Йожеф САБО: «Давайте дивитися правді в очі: Шахтар – вже чемпіон»

Футбольний експерт поділився очікуваннями від центрального матчу 24-го туру

2212
7
ФК Динамо Київ. Йожеф Сабо

Футбольний експерт Йожеф Сабо поділився очікуваннями від центрального матчу 24-го туру «Шахтар» – «Динамо», який розпочнеться 31 травня о 17:00 у Києві на НСК «Олімпійському»:

«Звичайно, ця велика перерва позначиться. Не було такого в нашому футболі, щоб літня перерва була 2.5 місяці. Звичайно, футболісти на карантину отримали завдання та займалися фізично. А ось тактичні заняття були неможливі.

Судячи з контрольних матчів, вважаю, що за фізичними кондиціями гравці готові. Цю гру все чекають, зустрічаються дві кращі команди України, біля ТВ всі будуть вблолівати.

13 очок – це дуже великий відрив. Я вважаю, що «Шахтар» – вже чемпіон. Давайте будемо справедливі та дивитися правді в очі. Але цікаво, яку тактику оберуть кияни. У них не грають основні футболісти, Бурда і Циганков хворіють, багато молоді.

Перевагу віддаю «Шахтарю». Я очікую, що будуть забиті м'ячі. У «Шахтаря» хороший напад – Тайсон, Марлос, Мораес, Ісмаїлі, Патрік. Вони довели в Європі, що можуть навіть на виїзді забивати.

Щоб обіграти «Шахтар», киянам потрібно всі 90 хвилин пресингувати, не давати спокою супернику. Але якщо вони сядуть до своїх воріт, то пропустять і програють».