ВІДЕО. Ломаченко стрибає на скакалці під знамениту пісню

Український боксер готується до бою з американцем Теофімо Лопесом

ВІДЕО. Ломаченко стрибає на скакалці під знамениту пісню
© Top Rank. Василь Ломаченко

32-річний український боксер Василь Ломаченко (14-1, 10 КО) готується до поєдинку з 22-річним американцем Теофімо Лопесом (15-0, 12 КО).

Ломаченко працює зі скакалкою під пісню «Хару Мамбуру» російської групи «Ногу звело!».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sand
    online
      sand, 29.05.2020 23:17
    0
    Bolshoi, 28.05.2020 22:04
    Можно в двух словах о чем поется в этой песне?
    Шо не ясно (с), про якусь мумбуру кацапську
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 28.05.2020 22:04
    0
    Можно в двух словах о чем поется в этой песне?
    Max ON
      Max ON, 28.05.2020 21:37
    -2
    Хорошая песня, надо скачать
    dgurkis
    online
      dgurkis, 28.05.2020 14:42
    -5
    Ya H, 28.05.2020 12:31
    У него и в голове ГундяйПуйло-мамбуру.
    Як у босоти сральники тримтять! Повний зашквар пердаків!
    der_MaiStier
      der_MaiStier, 28.05.2020 14:37
    +3
    Англійською написано lomachenkoVvasiliy (V пропущено явно по тупості), а не Lomachenko Vasyl, як мало би бути, якщо ти українець. Отже цей даун також вважає себе мокшею, як і Алєксандр Усіков. Ганебна худоба українського спорту
    iravik83
      iravik83, 28.05.2020 14:30
    -4
    Ya H, 28.05.2020 12:31
    У него и в голове ГундяйПуйло-мамбуру.
    это у тебя в голове пуйло полное!!
    Kantemirov
      Kantemirov, 28.05.2020 14:16
    +3
    Прочитал заголовок, думал под "калинку-малинку" прыгает...
    chackk
      chackk, 28.05.2020 13:53
    +2
    рєдкий ідіот
    Ya H
      Ya H, 28.05.2020 12:31
    +5
    У него и в голове ГундяйПуйло-мамбуру.
    Ya H
    online
      Ya H, 28.05.2020 12:31
    +5
    У него и в голове ГундяйПуйло-мамбуру.
    der_MaiStier
      der_MaiStier, 28.05.2020 14:37
    +3
    Англійською написано lomachenkoVvasiliy (V пропущено явно по тупості), а не Lomachenko Vasyl, як мало би бути, якщо ти українець. Отже цей даун також вважає себе мокшею, як і Алєксандр Усіков. Ганебна худоба українського спорту
    Kantemirov
    online
      Kantemirov, 28.05.2020 14:16
    +3
    Прочитал заголовок, думал под "калинку-малинку" прыгает...
    chackk
      chackk, 28.05.2020 13:53
    +2
    рєдкий ідіот
    sand
    online
      sand, 29.05.2020 23:17
    0
    Bolshoi, 28.05.2020 22:04
    Можно в двух словах о чем поется в этой песне?
    Шо не ясно (с), про якусь мумбуру кацапську
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 28.05.2020 22:04
    0
    Можно в двух словах о чем поется в этой песне?