29.05.2020, FT   ТВ-трансляція:

Серйозна боротьба за ЛЧ. Байєр здобув важливу перемогу над Фрайбургом

Єдиний гол в матчі забив форвард Кай Хаверц, і «Байєр» увійшов до топ-3

© Twitter

У чемпіонаті Німеччини без глядачів стартував 29-й тур Бундесліги. Сьогодні, 29 травня, «Фрайбург» вдома приймав клуб «Байєр».

Матч закінчився поразкою господарів поля з рахунком 0:1. Єдиний гол в матчі забив форвард Кай Хаверц на 54-й хвилині матчу. Герой матчу потім отримав травму та був замінений на 66-й хвилині.

Після матчу «Байєр» вийшов на 3-тє місце у турнірній таблиці (56 очок). А ось у «Фрайбурга» залишилося 38 балів, і це 8-ма позиція.

Топ-5 лідерів Бундесліги: «Баварія» (64), «Боруссія» Д (57), «Байєр» (56), «РБ Лейпциг» (55), «Боруссія» М (53).

Бундесліга. 29-й тур

«Фрайбург» – «Байєр» – 0:1

Гол: Хаверц, 54.

«Фрайбург»: Шволов, Хайнц, Гюнтер, Кюблер (Гульде, 66), Лінхарт, Кох (Франц, 75), Хефлер, Гріфо (Квон Чхан Хун, 75), Шоллоі (Шмід, 66), Петерсен, Хелер (Вальдшмідт, 75).

«Байєр»: Храдецкі, Драгович, Бендер, Та, Сінкгравен (Алар, 62), Баумгартлінгер, Арангіс, Амірі, Хаверц (Діабі, 66), Вірц (Тапсоба, 85), Бейлі (Паулінью, 85).

Попередження: Аларіо, 81. Амірі, 90+2.

Суддя: Фріц.

Фрайбург. Стадіон «Шварцвальд-Штадіон».

Турнірна таблиця

Найкращі моменти матчу Фрайбург - Байєр
55' ГОЛ ! Мяч забил Каи Хавертц (Байер).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!