Директор Оболоні-Бровар: «Рішення клубів Першої ліги - ганьба»

Більшість клубів Першої ліги не підтримують відновлення чемпіонату

Директор Оболоні-Бровар: «Рішення клубів Першої ліги - ганьба»
© ТК Футбол 1/2/3. Олександр Резніченко

Минулого тижня на «Оболонь-Арені» відбулося засідання клубів Першої та Другої ліг, на якому було прийнято низку важливих рішень. Зокрема, клуби Першої ліги вирішили сезон не догравати, але є варіанти визначення трьох команд, які повинні підвищитися в класі. Одна з них - міні-турнір. Директор клубу «Оболонь-Бровар» Олександр Резніченко прокоментував головну новину минулого тижня.

«Я вважаю ганьбою те, що сталося на Оболонь-Арені. Для мене це рішення не було несподіваним, оскільки ще до зборів до мене надійшла інформація про те, що клуби першої трійки працюють з іншими клубами над тим, щоб інші проголосували за не продовження чемпіонату. На підтвердження цього президент «Інгульця» Олександр Поворознюк сьогодні чітко вказав на того, хто працював з іншими клубами.

На жаль, сталося те, що сталося. Мене найбільше дивує позиція керівництва ПФЛ, яке повністю виявилося не готовим до ради ліг. До моменту засідання вони не володіли інформацією про те, хто хоче грати, а хто відмовляється.

Всі знають підсумок голосування клубів Першої ліги (8 команд відмовилися продовжувати чемпіонат, «Волинь» утрималася - прим.). Клуби, які в зоні вильоту - ГФК «Металург» і «Черкащина», готові були продовжувати чемпіонат. Клуби середини турнірної таблиці сказали, що догравати не будуть.

Вкрай цікава була позиція першої трійки. Виходячи з того, що сказав Поворознюк, я так розумію, що «Рух» голосував - «за». «Волинь» утрималася, тому що не затверджений медичний протокол, але УПЛ теж починає в таких умовах. Був ще одне питання: де знайти роздягальні, в яких одному футболісту буде відведено 10 квадратних метрів?

