КЛИМОВСЬКИЙ: «Складно розраховувати на успіх, коли не використовуєш шанси»

Керманич «Олімпіка» висловився про поразку від «Дніпра-1»

© ФК Олімпік Донецьк. Ігор Климовський

Виконуючий обов'язки головного тренера Олімпіка Ігор Климовський прокоментував результат матчу 24-го туру УПЛ, в якому його команда на виїзді поступилася «Дніпру-1» (1:3):

«До гри ми домовлялися з хлопцями контролювати м'яч, грати в швидкий пас. І у нас це непогано виходило. Ми створювали моменти біля воріт суперника. Могли забити два м'ячі в дебюті матчу, але не реалізували вигідні можливості. Складно розраховувати на перемогу, коли ти не використовуєш свої шанси. Суперник за цим показником нас перевершив. Ми пропустили контратаку, припустившись помилки в обороні, і пішли на перерву, поступаючись в рахунку.

Другий тайм теж почали непогано, але не було глибини в атаці. Ми просили, щоб наші інсайди і нападники діяли активніше, вривалися в зони ... Це не вдалося. Зате добре працювали фланги, було багато прострілів і подач, але, знову-таки, завершального удару не вистачало. У «Дніпра-1» було дві можливості в другому таймі, які вилилися в два голи.

Ми добре вивчили «Дніпро-1» і були готові до того футболу, який демонструє суперник. Ми нічим не поступилися в ігровому плані, створили 3-4 моменти, заробили пенальті. Все просто: результат матчу вирішили наперед 3 наші помилки і погана реалізація своїх моментів.

Хочу відзначити хорошу функціональну підготовку дніпровської команди. Видно, що «Дніпро-1» фізично знаходиться в хорошому стані. Будемо готуватися до наступних матчів. Наше завдання - грати на перемогу в кожній грі», - сказав Климовський.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!