Манчестер Юнайтед узяв в кредит 140 мільйонів фунтів

Англійський клуб може витратити ці кошти на трансфери

Манчестер Юнайтед узяв в кредит 140 мільйонів фунтів
© ФК Манчестер Юнайтел. Оле-Гуннар Сульшер

Англійський футбольний клуб «Манчестер Юнайтед» взяв кредит у розмірі 140 мільйонів фунтів стерлінгів.

За попередньою інформацією, «червоні дияволи» можуть використовувати ці кошти для купівлі нових гравців наступного літа. У планах «Манчестер Юнайтед» — підписання трьох нових футболістів.

Сам клуб заявив, що залучені кошти необхідні для фінансової гнучкості та підтримки стабільності під час кризи, викликаної пандемією коронавірусної хвороби COVID-19.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Manchester Evening News

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 28.05.2020 11:13
    0
    AK_228, 28.05.2020 10:51
    отправь Салихамиджичу в твиттер
    Зачем ему?
    У них игроков хватает, там на 2 состава.
    AK_228
    online
      AK_228, 28.05.2020 10:51
    0
    Trasher311987, 28.05.2020 10:48
    Я думаю на Санчо денег тратить не стоить, он тяжёлый был с Баварией.
    отправь Салихамиджичу в твиттер
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 28.05.2020 10:48
    0
    Я думаю на Санчо денег тратить не стоить, он тяжёлый был с Баварией.
    REALIST
    online
      REALIST, 28.05.2020 10:06
    +1
    "финансовой гибкости и поддержания стабильности" ...кредит иоже взяти й умовний Гірник-Спорт, али стабільності це навряд чи додасть!
    REALIST
    online
      REALIST, 28.05.2020 10:06
    +1
    "финансовой гибкости и поддержания стабильности" ...кредит иоже взяти й умовний Гірник-Спорт, али стабільності це навряд чи додасть!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 28.05.2020 11:13
    0
    AK_228, 28.05.2020 10:51
    отправь Салихамиджичу в твиттер
    Зачем ему?
    У них игроков хватает, там на 2 состава.
    AK_228
    online
      AK_228, 28.05.2020 10:51
    0
    Trasher311987, 28.05.2020 10:48
    Я думаю на Санчо денег тратить не стоить, он тяжёлый был с Баварией.
    отправь Салихамиджичу в твиттер
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 28.05.2020 10:48
    0
    Я думаю на Санчо денег тратить не стоить, он тяжёлый был с Баварией.