Еліна СВІТОЛІНА: «Для чого ти живеш?»

Українська тенісистка задала питання своїм підписникам

Еліна СВІТОЛІНА: «Для чого ти живеш?»
© Instagram. Еліна Світоліна

25-річна українська тенісистка Еліна Світоліна задала філософське питання своїм підписникам в Instagram.

«Одним словом, для чого ти живеш?», — запитала Світоліна. За дві години пост зібрав майже 200 коментарів і 12 тисяч лайків.

Раніше повідомлялося, що Світоліна приступила до тренувань на корті після ослаблення карантину.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 27.05.2020 14:12
    0
    Александр Петухов, 27.05.2020 01:06
    Ирония понятна, но человека можно оценивать ещё и по его делам...(ИМХО)
    Не без этого, хотя последнее время лучше б сконцентрировалась на спорте, мейби
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 27.05.2020 01:06
    0
    Alex86 1, 27.05.2020 00:26
    умереть не встать, прям глубокий философ
    Ирония понятна, но человека можно оценивать ещё и по его делам...(ИМХО)
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 27.05.2020 00:26
    -1
    умереть не встать, прям глубокий философ
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 27.05.2020 00:24
    0
    Элине Умница! Если такие вопросы возникают, значит с головой всё в порядке! Плохо, когда такие мысли приходят в первый раз лет в 50...60...70...
    Vytas Meskauskas
      Vytas Meskauskas, 26.05.2020 17:51
    0
    Это после пожарника она задумалась ? Как реагировать белым мужчинам на это у каких хоть какая-то гордость осталась высказывать свое мнение а не тем слабым что минусуют .
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 27.05.2020 14:12
    0
    Александр Петухов, 27.05.2020 01:06
    Ирония понятна, но человека можно оценивать ещё и по его делам...(ИМХО)
    Не без этого, хотя последнее время лучше б сконцентрировалась на спорте, мейби
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 27.05.2020 01:06
    0
    Alex86 1, 27.05.2020 00:26
    умереть не встать, прям глубокий философ
    Ирония понятна, но человека можно оценивать ещё и по его делам...(ИМХО)
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 27.05.2020 00:24
    0
    Элине Умница! Если такие вопросы возникают, значит с головой всё в порядке! Плохо, когда такие мысли приходят в первый раз лет в 50...60...70...
    Vytas Meskauskas
      Vytas Meskauskas, 26.05.2020 17:51
    0
    Это после пожарника она задумалась ? Как реагировать белым мужчинам на это у каких хоть какая-то гордость осталась высказывать свое мнение а не тем слабым что минусуют .