Динамо може залишити Супрягу і Булецу ще на рік в оренді у Дніпрі-1

Влітку 2019 року «Динамо» віддало двох молодих футболістів в оренду

Динамо може залишити Супрягу і Булецу ще на рік в оренді у Дніпрі-1
© УАФ. Супряга і Булеца

Клуб УПЛ СК «Дніпро-1» збирається продовжити оренду футболістів Владислава Супряги і Сергія Булеци. Контракти гравців належать київському «Динамо».

Влітку 2019 року столичний клуб віддав двох молодих футболістів в оренду в СК «Дніпро-1», і вони добре зарекомендували себе по ходу сезону. Разом зі збірною України U-20 Супряга і Булеца виграли молодіжний чемпіонат світу 2019.

Раніше повідомлялося, що два помічники Михайличенка не будуть допущені на матчі УПЛ через вік.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Фан-сайт ФК Дніпро

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dd dent
    online
      dd dent, 27.05.2020 23:35
    +1
    Leinad, 27.05.2020 23:33
    Молоді гравці, які показують зараз не можуть грати, а легіонери які тренуються красиво "на криші з дружиною" в інстаграмі і не можуть реалізувати два з двох повинні відіграти контракт і зарплатню? Якщо це іспанський піар бренду, то зрозуміло. Але по фатку помилка скаутів з безнадійним виправданням!
    а че он в Нидерландах мог забивать?
    Leinad
      Leinad, 27.05.2020 23:33
    +1
    Молоді гравці, які показують зараз не можуть грати, а легіонери які тренуються красиво "на криші з дружиною" в інстаграмі і не можуть реалізувати два з двох повинні відіграти контракт і зарплатню? Якщо це іспанський піар бренду, то зрозуміло. Але по фатку помилка скаутів з безнадійним виправданням!
    dd dent
    online
      dd dent, 27.05.2020 23:29
    +2
    Если применения нет, то конечно лучше аренду продлить, русина уже вернули и хз стоило ли
    dd dent
    online
      dd dent, 27.05.2020 23:29
    +2
    Если применения нет, то конечно лучше аренду продлить, русина уже вернули и хз стоило ли
    dd dent
    online
      dd dent, 27.05.2020 23:35
    +1
    Leinad, 27.05.2020 23:33
    Молоді гравці, які показують зараз не можуть грати, а легіонери які тренуються красиво "на криші з дружиною" в інстаграмі і не можуть реалізувати два з двох повинні відіграти контракт і зарплатню? Якщо це іспанський піар бренду, то зрозуміло. Але по фатку помилка скаутів з безнадійним виправданням!
    а че он в Нидерландах мог забивать?
    Leinad
      Leinad, 27.05.2020 23:33
    +1
    Молоді гравці, які показують зараз не можуть грати, а легіонери які тренуються красиво "на криші з дружиною" в інстаграмі і не можуть реалізувати два з двох повинні відіграти контракт і зарплатню? Якщо це іспанський піар бренду, то зрозуміло. Але по фатку помилка скаутів з безнадійним виправданням!