Люсьєн ФАВР: «У гонці за титул буде дуже складно. 7 очок розриву»

Керманич «Боруссії» висловився про поразку від «Баварії»

357
1
ФК Боруссія Дортмунд. Люсьєн Фавр

Головний тренер дортмундської «Боруссії» Люсьєн Фавр заявив, що його команді буде складно погнатися за «Баварією» після поразки (0:1) в 28-му турі.

«Я вважаю, що це були дуже хороші 90 хвилин у нашому виконанні. У перші 30 хвилин ми грали добре, але потім опустилися дуже глибоко. У другому таймі ми теж грали добре. У нас були моменти, але не вистачало передостаннього і останнього пасу. Ми могли перемогти, нічия була б заслуженим підсумком.

У гонці за титул буде дуже складно. Сім очок розриву за шість турів до кінця - буде дуже важко», - сказав Фавр.

Нагадаємо, що «Баварія» випереджає «Боруссію» на 7 очок в турнірній таблиці чемпіонату Німеччини.