Лідер ультрас Карпат: Це багатоходівочка, щоб забрати частку Коломойського

Тарас Павлів прокоментував зміну власника львівського клубу на Олега Смалійчука

Лідер ультрас Карпат: Це багатоходівочка, щоб забрати частку Коломойського
© ФК Карпати Львів. Тарас Павлів

Лідер ультрас «Карпат» Тарас Павлів поділився думкою про зміну власника львівського клубу. Раніше повідомлялося, що новим власником «Карпат» став Олег Смалійчук.

«Мені здається, це якась багатоходівочка, за допомогою якої хочуть забрати у Коломойського другу половину. Вони довго говорили про це, коли Смалійчук був ще віце-президентом. У них було десять різних варіантів, як це розіграти, але у підсумку нічого не вийшло. Можливо, це продовження того, що вони тоді придумали», — зазначив Павлів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(20 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Сергей Горбачев
    online
      Сергей Горбачев, 29.05.2020 09:10
    0
    Я понимаю. Хочется выдавать желаемое за действительное. Но это не "многоходовочка", а самое простое пробитие дна, вот и всё!
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 28.05.2020 16:04
    +5
    Хотілось би побачити ту людину, яка кине Коломойського. Він сам кого хочеш кине.
    delta475
      delta475, 28.05.2020 15:52
    0
    Собака лает, а караван идёт
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 28.05.2020 15:46
    +1
    Глибока думка... Коломойський рже з вас вiвцiв!!!
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 28.05.2020 13:22
    -7
    А где и кем это "лидер" работает? Или это штатная должность в НацКорпусе?
    Serhiy (Миколаїв)
      Serhiy (Миколаїв), 28.05.2020 12:38
    +10
    Там где они учились многоходовочкам, Коломойский преподавал.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 28.05.2020 12:03
    +2
    Коломойський болт ложив на їхні многоходовочки!
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 28.05.2020 11:35
    0
    Эксперт вылез. Если такой умный так возьми и выкупи Карпаты!
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 28.05.2020 10:53
    +2
    Надо немного подождать. Если американцы доведут все дела по Коломойскому до логического завершения, ему не до Карпат будет....
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 28.05.2020 12:38
    +10
    Там где они учились многоходовочкам, Коломойский преподавал.
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 28.05.2020 16:04
    +5
    Хотілось би побачити ту людину, яка кине Коломойського. Він сам кого хочеш кине.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 28.05.2020 12:03
    +2
    Коломойський болт ложив на їхні многоходовочки!
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 28.05.2020 10:53
    +2
    Надо немного подождать. Если американцы доведут все дела по Коломойскому до логического завершения, ему не до Карпат будет....
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 28.05.2020 15:46
    +1
    Глибока думка... Коломойський рже з вас вiвцiв!!!
    Сергей Горбачев
    online
      Сергей Горбачев, 29.05.2020 09:10
    0
    Я понимаю. Хочется выдавать желаемое за действительное. Но это не "многоходовочка", а самое простое пробитие дна, вот и всё!
    delta475
      delta475, 28.05.2020 15:52
    0
    Собака лает, а караван идёт
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 28.05.2020 11:35
    0
    Эксперт вылез. Если такой умный так возьми и выкупи Карпаты!