Форвард Динамо Сухоручко: «У першій команді важкувато, але тут приємно»

Гравець сподівається закріпитися в команді

Форвард Динамо Сухоручко: «У першій команді важкувато, але тут приємно»
© fcdynamo.kiev.ua

На час відновлення сезону УПЛ ряд гравців молодіжного складу «Динамо» працюють з першою командою. У їхньому числі і форвард Данило Сухоручко.

- Хороший матч вийшов, приємно перемагати. «Олімпік» - добротна команда, але ми були сильнішими. Ми набираємо фізичні кондиції і з кожною грою покращуємо свої показники. Так і повинно відбуватися.

- У тебе був хороший момент у кінці другого тайму після скидки Франа Соля. Прокоментуй цей момент.
- Так, він скинув, а я прийняв на груди і в останній момент захисник «Олімпіка» підштовхнув мене в спину, тому не вийшов удар. А якби не було цього моменту, зміг би спокійно забивати.

- Чи отримали повноцінне навантаження за 2 тайми по 30 хвилин?
- Хороше навантаження вийшло. Тренери сказали максимально використовувати ігровий час.

- Як оціните свою форму? Наскільки готові до відновлення сезону?
- У нас було мало часу підготуватися, але працювали індивідуально і, думаю, що до гри з «Шахтарем» будемо готові.

- Уже повністю адаптувався в першій команді?
- Важкувато, але всі хороші хлопці, підтримують. Завжди приємно грати в першій команді. Тут набагато все швидше, це зовсім по-іншому.

- Як поставилися в команді до рішення, що чемпіонати U19, U21 не будуть відновлюватися?
- Усі хочуть грати, прогресувати, це зрозуміло. Але так склалася ситуація в країні, у всьому світі. Як вирішили, так і має бути.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    MetalKH
      MetalKH, 28.05.2020 22:12
    +1
    Forever_young_13, 28.05.2020 22:09
    ДеревоКН
    Зачем мне PlayStation, если у меня ТОПОВЫЙ системник с 2-мя (двумя) 24" мониторами
    ты прям топовый обитатель оккупационной территории
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 28.05.2020 22:09
    -4
    MetalKH, 28.05.2020 22:04
    Так ты же с даунецка. PlayStation же, явно только в интернете видел, вот и завидуешь
    ДеревоКН
    Зачем мне PlayStation, если у меня ТОПОВЫЙ системник с 2-мя (двумя) 24" мониторами
    MetalKH
      MetalKH, 28.05.2020 22:04
    +2
    Forever_young_13, 28.05.2020 21:50
    Ты когда пишешь что-то, хоть следуй логике. При чём здесь игроки Даунамы Куевской к жителям Донецка??
    Трындец. Заканчивай с тяжёлыми наркотиками, полудурок.
    Так ты же с даунецка. PlayStation же, явно только в интернете видел, вот и завидуешь
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 28.05.2020 21:50
    -4
    Zport., 28.05.2020 21:39
    В Киеве у людей хоть на PlayStation деньги есть, в отличие от недобитых обитателей даунецка
    Ты когда пишешь что-то, хоть следуй логике. При чём здесь игроки Даунамы Куевской к жителям Донецка??
    Трындец. Заканчивай с тяжёлыми наркотиками, полудурок.
    Zport.
    online
      Zport., 28.05.2020 21:39
    +3
    Forever_young_13, 28.05.2020 21:25
    - Как оцените свою форму? Насколько готовы к возобновлению сезона?
    - Понятно, было у нас мало времени подготовиться: мы ж львиную долю шпилим в SonyPlaystation.
    В Киеве у людей хоть на PlayStation деньги есть, в отличие от недобитых обитателей даунецка
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 28.05.2020 21:25
    -5
    - Как оцените свою форму? Насколько готовы к возобновлению сезона?
    - Понятно, было у нас мало времени подготовиться: мы ж львиную долю шпилим в SonyPlaystation.
    Zport.
    online
      Zport., 28.05.2020 21:39
    +3
    Forever_young_13, 28.05.2020 21:25
    - Как оцените свою форму? Насколько готовы к возобновлению сезона?
    - Понятно, было у нас мало времени подготовиться: мы ж львиную долю шпилим в SonyPlaystation.
    В Киеве у людей хоть на PlayStation деньги есть, в отличие от недобитых обитателей даунецка
    MetalKH
      MetalKH, 28.05.2020 22:04
    +2
    Forever_young_13, 28.05.2020 21:50
    Ты когда пишешь что-то, хоть следуй логике. При чём здесь игроки Даунамы Куевской к жителям Донецка??
    Трындец. Заканчивай с тяжёлыми наркотиками, полудурок.
    Так ты же с даунецка. PlayStation же, явно только в интернете видел, вот и завидуешь
    MetalKH
      MetalKH, 28.05.2020 22:12
    +1