ВІДЕО. Дев'ять голів Гондурасу. Рік тому про Холанда дізнався весь світ

18-річний Ерлінг тоді спіймав кураж

ВІДЕО. Дев'ять голів Гондурасу. Рік тому про Холанда дізнався весь світ
© ФІФА. Ерлінг Холанд

30 травня 2019 року збірна Норвегії U-20 на молодіжному чемпіонаті світу знищила команду однолітків з Гондурасу.

Європейці відвантажили представникам центральної Америки 12 голів, більше всіх досяг успіху в цій справі тоді ще не дуже відомий 18-річний нападник «Ред Булл Зальцбург» Ерлінг Холанд.

Через рік про молодого норвежця знає весь світ, він успішно грає в дортмундській «Боруссії», а його трансферна вартість складає не менше 100 мільйонів євро.

Нагадаємо, що той молодіжний чемпіонат світу виграла збірна України.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФІФА

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Really
      Really, 30.05.2020 22:04
    +1
    Я вже і підзабув про 9 голів, а тут оказується це тоді зробив Холанд.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 30.05.2020 21:18
    +1
    salamanka1982, 30.05.2020 21:02
    Та ну, а поляк из Баварии. Монстр для клепания голов??? Ничем не хуже месси и роналдо. Забивает так же исправно и всем
    В принципе все верно.
    Но, Роналду 1985, Левандовски 1986, Месси 1987 года выпуска.
    Молодость. Холанд 2000 г.р. - Большая белая надежда.
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 30.05.2020 21:02
    +1
    euro2012_za_2012euro, 30.05.2020 20:18
    Месси, Кр. Роналду дальше долго никого не было, но тут появился Холанд...
    Та ну, а поляк из Баварии. Монстр для клепания голов??? Ничем не хуже месси и роналдо. Забивает так же исправно и всем
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 30.05.2020 20:18
    +2
    Месси, Кр. Роналду дальше долго никого не было, но тут появился Холанд...
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 30.05.2020 20:18
    +2
    Месси, Кр. Роналду дальше долго никого не было, но тут появился Холанд...
    Really
      Really, 30.05.2020 22:04
    +1
    Я вже і підзабув про 9 голів, а тут оказується це тоді зробив Холанд.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 30.05.2020 21:18
    +1
    salamanka1982, 30.05.2020 21:02
    Та ну, а поляк из Баварии. Монстр для клепания голов??? Ничем не хуже месси и роналдо. Забивает так же исправно и всем
    В принципе все верно.
    Но, Роналду 1985, Левандовски 1986, Месси 1987 года выпуска.
    Молодость. Холанд 2000 г.р. - Большая белая надежда.
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 30.05.2020 21:02
    +1