Брестську «Динамо» зазнало поразки у фіналі Кубка Білорусі від БАТЕ

6403
1
ФК Динамо Брест. Артем Мілевський

Форвард брестського «Динамо» Артем Мілевський зазнав поразки зі своєю командою у фіналі Кубка Білорусі від БАТЕ (0: 1 д.р.).

Український футболіст запам'ятався постійними суперечками з арбітром. В одному з епізодів незадоволений Мілевський зігнав всю злість на головному рефері. В ефірі прозвучало: «Ей, б..?! Алло, б..! Що за х...., б....! »

Коментатор «Матч-ТВ» Роман Трушечкін прокоментував епізод так: «Здається, Мілевський намагається комусь додзвонитися. Але зв'язок поганий». Суддя проігнорував виклик та навіть не показав жовту картку футболісту.

Отримавши травму в овертаймі, Мілевський не зумів дограти до кінця фінал Кубка Білорусі.

Нагадаємо, в 2019 році додзвонитися до арбітра намагався головний тренер «Олімпіка» В'ячеслав Шевчук.

Відео епізоду з претензіями Мілевського до судді на 77-й хвилині (з моменту 1:50:50).

Джерело YouTube
(19)

Анчелотті може прийняти рішення, яке переконає Луніна покинути Реал
Футбол | 19 березня 2024, 07:05 4

Уже найближчим часом зірковий воротар «Реала» Тібо Куртуа повернеться у склад команди