Карен ЧУХАДЖЯН: «Такі, як Ломаченко, народжуються раз на 100-200 років»

Український боксер захоплений своїм співвітчизником

Карен ЧУХАДЖЯН: «Такі, як Ломаченко, народжуються раз на 100-200 років»
© instagram.com. Василь Ломаченко

Чемпіон WBA International в напівсередній вазі Карен Чухаджян зізнався, що захоплений Василем Ломаченком:

«Якщо вибирати між Усиком і Ломаченком, то мені більше подобається Василь. Я б не зміг так боксувати.

У тому плані, що та робота, яку він робить у ринзі: робота ніг, координація, витривалість.

Мені здається, що такі люди народжуються раз на 100-200 років. У плані боксу він крутий».

Раніше Ломаченко провів тренування з дітьми.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(25 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Sergey R
      Sergey R, 26.05.2020 16:22
    0
    У вас тут тусовка упоротых долбое.... В, смотрю
    Bolshoi
      Bolshoi, 25.05.2020 13:56
    +3
    У Василия подготовка с элементами восточных единоборств (вижу по видео его тренировок), отсюда и успех. К сожалению его гражданское воспитание далеко позади спортивного. К примеру в Китае за такие проделки давно бы расстреляли.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 25.05.2020 09:26
    +1
    Такие как генерал Власов тоже не часто рождаются.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 25.05.2020 00:12
    0
    Цікаво, буде хоч коли небудь такий день, таке свято, щоб про ватусіка або лохмаченко нічого не написали? В мене вже їх прізвища асоціюються з матюками
    gvs58
      gvs58, 24.05.2020 22:28
    +5
    Как боксер талантлив, как человек - кордом!
    axylinam
    online
      axylinam, 24.05.2020 21:19
    +4
    ломаченко нужно было родиться во времена питекантропов или неандертальцев,как раз времена для его навыков и интеллекта
    der_MaiStier
      der_MaiStier, 24.05.2020 21:03
    +6
    Такі підараси краще б взагалі не народжувались. Або одразу на Параші, на пляшці - на піку духовності і скрепів
    der_MaiStier
      der_MaiStier, 24.05.2020 21:03
    +6
    Такі підараси краще б взагалі не народжувались. Або одразу на Параші, на пляшці - на піку духовності і скрепів
    gvs58
      gvs58, 24.05.2020 22:28
    +5
    Как боксер талантлив, как человек - кордом!
    axylinam
    online
      axylinam, 24.05.2020 21:19
    +4
    ломаченко нужно было родиться во времена питекантропов или неандертальцев,как раз времена для его навыков и интеллекта
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 25.05.2020 13:56
    +3
    У Василия подготовка с элементами восточных единоборств (вижу по видео его тренировок), отсюда и успех. К сожалению его гражданское воспитание далеко позади спортивного. К примеру в Китае за такие проделки давно бы расстреляли.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 25.05.2020 09:26
    +1
    Такие как генерал Власов тоже не часто рождаются.
    Sergey R
      Sergey R, 26.05.2020 16:22
    0
    У вас тут тусовка упоротых долбое.... В, смотрю
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 25.05.2020 00:12
    0
    Цікаво, буде хоч коли небудь такий день, таке свято, щоб про ватусіка або лохмаченко нічого не написали? В мене вже їх прізвища асоціюються з матюками