УПЛ відновиться 30 травня

Рестарт чемпіонату України відбудеться вже цього тижня

УПЛ відновиться 30 травня
© ФК Шахтар

Чемпіонат України з футболу поновиться 30 травня. Спочатку ця дата називалася датою рестарту, але пізніше з'явилася інформація, що відновлення чемпіонату може зміститься на тиждень - на 6 червня.

За інформацією Sport.ua, всі 12 клубів УПЛ висловилися за те, щоб відновити сезон 30 травня. Тепер залишилося затвердити це рішення офіційно.

Відзначимо, що головний матч першого туру після відновлення чемпіонату - «Шахтар» - «Динамо» відбудеться 31 травня. Швидше за все, зустріч пройде в Києві.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Сергій Циба, Sport.ua

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Мирослав Пецух
      Мирослав Пецух, 26.05.2020 10:07
    +2
    Не пишите смешных анекдотов о Коноплянке.Ему как раз место в супер чемпионате в Украине.Зачем вы смеетесь с человека--ну какая Барса захочет такого вингера,просто смешно,разве что мячи подавать и на больше он не тянет...
    Владимир Квашин
      Владимир Квашин, 26.05.2020 06:57
    0
    Кто подскажет - где и как будут играть Зоря и Александрия?
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 25.05.2020 21:27
    0
    Прекрасно! А вторая шестерка будет играть? Там вроде, у парочки клубов были сомнения...
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 25.05.2020 18:17
    -8
    y-grec, 25.05.2020 17:35
    Нарешті!
    Боротьба за 2ге місце буде спекотною!
    Судячи з того як Динамо провело недавній товариський матч, спекотної боротьби за 2-ге місце не буде
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 25.05.2020 18:15
    -3
    Завтра скажут что откладывается еще на неделю...
    DK1961
      DK1961, 25.05.2020 17:57
    +5
    Отлично!😀
    Александр Ад
      Александр Ад, 25.05.2020 17:52
    +8
    ну нарешті!А за футболом і всі інші види спорту...
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 25.05.2020 17:42
    +11
    Ура ! отличная новость !
    y-grec
      y-grec, 25.05.2020 17:35
    +7
    Нарешті!
    Боротьба за 2ге місце буде спекотною!
    avrelu
      avrelu, 25.05.2020 17:23
    +11
    Скорее бы уже
    pricolist
    online
      pricolist, 25.05.2020 16:41
    +11
    Замечательно, очень жду матч Шахтер-Динамо)
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 25.05.2020 17:42
    +11
    Ура ! отличная новость !
    avrelu
      avrelu, 25.05.2020 17:23
    +11
    Скорее бы уже
    pricolist
    online
      pricolist, 25.05.2020 16:41
    +11
    Замечательно, очень жду матч Шахтер-Динамо)
    Александр Ад
      Александр Ад, 25.05.2020 17:52
    +8
    ну нарешті!А за футболом і всі інші види спорту...
    y-grec
      y-grec, 25.05.2020 17:35
    +7
    Нарешті!
    Боротьба за 2ге місце буде спекотною!
    DK1961
    online
      DK1961, 25.05.2020 17:57
    +5
    Отлично!😀
    Мирослав Пецух
      Мирослав Пецух, 26.05.2020 10:07
    +2
    Не пишите смешных анекдотов о Коноплянке.Ему как раз место в супер чемпионате в Украине.Зачем вы смеетесь с человека--ну какая Барса захочет такого вингера,просто смешно,разве что мячи подавать и на больше он не тянет...
    Владимир Квашин
      Владимир Квашин, 26.05.2020 06:57
    0
    Кто подскажет - где и как будут играть Зоря и Александрия?
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 25.05.2020 21:27
    0
    Прекрасно! А вторая шестерка будет играть? Там вроде, у парочки клубов были сомнения...