ФК «Волинь» вийшов на тренувальний процес задовго до дозволу Кабміну - до 12 травня. Про це заявляв спортивний директор ПФЛ на робочій групі УАФ. Крім того, у мене є інформація, що в спортивному комітеті немає даних про ПЛР-тестування «Волині», - повідомив Олександр Резніченко.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    hantolik58
      hantolik58, 26.05.2020 15:44
    +1
    Поддерживаю целиком и полностью слова Александра Резниченко. Только по спортивному принципу должен быть решен влпрос обмена между лигами. В Голландии несколько клубов подали в суд, когда там зафиксировали текущую таблицу чемпионата в качестве итоговой.
    turist86
    online
      turist86, 26.05.2020 13:14
    +1
    "де знайти роздягальні, в яких одному футболісту буде відведено 10 квадратних метрів?"
    а по черзі не можна відвідувати роздягальню? а 15 хвилин перерви можна і на вулиці посидіти
    zac1310
    online
      zac1310, 26.05.2020 11:14
    +5
    Виктор Иванов, 26.05.2020 09:24
    Какие "раздевалки, в которых одному футболисту будет отведено 10 квадратных метров? " Все видели, что запасные матча Шахтёр - Движение сидели один возле другого; так же кучно они и разминались возле углового флажка...
    Да бред всё это "10 км. кв." на человека, полный бред! Не надо быть "святее папы римского", достаточно обеспечить своевременное тестирование и своевременное изолирование "положительных" футболистов, вот и всё!
    zac1310
    online
      zac1310, 26.05.2020 11:10
    -1
    axylinam, 26.05.2020 08:43
    Реалии нашего убогого футбола-выгоднее не играть,чем играть
    БЕДНОСТЬ И НЕДОСТАТОК ОРГАНИЗАЦИИ
    Andrii Stadnyk
      Andrii Stadnyk, 26.05.2020 10:37
    +1
    Vbolivalnyk-Peter, 26.05.2020 09:07
    О і цей Рух згадав... Давайте біжіть і на Оболонь Баранчику жалітися... О б@ь які усі нжжинками поставали, не знають де їм переодягалися... Забули як при -5 на вулиці перед полем переодягалися?А тут літо та цілі стадіони у розпорядженні (матчі же без глядачів). Чи бояться що хтось побачить як у них у "дєвочек" прокладки зі стрінгів випадають...? Боже-Боже, а потім бідкаються що чемпіонат на низькому рівні і вболівальники на стадіони не ходять...
    Дійсно смішно про роздягальні слухати при тому, що всільний весь стадіон)) А в цілому - це цирк, а не чемпіонат. Так кричали, що заруба жорсткіша, ніж в УПЛ, а в кінці сезону здулися. Можна так і наступні чемпіонати грати. Зіграли 5 турів і все - далі не треба. Нащо ж дурно гроші тратити?
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 26.05.2020 10:34
    -5
    axylinam, 26.05.2020 08:43
    Реалии нашего убогого футбола-выгоднее не играть,чем играть
    А у нас что есть футбол?
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 26.05.2020 09:24
    +1
    Какие "раздевалки, в которых одному футболисту будет отведено 10 квадратных метров? " Все видели, что запасные матча Шахтёр - Движение сидели один возле другого; так же кучно они и разминались возле углового флажка...
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 26.05.2020 09:07
    +2
    О і цей Рух згадав... Давайте біжіть і на Оболонь Баранчику жалітися... О б@ь які усі нжжинками поставали, не знають де їм переодягалися... Забули як при -5 на вулиці перед полем переодягалися?А тут літо та цілі стадіони у розпорядженні (матчі же без глядачів). Чи бояться що хтось побачить як у них у "дєвочек" прокладки зі стрінгів випадають...? Боже-Боже, а потім бідкаються що чемпіонат на низькому рівні і вболівальники на стадіони не ходять...
    axylinam
    online
      axylinam, 26.05.2020 08:43
    +6
    Реалии нашего убогого футбола-выгоднее не играть,чем играть
    axylinam
    online
      axylinam, 26.05.2020 08:43
    +6
    Реалии нашего убогого футбола-выгоднее не играть,чем играть
    zac1310
    online
      zac1310, 26.05.2020 11:14
    +5
    Виктор Иванов, 26.05.2020 09:24
    Какие "раздевалки, в которых одному футболисту будет отведено 10 квадратных метров? " Все видели, что запасные матча Шахтёр - Движение сидели один возле другого; так же кучно они и разминались возле углового флажка...
    Да бред всё это "10 км. кв." на человека, полный бред! Не надо быть "святее папы римского", достаточно обеспечить своевременное тестирование и своевременное изолирование "положительных" футболистов, вот и всё!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 26.05.2020 09:07
    +2
    О і цей Рух згадав... Давайте біжіть і на Оболонь Баранчику жалітися... О б@ь які усі нжжинками поставали, не знають де їм переодягалися... Забули як при -5 на вулиці перед полем переодягалися?А тут літо та цілі стадіони у розпорядженні (матчі же без глядачів). Чи бояться що хтось побачить як у них у "дєвочек" прокладки зі стрінгів випадають...? Боже-Боже, а потім бідкаються що чемпіонат на низькому рівні і вболівальники на стадіони не ходять...
    hantolik58
      hantolik58, 26.05.2020 15:44
    +1
    Поддерживаю целиком и полностью слова Александра Резниченко. Только по спортивному принципу должен быть решен влпрос обмена между лигами. В Голландии несколько клубов подали в суд, когда там зафиксировали текущую таблицу чемпионата в качестве итоговой.
    turist86
    online
      turist86, 26.05.2020 13:14
    +1
    "де знайти роздягальні, в яких одному футболісту буде відведено 10 квадратних метрів?"
    а по черзі не можна відвідувати роздягальню? а 15 хвилин перерви можна і на вулиці посидіти
    Andrii Stadnyk
      Andrii Stadnyk, 26.05.2020 10:37
    +1
    Vbolivalnyk-Peter, 26.05.2020 09:07
    О і цей Рух згадав... Давайте біжіть і на Оболонь Баранчику жалітися... О б@ь які усі нжжинками поставали, не знають де їм переодягалися... Забули як при -5 на вулиці перед полем переодягалися?А тут літо та цілі стадіони у розпорядженні (матчі же без глядачів). Чи бояться що хтось побачить як у них у "дєвочек" прокладки зі стрінгів випадають...? Боже-Боже, а потім бідкаються що чемпіонат на низькому рівні і вболівальники на стадіони не ходять...
    Дійсно смішно про роздягальні слухати при тому, що всільний весь стадіон)) А в цілому - це цирк, а не чемпіонат. Так кричали, що заруба жорсткіша, ніж в УПЛ, а в кінці сезону здулися. Можна так і наступні чемпіонати грати. Зіграли 5 турів і все - далі не треба. Нащо ж дурно гроші тратити?
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 26.05.2020 09:24
    +1
    Какие "раздевалки, в которых одному футболисту будет отведено 10 квадратных метров? " Все видели, что запасные матча Шахтёр - Движение сидели один возле другого; так же кучно они и разминались возле углового флажка...