Новий експерт. Знаменитий воротар буде працювати на телеканалах Футбол

Рустам Худжамов дебютує на центральному матчі туру «Шахтар» – «Динамо»

Новий експерт. Знаменитий воротар буде працювати на телеканалах Футбол
© Футбол 1/2/3. Рустам Худжамов

На центральному матчі 24-го туру між «Шахтарем» і «Динамо», який відбудеться 31 травня о 17:00 в Києві буде працювати студія телеканалів Футбол 1/2/3. На українському «Класіко» відбудеться дебют нового експерта телеканалів Футбол 1/2/3. Ним став екс-голкіпер збірної України Рустам Худжамов.

Голкіпер розповів: «Я – Рустам Худжамов, буду намагатися говорити правду в ролі телеексперта. Я закінчив ігрову кар'єру через травму коліна. На жаль, грати за станом здоров'я не можу, тому шукаю себе тут. Можна жалкувати, що деякі моменти в житті або кар'єрі пішли не так, але я вдячний Богу за те, що на моєму життєвому шляху була така пригода як футбол. Мені пропонували стати тренером воротарів у одній з команд Першої ліги, але я відмовився. Хочу розвиватися як експерт і не відходити далеко від медіапростору».

Рустам Худжамов є вихованцем київського «Динамо». За останню команду в кар'єрі – «Маріуполь» – провів 8 сезонів і 126 матчів в чемпіонатах України (101 – в Прем'єр-лізі і 25 – у Першій лізі). Також в активі голкіпера п'ять ігор в Лізі Європи. Весь цей період Худжамов входив у число кращих воротарів України. Крім того, Худжамов був одним з воротарів «Шахтаря» 11-річної давнини, ставши володарем Кубка УЄФА в Стамбулі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Adolt Abay
      Adolt Abay, 31.05.2020 19:26
    0
    Всегда считал Худжамова лучшим вратарём в Украине(никого не хочу обидеть-это лишь мое мнение). Жаль,что уходит. Думаю,его не дооценили. Спасибо,Рустам.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 30.05.2020 10:24
    +1
    Когда уже та падла губатая НАШ СуркисТВ откроет? Жопоблочная какашка!
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 30.05.2020 08:43
    +2
    Худжамов практически вытащил Мариуполь в матче с Юргорденом в Одессе. Нестареющий кипер был, жаль травма серъезная
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 30.05.2020 07:51
    -1
    Надо ещё сильней теперь перекрашиваться, иначе не выжить.))
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 30.05.2020 07:32
    0
    Значит уже мало перчаток берут, и правда золотая клетка.
    Sheffield
      Sheffield, 29.05.2020 23:37
    -6
    Рустам Махмудкулович,не уходите, кто ж теперь будет рецензировать действия Саши Усика? Ваши друзья ,кукушонок и вечный квалифай ,без вас не осилят такое важное для страны мероприятие
    ihor7003
    online
      ihor7003, 29.05.2020 23:22
    +3
    Предлагали работу, но подумал нахрена надо и пошел за деньги ляпать яыіком то что скажут!!!!!!
    Zport.
      Zport., 29.05.2020 23:12
    -3
    Олексій Коваль, 29.05.2020 23:08
    Шкода. Дуже не поганий воротар, але цікаво як в ролі експерта буде працювати
    как и все "эксперты". За что заплатят, то и скажет. Думаешь, что на геббельсТВ у кого-то есть своя точка зрения? Обычный пропагандический канал
    Олексій Коваль
      Олексій Коваль, 29.05.2020 23:08
    +4
    Шкода. Дуже не поганий воротар, але цікаво як в ролі експерта буде працювати
    zhyr
      zhyr, 29.05.2020 22:52
    +5
    Мда. Особливо не слідкував за Маріуполем в ЧУ, але в єврокубках Худжамов дуже сподобався. Думаю, і в збірній не завадив би. Але вік бере своє
    zhyr
    online
      zhyr, 29.05.2020 22:52
    +5
    Мда. Особливо не слідкував за Маріуполем в ЧУ, але в єврокубках Худжамов дуже сподобався. Думаю, і в збірній не завадив би. Але вік бере своє
    Олексій Коваль
      Олексій Коваль, 29.05.2020 23:08
    +4
    Шкода. Дуже не поганий воротар, але цікаво як в ролі експерта буде працювати
    ihor7003
    online
      ihor7003, 29.05.2020 23:22
    +3
    Предлагали работу, но подумал нахрена надо и пошел за деньги ляпать яыіком то что скажут!!!!!!
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 30.05.2020 08:43
    +2
    Худжамов практически вытащил Мариуполь в матче с Юргорденом в Одессе. Нестареющий кипер был, жаль травма серъезная
    dgurkis
    online
      dgurkis, 30.05.2020 10:24
    +1
    Когда уже та падла губатая НАШ СуркисТВ откроет? Жопоблочная какашка!
    Adolt Abay
      Adolt Abay, 31.05.2020 19:26
    0
    Всегда считал Худжамова лучшим вратарём в Украине(никого не хочу обидеть-это лишь мое мнение). Жаль,что уходит. Думаю,его не дооценили. Спасибо,Рустам.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 30.05.2020 07:32
    0
    Значит уже мало перчаток берут, и правда золотая клетка.