МИХАЙЛЕНКО: «Сподіваємося, що до наступної гри Супряга буде готовий»

Головний тренер «Дніпра-1» - про перемогу над «Олімпіком»

2095
0
СК Дніпро-1. Дмитро Михайленко

Головний тренер «Дніпра-1» Дмитро Михайленко прокоментував перемогу над «Олімпіком» (3:1) в матчі 24-го туру УПЛ.

«Відчуття хороші, перш за все від результату. Є задоволення в цьому компоненті. Не скажу, що на 100% ми задоволені змістом гри, але емоції позитивні в будь-якому випадку. Потрібно віддавати належне тому, що це перший матч після тривалого простою. Вимагати від хлопців досконалості зараз занадто передчасно. Ми готові прогресувати далі.

Ми виходили з настроєм грати агресивно, створювати моменти. Але ми граємо проти живих людей. Хотів би сказати кілька компліментів «Олімпіку». Це грає команда, видно почерк, думку. Вони намагаються грати в футбол. Можливо, вони не в оптимальних кондиціях, але в перші хвилини діяли активно, агресивно. Був небезпечний момент, де нас виручив воротар. Потім гра вирівнялася, більше ми створювали моментів.

Перший гол у нас був дуже якісним, почали від воротаря. Забили хороший м'яч, були хороші атаки. Були можливості і у другому таймі, може, не вистачило холоднокровності. Судити глядачам, та мені здається, що ми почали діяти більш інтенсивно в атаці. Але хочеться менше дозволяти суперникові біля наших воріт.

П'ять замін? В умовах короткострокової підготовки це дуже важлива зміна, необхідний захід. Тепер можна управляти темпом, можна змінювати гравців атаки. Якщо команда пресингує, намагається чинити тиск на захисників суперника, то це серйозна зброя. За рахунку 1:0 наша подвійна заміна була дуже важливою.

Що стосується Супряги, то сподіваємося, що до наступної гри він буде готовий. У нього невеликі проблеми зі спиною. На цю гру він міг бути готовий, але вирішили не ризикувати здоров'ям футболіста. З наступного тижня він почне тренуватися в загальній групі», - сказав Михайленко.