ФОТО. Романтичний поцілунок найкрасивішої пари українського спорту

Сімейство Романчуків вирушило в гори

ФОТО. Романтичний поцілунок найкрасивішої пари українського спорту
© Інстаграм Марини Бех-Романчук

Українські спортсмени Михайло Романчук та Марина Бех-Романчук вирушили в Буковель, щоб трохи відпочити від самоізоляції.

Незважаючи на опади, вони знаходить час для того, щоб поцілувати один одного навіть на вулиці.

Читайте також: Микола Морозюк розлучився з дружиною

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 31.05.2020 14:35
    -2
    movkli, 31.05.2020 10:19
    ну куда уж двухкратному чемпиону АПЛ к "диванным экспертам" )))
    двухкратный чемпион АПЛ - МанСити, а Зинченко так, разве что "диванный чемпион"
    movkli
    online
      movkli, 31.05.2020 10:19
    +1
    bzzzzz, 31.05.2020 10:09
    та и Зинченко сложно спортсменом назвать
    пара клонуов
    ну куда уж двухкратному чемпиону АПЛ к "диванным экспертам" )))
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 31.05.2020 10:09
    -2
    Zport., 31.05.2020 09:41
    Написано же "украинская спортивная пара". Седан, что спортсменка?
    та и Зинченко сложно спортсменом назвать
    пара клонуов
    Zport.
      Zport., 31.05.2020 09:41
    +5
    Руслан Кириченко, 31.05.2020 06:20
    А кто сказазал что они самая симпатичная пара? Я думаю Зинченко и Влада Седан гораздо симпатичней их
    Написано же "украинская спортивная пара". Седан, что спортсменка?
    Руслан Кириченко
      Руслан Кириченко, 31.05.2020 06:20
    -4
    А кто сказазал что они самая симпатичная пара? Я думаю Зинченко и Влада Седан гораздо симпатичней их
    Zport.
      Zport., 31.05.2020 09:41
    +5
    Руслан Кириченко, 31.05.2020 06:20
    А кто сказазал что они самая симпатичная пара? Я думаю Зинченко и Влада Седан гораздо симпатичней их
    Написано же "украинская спортивная пара". Седан, что спортсменка?
    movkli
    online
      movkli, 31.05.2020 10:19
    +1
    bzzzzz, 31.05.2020 10:09
    та и Зинченко сложно спортсменом назвать
    пара клонуов
    ну куда уж двухкратному чемпиону АПЛ к "диванным экспертам" )))