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Panama2830
      Panama2830, 31.05.2020 19:52
    0
    Це і коню ясно.... Сабо Америку відкрив... великий ексПЕРД, лише тепер додув...
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 31.05.2020 16:55
    0
    Сабо дело говорит. С этим тренером, Динамо не будет чемпионом. Можно сколько угодно верить в команду, подсчитывать возможные варианты, но надо руководствоваться здравым смыслом. Даже если Шахтер сегодня сольёт киевлянам, это не помешает горнякам стать чемпионами. И в следующем сезоне, если Сурок не пригласит нормального тренера, мы будем сосать лапу
    AK_228
    online
      AK_228, 31.05.2020 16:51
    0
    Trasher311987, 31.05.2020 16:31
    Как же я хочу чтобы Дед обхезался от своих слов и Динамо вернуло интригу.
    Кто ему такое сказал что Шахтер чемпион?
    Безумно натужно играли всю вторую половину сезона.
    3:4 колос, 1:0 Десна, 0:1 заря.
    Дед сегодня глянцем чемпионов.
    а ты все про колос в голос
    dd dent
    online
      dd dent, 31.05.2020 16:51
    0
    пох если честно
    AK_228
    online
      AK_228, 31.05.2020 16:50
    -1
    Давайте!!
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 31.05.2020 16:35
    -1
    Trasher311987, 31.05.2020 16:31
    Как же я хочу чтобы Дед обхезался от своих слов и Динамо вернуло интригу.
    Кто ему такое сказал что Шахтер чемпион?
    Безумно натужно играли всю вторую половину сезона.
    3:4 колос, 1:0 Десна, 0:1 заря.
    Дед сегодня глянцем чемпионов.
    ахахах)) Очень улыбаюсь. Интрига это 10 очков отставания?
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 31.05.2020 16:31
    -4
    Как же я хочу чтобы Дед обхезался от своих слов и Динамо вернуло интригу.
    Кто ему такое сказал что Шахтер чемпион?
    Безумно натужно играли всю вторую половину сезона.
    3:4 колос, 1:0 Десна, 0:1 заря.
    Дед сегодня глянцем чемпионов.
    Panama2830
      Panama2830, 31.05.2020 19:52
    0
    Це і коню ясно.... Сабо Америку відкрив... великий ексПЕРД, лише тепер додув...
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 31.05.2020 16:55
    0
    Сабо дело говорит. С этим тренером, Динамо не будет чемпионом. Можно сколько угодно верить в команду, подсчитывать возможные варианты, но надо руководствоваться здравым смыслом. Даже если Шахтер сегодня сольёт киевлянам, это не помешает горнякам стать чемпионами. И в следующем сезоне, если Сурок не пригласит нормального тренера, мы будем сосать лапу
    AK_228
    online
      AK_228, 31.05.2020 16:51
    0
    Trasher311987, 31.05.2020 16:31
    Как же я хочу чтобы Дед обхезался от своих слов и Динамо вернуло интригу.
    Кто ему такое сказал что Шахтер чемпион?
    Безумно натужно играли всю вторую половину сезона.
    3:4 колос, 1:0 Десна, 0:1 заря.
    Дед сегодня глянцем чемпионов.
    а ты все про колос в голос
    dd dent
    online
      dd dent, 31.05.2020 16:51
    0
    пох если честно